Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

I sta je Perendija bolji stoper od Ignjatovića ? Serenda i ovaj Rasta, sedeo mu na klupu a na njegovom mestu bio Stanković ... Glupost

Link to comment

A koliko se secam dok sam ja tako nesto pricao vi ste ga nazivali balvanom...

 

Balvanom sam ga ja nazvao zbog intelektualnog izraza lica, telesne gradje i pozicije u timu. Korektno je odigrao sve ono malo sto mu je dato jesenas ...

Link to comment

I vise nego korektno. Imacemo mozda priliku da ispravimo gresku na leto, jer ne verujem da je sa Pazarom potpisao na nesto duze, ali naravno ako nasi budu voljni da priznaju gresku, a i ako on bude bio voljan da im oprosti..

Link to comment

I vise nego korektno. Imacemo mozda priliku da ispravimo gresku na leto, jer ne verujem da je sa Pazarom potpisao na nesto duze, ali naravno ako nasi budu voljni da priznaju gresku, a i ako on bude bio voljan da im oprosti..

 

Ma to je nesto licno, sigurno. Mislim da je Rasta sujetan lik.

Link to comment

Па Раста још мало и завршава боравак код нас, то је ваљда свима јасно...

Link to comment

Па Раста још мало и завршава боравак код нас, то је ваљда свима јасно...

То је јасно након сваке завршене полусезоне...  :lol:

Link to comment

Па Раста још мало и завршава боравак код нас, то је ваљда свима јасно...

Da, da, ja se vec psihicki pripremam za Bekvalca, Jesica i ostale slicne znalce... :isuse:

Link to comment

Stefan Ilić, Perendija, Volkov imaju zajedničko ime a to je bačene pare. Ne kažem da su katastrofa od igrača ali sve smo to imali za manje pare. Kruševac nisam gledao, ali Surdulicu i Pazar jesam i u oči mi je upao kiks Perendije a u Surdulici i nekoliko prodatih lopti. Protiv Pazara ulogu kiksera je preuzeo Bulatović. Najbolji u štoperskom paru ovog dela sezone je nesumnjivo Živković. Videli smo Ignjatovića i nesumnjivo pogrešili što smo ga oterali, kao i Konovalova. Pazar smo morali da dobijemo. Nadam se da će Žiletov 'primicač' biti obložen odgovarajućim oblogama, i da će zaigrati protiv Bačke. A S.Ilić je postigao hettrik protiv Novog Pazara, tako piše u novinama ;)

Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...