Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Moja nenametljiva priroda mi nalaze predlozim stajace mesto pored neku komsiku cisto da ne zauzimam mesto za astal :)

Sve moje komsike imaju komsije, moj kraj je malo zajeban. Bolje ce ti bude uz astal i domacu radzu ;-)
Link to comment

iju, iju, iju, kakve reci, kakav vokabular, kakva drskost na temi .... nadam se da moderacija ovo prati

Osh i tebe turim medj komsije :p

Link to comment

Ja bih bas voleo tu evropu da se sklonimo malo iz ovog branista. Onaj ko misli da je i tamo med i mleko i sve po propisima treba da se zamisli ali svakako je bolje nego li ovde. Bar pricu i aktere da promenimo.

Link to comment

Sve moje komsike imaju komsije, moj kraj je malo zajeban. Bolje ce ti bude uz astal i domacu radzu ;-)

Opa ne date zenske...moze li predstava o kom kraju je rec? :D
Link to comment

Ja mislim da Tončev treba da piše treće saopštenje i da počne nda kuka kako je pokraden u Kruševcu, Novom Sadu i da su mu pretili da mora da izgubi od Partizana....mož si priča svako šta oće pa što ne bi i on. NA snimku se jasno vidi kako Spremo gura Stankovića i još se pozivaju na snimak. To je izgleda onaj isti novinar koji je na konferenciji za štampu pitao trenere o isključenju Planića i pita se kako oni nisu videli ništa, kad je on iz novinarske lože video sve.

Link to comment

2-4 boda ce da nam treba u zavisnosti od licence Mladosti, tako ga cenim. Dva kola pre kraja dosli smo na isto ko prosle sezone u ovo vreme, 32 boda. Tad nam 35 na kraju nije bilo dovoljno. Pisali smo vise puta koliko je bodova prosuto na jesen, sad nam niko ne bi bio kriv da nije bilo tako. Bice cirkus ove dve utakmice, ne ocekujem neku milost od beogradskih gospodara. Oni menjaju trenere, mi uprave, najludji smo. Da bi se doslo do Evrope neophodno je u junu zacrtati taj cilj, ne u februaru. Jedva cekam kraj prvenstva. Ovo prvenstvo je definitivno oteralo publiku sa stadiona, o euforiji za titulom izmedju dva debilna kluba ne treba trositi reci, ko lanjski sneg. Sledece godine ocekujem jos gori fudbal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...