Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Odgledah prvo poluvreme, potencijalna pojacanja, klinci. Na pocetku pogubljeni, kasnije je licilo na nesto. Na tribini Caki, Zile i Rados. Napredak ako mu je ono prvi tim, solidan. Valjda se ovih dana razjasne stvari oko Raste i pojacanja. Kasnimo, svi se vec pojacavaju, ali to je taj nas fazon... :-)

Link to comment

Odgledah prvo poluvreme, potencijalna pojacanja, klinci. Na pocetku pogubljeni, kasnije je licilo na nesto. Na tribini Caki, Zile i Rados. Napredak ako mu je ono prvi tim, solidan. Valjda se ovih dana razjasne stvari oko Raste i pojacanja. Kasnimo, svi se vec pojacavaju, ali to je taj nas fazon... :-)

Valjda su stvari sinoc trebale da se razjasne. Ocigleno je Mrka tu a dok je on tu nema zvucnih pojacanja i to je to...

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/poraz-u-prvoj-proveri/

 

Десно крило из првог полувремена.

http://www.transfermarkt.com/dino-kardovic/profil/spieler/236782

http://www.fcn.de/junioren/u-17/spieler/profil/kardovic/

 

Лево крило из првог полувремена.

http://www.transfermarkt.com/anastasjis-mordatenko/profil/spieler/233456

http://www.fieldoo.com/anastasijsmordatenko

 

Занимљив меч на Чаиру. Доста играча на проби. Овај Дино је доста брз, што ми се допало, имао је пар продора. Летонац борбен. Обојица су играли само прво полувреме што је мало за неки дојам о њима. Киргиз стамен, имао је једну баш дугачку лопту испред 16 коју је послао право на ногу другом нашем играчу на средини, чуди ме да баш ништа није играо у Јагодини. Види се да у клубу траже брзе играче, тако видим да и леви бек из Бачке поседује солидне брзинске способности. Ето, онако кратко, чекамо списак путника на Коп.

Link to comment

Arsic odlican, Kuzembajev mi se isto svidja i onaj sto je igrao zadnjih pet minuta nije los. Zamenio nekog visokog koji je otisao posle cini mi se na levog beka zbog povrede pojacanja iz Backe. Takodje i on nije los. Mrka nastavlja gde je stao na kraju prvenstva, svidja mi se. Apostol mnogo gresi i dalje.

Tomke dobar.

Isti dojam. Iz ovog sastava, potencijalno dva najveca pojacanja. Arsic bio motor ekipe, borben, dobar centarsut. Ako dodju Popara i Caki sredina ima da nam bude taman kako treba. Kirgiz cvrst. Reakcije saigraca na igru Apostolovica su bile od prevrtanje ociju do psovanje.

Link to comment

Fudbaler Partizana Saša Marjanović po drugi put je postao tata. Radosnu vest Marjanović je primio na pripremama u Poljskoj, a istog trenutka stradala je majica koju je imao obučenu. Saigrači su je pocepali. Redakcija MONDA čestita rođenje sina Saši Marjanoviću.marjanovic.jpg

 

 

Link to comment

Realno nista ono nije valjalo juce... Sem Arsica za koga se vidi da ce biti pojacanje, i donekle levog bekceta iz Backe koji deluje solidno... I nasi starosedeoci i ovi sto se bore za mesto nista ali dobro tek se pocinje...  I dalje mi samo ne ide u glavu da je Kjeremeh zavrsio u Radniku, a trenirao 3-4 dana sigurno kod nas, pa zar smo toliko nesposobni da nam je ranije Jagodina uzimala igrace, a sad ce Surdulica. Ko je sledeci Ozren Sokobanja? Treba bre da se zna ko je gazda u ovom delu Srbije ali izgleda nikako... 

Mali iz Letonije ne deluje lose umalo da zaboravim, za razliku od Apostolovica koji bas deluje lose, tj izgleda sve losije i losije... Kozubajev sam juce video sto nije uspeo da odigra nijedan mec za raspalu Jagodinu prosle sezone, ne znam sta vam se dopalo kod njega, ni brzine, ni nekog skoka al aljde sta znam..

 

Pisem kako se prisecam, mozda je malo nepovezano, mali Toti veliko nista, kao i ovaj Krstic u kog sam i polagao neke nade, ali za sad nit smrdi nit mirise, ne uliva mi neku nadu, desno bekce Mitrovic takodje nista...sto rece neko ipak su to talenti koji nisu probrani od raznih Cukarickih, Ofki i Radova...

 

Ajd' da ga ne mracim samo, ipak ce to biti, falili i Rados,  Raul, pa eto Caki i Popara u najavi, mozda jos jedan dobar stoper uz Radosa i jos poneko.

Link to comment

Ceo dan cekam da dodjem i procitam najzad neku lepu vest a ono "Caki mozda na Cairu", sto smo znali jos pre pet dana. Mislim stvaaarnoooo ......

Link to comment

Ceo dan cekam da dodjem i procitam najzad neku lepu vest a ono "Caki mozda na Cairu", sto smo znali jos pre pet dana. Mislim stvaaarnoooo ......

Kad ekonom kaže:

 

FireShot Screen Capture #142 - 'Фејсбук' - www_facebook_co.png

 

Jasno je i nedvosmisleno na koga se računa, što se ekipe tiče. Ostao je još samo Rastavac da kaže DA ;)

Link to comment

Из клуба не добијамо списак играча који иду на припреме али Брада нам је дао врло битне информације. Кад се у Нишу појавио Попара, помињан је али нико га није видео...

 

Ето помиње и Дарета, значи ли ово да је направљен договор са њим да остане? Мрка исто тако...

 

Могли би да направимо неку мали рекапитулацију пред званични део припрема ослањајући се на досадашње информације, како нам на крају (за сада) изгледа тим...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...