Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jedva cekam da se ovo go*no od prvenstva zavrsi, kakogod. Nek se jebu vise i Terza i Vucela i sve njihove titule.

Vučela i njegova ekipa rade punom parom. Poledica, sad ovo...

Link to comment

Znaci vec su krenuli s pritiskom  na sudije! imaju ljudi svoje omrazene i voljene sudije....pa sto da ne biraju kad mogu,a  uostalom ko smo mi da trazimo pravicno sudjenje....

Ma nek kaze Vucela sa kakvim timom da izadjemo, kako da igramo, ko da napravi penal zlu ne trebalo, koji prelaz oce. Sve be moze.

Link to comment

Mislim da će Zvezdana da za pobedu ponudi za startere po 10 soma. Će bude vise od igre.....

А онда у последње коло то исто понуде и ови што долазе у среду. На крају имамо и бодове за Европу и паре гоџа... ????

Link to comment

А онда у последње коло то исто понуде и ови што долазе у среду. На крају имамо и бодове за Европу и паре гоџа...

Toncev radi ko Tito nekada ;)

Link to comment

Radnicki igra mec koji odlucuje titulu. Ako su sa Vosom prsli pod pritiskom javnosti, ovo sa grobljem ce biti antologija.

Link to comment

To se podrazumeva. Ima vas vikam i na momacko sas sve striptizetu samo za vas :P

Moja nenametljiva priroda mi nalaze predlozim stajace mesto pored neku komsiku cisto da ne zauzimam mesto za astal :)
Link to comment

Дал ће исту ствар да очекују од нас и за следећи викенд?

 

Не знам ко је гори од ова два клуба, они ладно мисле да сви у Србији играју само за њих или против њих, каква параноја и шизофренија...

Link to comment

Дал ће исту ствар да очекују од нас и за следећи викенд?

 

Не знам ко је гори од ова два клуба, они ладно мисле да сви у Србији играју само за њих или против њих, каква параноја и шизофренија...

 

pa ovaj, khm, odakle si ti, detčko ?

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Дал ће исту ствар да очекују од нас и за следећи викенд?

 

Не знам ко је гори од ова два клуба, они ладно мисле да сви у Србији играју само за њих или против њих, каква параноја и шизофренија...

Gangula brate :cry:
Link to comment

Mislim da će Zvezdana da za pobedu ponudi za startere po 10 soma. Će bude vise od igre.....

A ako ne daju pare onda ce igramo s pola snage? igraci nemaju ama bas nikakav sportski motiv da daju sve od sebe i odigraju najbolje kako znaju i umeju?

 

Kako god, ako u sredu dobijemo ce bude zato sto nas zvezda premirala, sigurno necemo tako da izginemo u zadnje kolo protiv nji, sudije nam poklonile pobedu sam da bi Zvezda bila prva. U suprotnom bice da smo se sklonili partizanu, a SNS ce vec da nam obezbedi mesto u Evropu. Jebes i Radnicki i Mladost, i Napredak, celo prvenstvo postoji zbog dva kluba. Iskreno, ako Lucanci na kraju budu cetvrti, voleo bi da dobiju licencu i igraju kvalifikacije LE. Igrali bolje od nas, dobili nas dve zadnje utakmice, nek im je sa srecom i da sto dalje doguraju. Drago mi je da smo mi i protiv njih i sad protiv Vojvodine igrali fudbal, igraci sami odlucivali o svojoj sudbini. Nismo statirali u mumurzu dok nam Toncev osvajao bodove van terena. Sto se Terze i Vucele tice, eno im titula, nek je podele, pa nek se obojica jebu s njom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...