Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

More Mrka neka igra jos jednu sezonu ovde, jesmo u teskoj situaciji ali ovih 120k deluje mnogo smesno!

 

Zna li se kad se igra prekosutra i gde, da se zahuktavamo i mi polako kraj terena:) Po meni inace najbolje u Vrezini  :s_p:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ја сам у суштини за то да Мрка остане, то сам већ писао. Само ми није јасно од чега ћемо да доведемо ове побројане играче који би да дођу или се врате у Раднички али чекају да им се испуне тражени услови, паре од Ацка су већ потрошене (судећи по ономе што смо прочитали).

 

Изгледа да ћемо да гледамо репризу прошле сезоне, неко ће да игра код нас до краја августа и онда ће да одлепрша у неки други клуб.

Link to comment

Ako je jedini način za  dovesti pojačanja, prodaja Mrke ?

 

Ја бих волео да то није једини начин али такве информације званично долазе из клуба. Пошто се код нас увек ради врло "транспарентно" не могу ни да предпоставим одакле и колико још пара добијамо. 

 

Али дао си ми на неки начин шлагворт, има ли неко икаквих сазнања везаних за неко озбиљније спонзорство? Прошла сезона је најбоља од и-ха-ха и мислим да је прави моменат да се на томе ради. Паралелно са тиме мора озбиљније да се ради и на имиџу (дивна српска реч  :isuse: ) клуба, значи маркетинг. Због таквих ствари делујемо као "мали клуб", Да ли се размишља о техничком спонзору, које дресове и уопште опрему ћемо да носимо, хоће ли моћи навијачи да нешто од тога купе и по којој цени...? Све те приче се врте неколико сезона уназад али значајнијег помака нема. Сигурно би, уз нормалан уговор, и сам клуб имао приход од продаје тих навијачких сувенира.

 

И питање које нас мучи сваке године у ово време, шта је ценама појединачних улазница за наредну сезону и шта је са сезинским картама?

 

Јасно је мени да нико не размишља у овом моменту о свему овоме што сам написао, али зато смо ту где јесмо што се тиче организације клуба  :frust:

Link to comment

Може цимери али код нас у клубу  :thumbsup:

Razmišljam o kartama koje si pomenuo malopre. Manje od ovoga ne verujem da mogu da budu. Verovatno će da bude identična cena kao 2015/16.

Link to comment

А за сезонске ће по обичају да се касни изгледа, вероватно се и не зна ко ће да их прави...

Link to comment

A ako zameni svog zemljaka u timu ili budu cimeri ?

Nemoj to da mi radis molim te! Nije valjda ozbiljno u tom smeru? Vec sam ga zaplanirao za narednu sezonu...

Link to comment

Sta mislite o Miletu Savkovicu iz Jagodine ?  Ima 23god. i solidnu cenu na transferu 400.000e ali ne mogu da ga provalim kakav je igrac ima li potencijala, zna li neko nesto o ovom igracu ?

Gledam sad nesto nas Uros Nikolic je igrao u reprezentaciji U19 sa Lazarom Markovicem, Spajicem, Radojom, Poletanovicem, Ninkovicem i jos mnogo poznatih imena. Verovatno ga i Rasta zna iz repke jer je radio u savezu ali ne znam da li smo zainteresovani za njega, da li je mozda bilo kontakta i kolika je mogucnost ako prodamo Mrku da ga dovedemo???

Link to comment

More Mrka neka igra jos jednu sezonu ovde, jesmo u teskoj situaciji ali ovih 120k deluje mnogo smesno!

 

Zna li se kad se igra prekosutra i gde, da se zahuktavamo i mi polako kraj terena:) Po meni inace najbolje u Vrezini  :s_p:

Mrka bi cvetka vredeo 120 000e da Asceric nije ispao dzukac (na cemu sam mu neizmerno zahvalan  :Hail:  :Hail:  :Hail: ). Nama je prosle jeseni Apostolovic triput vise vredeo nego Mrka, tako da je u ovoj situaciji 120 000e premija. Za par meseci standardnog igranja Mrki je cena porasla oko 100 000e. A dal bi vredeo vise sa duplo slabijim timom u odnosu na proslu sezonu, koji nam ocigledno ne gine ako ga sad ne prodamo, to je veliko pitanje. Mrki zelim da jos vise napreduje i da mu sledeci transfer vredi i vise od milionce.

Link to comment

Ima li neko informacije sta je zapelo oko Mrkinog transfera? Jel njegova plata ili se razmisljaju da nije jos mali za preko grane ???

Link to comment

http://www.7-starsagency.com/sr/about/

Juce bili dovodili neke igrace na probu iz FK ZEMUNA i usput na Zelji poveli i decu 2002 igralo sa Zeljom a 2001 sa nasim godistem.....Usput danas je cini mi se bilo i u sudu Bane -Radnicki.....Zna li neko nesto o ovim desavanjima

Ja se secam da je skoro objavljeno da Bankovic tuzi Radnicki za 90000 evra, to je sve sto znam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...