Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Radnicki Nis - Napredak     bet 365

 

  1             X             2

1.9           3.6          3.2

 

Cenim ga da ce novajlije koje sutra izadju na zelen Cair biti i zvanicno nasa pojacanja od ponedeljka.

Link to comment

Miki Todorovic ide u Rusiju, pretpostavljam bez obestecenja http://www.realsanisave.com/content/miki-todorović-hvala-radničkom-idem-dalje

S obzirom da smo celokupan iznos transfera Acka morali da uvedemo u legalne tokove (manje - vise) da bi klub uopste mogao da finkcionise, cenim ga da, zvanicno, Todorovicu "nismo pravili problem oko promene sredine" a da je nezvanicno kanula neka para u dzepove ljudima iz uprave. Za razliku od Svedjana, poslovanje sa Rusima pruza dodatne mogucnosti  ;)

Link to comment

To kako mi opstajemo i funkcionisemo, a i svi ostali u ovom talogu naseg sporta samo Bog zna... Eto sredstva grada oko 150000 evra za pola godine, transfer Ace 215000 evra, to je sve sto znamo, opipljivijeg sponzora bas i nemamo... Nego steta za Mikija, izgleda mi da je mogao da bude bar u rotaciji za krilo sa Pirketom recimo, da dele minutazu... Bitno je da Rastavac ostaje, da su pare od Danaca legle i skinuta kletva arbitrazne komisije... Sad sutra malo da vidimo kakva je slika na terenu za pocetak.

Link to comment

Narodne pisu da se razmatrao povratak Cakija na Cair ali da nista nije bilo reseno do zakljucenja broja. Potencijalna pojacanja nisu najavljena a ostaju imena koja su procurela u stampi Popara, Kyeremeh, Arsic...

Link to comment

Poluvreme 1:1. Mi iz penala oni iz slobodnjaka. Igrali sa klincima poluvreme. Na klupi sva potencijalna pojačanja sem Popare i Kejmakalana. Tu je i Mrka mali, Caki na tribinama. Njegus izgleda po treci put medju Nislijama.

Link to comment

Arsic odlican, Kuzembajev mi se isto svidja i onaj sto je igrao zadnjih pet minuta nije los. Zamenio nekog visokog koji je otisao posle cini mi se na levog beka zbog povrede pojacanja iz Backe. Takodje i on nije los. Mrka nastavlja gde je stao na kraju prvenstva, svidja mi se. Apostol mnogo gresi i dalje.

Tomke dobar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...