Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ma da odigramo sa par omladinaca bolje, i da odmorimo igrace....

Stvarno ne znam sta ste ocekivali...

 

A Volkov, stanojevic i Mrkic strasno strasno!!

 

I rekoh skoro da smo se mnogo ogresili o Acu Ignjatovica...

Link to comment

Ma da odigramo sa par omladinaca bolje, i da odmorimo igrace....

Stvarno ne znam sta ste ocekivali...

 

A Volkov, stanojevic i Mrkic strasno strasno!!

 

I rekoh skoro da smo se mnogo ogresili o Acu Ignjatovica...

Очекивао сам победу. Просто је невероватно која разлика у игри у односу на меч у Сурдулици. Не знам у чему је данас био проблем, да ли је терен толико лош да ми боље партије пружамо на страни, да ли је притисак са трибина, доста људи је дошло, генерално морање да се добије утакмица или је једноставно нарушена хемија увођењем нових играча у прих 11. Изгубили смо два бода данас од лошије екипе, али кад нисмо умели боље...

 

Слажем се за последње две реченице. Надам се да ће исти тим из претходних утакмица да стартује наредну, наравно и Волков.

Link to comment

Очекивао сам победу. Просто је невероватно која разлика у игри у односу на меч у Сурдулици. Не знам у чему је данас био проблем, да ли је терен толико лош да ми боље партије пружамо на страни, да ли је притисак са трибина, доста људи је дошло, генерално морање да се добије утакмица или је једноставно нарушена хемија увођењем нових играча у прих 11. Изгубили смо два бода данас од лошије екипе, али кад нисмо умели боље...

 

Слажем се за последње две реченице. Надам се да ће исти тим из претходних утакмица да стартује наредну, наравно и Волков.

Možda slabije stojimo sa razbijanjem bunkera. Lakše igramo kad je protivnik "otvoren" i ne kalkuliše kao u Kruševcu i Surdulici. Ovo što je igrao Pazar je anti-propaganda fudbala, ali i tako se osvajaju bodovi.

http://srbijasport.net/vest/34909/pazarci-zaustavili-radnicki

Link to comment

Очекивао сам победу. Просто је невероватно која разлика у игри у односу на меч у Сурдулици. Не знам у чему је данас био проблем, да ли је терен толико лош да ми боље партије пружамо на страни, да ли је притисак са трибина, доста људи је дошло, генерално морање да се добије утакмица или је једноставно нарушена хемија увођењем нових играча у прих 11. Изгубили смо два бода данас од лошије екипе, али кад нисмо умели боље...

 

Слажем се за последње две реченице. Надам се да ће исти тим из претходних утакмица да стартује наредну, наравно и Волков.

Gospodo pravila smrdljive seoske raspale usrane skupine raspalih tkz klubova. Ne da se da smo gore, ne da se jak Radnicki namecu nam se raspadi od igraca volkovi...losa gluma basih da neznamo jednostavno stiglo je odozgo i kraj moz se jebemo...mrsupickumaterinu (ukratko nasa liga srama, izv na psovke)
Link to comment

Волковљеви највећи успеси до сада у клубу су конференција у Градској кући и гостовања у емисијама. Не игра име, већ фудбалер. Станча уместо њега, Нома уместо Мрке, Живковић уместо Перендије, и наравно, Томке да се врати уместо Станоја и све ће да буде ок. Нисмо очекивали победу у Крушевцу, и сад смо нажалост анулирали та два бонус бода. Нема места песимизму, биће боље против Бачке.

Link to comment

Danas Caki odlican i trebali su da idu preko njega jos vise. Imamo najgori teren u ligi i uz kisu bice nam najveca prepreka protiv ovakvih protivnika.

Pored natopljenog terena isao im je na ruku i gol u prvom minutu. Mislim da je Rados kod oba gola mogao mnogo bolje da odreaguje, da ne kazem da je imao zasluga kod oba, po mom misljenju. Steta sto Zivkovic nije prosao pripreme i sto se ponovo povredio. Rekose primicac.

Najgori na terenu ubedljivo Volkov i Stanoje kao i dosta pogubljeni Arsa. U drugom su se dosta popravili ali i dalje su bili najgori po meni. Travancic se nije video a Mrkicu potezali caleta. Imao par dobrih stvari ali ga dosta tupio kao i Stanoje.

Kojica nalaze dugim loptama sto je apsurdno protiv Ignjatovica.

Vidi se da ni Volkov ni Perendija nisu u formi i da ima da gule dok je ne steknu. Ne svidjaju mi se povici sa tribina upuceni Volkovu u stilu "grobarska p..." i slicno jer je to igrac Radnickog. Ako se voli klub, zna se kako treba.

Noma mora da igra i za Travu i Mrku je klasa od igraca. Kompletniji i korisniji u svakom pogledu.

Petrovic slabo igra u odnosu na 2015/16 ali i takav je bolji od pomenutih.

Glavni utisak sa danasnje utakmice je dobra poseta po odvratnom vremenu i ponovno razocarenje iste zbog slabe igre. Ovo je novi sindrom koji cemo nekako morati da prevazidjemo kao svojevreme sindrom naplatne rampe...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...