Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Uvek bilo kod nas...

Kad ne znamo koliko je igrača povredjeno, u kakvom sastavu izlazimo....ali u svakom slučaju, će gi icepimo bar sa 1:0 ;)

 

P.S. Znam da Tomke ne može da igra zbog kartona.

Edited by Legenda
Link to comment

Где ћеш бољу прилику да одмориш поједине играче него када дочекујеш последњег на табели који је дао мање од 20 а примио више од 40 голова. Фаворити смо која год постава да нам изађе и не бисмо смели да дозволимо да икакав притисак утиче на нас.

Link to comment

Где ћеш бољу прилику да одмориш поједине играче него када дочекујеш последњег на табели који је дао мање од 20 а примио више од 40 голова. Фаворити смо која год постава да нам изађе и не бисмо смели да дозволимо да икакав притисак утиче на нас.

Ma razumemo se , ali postoje razne vrste pritisaka. Neki te nerviraju, neke ne zarezuješ a neki ti stvaraju otpor.....Mislim da bi "B" tim u kombinaciji sa 4-5 omladinca morao da pobedi ovakav Pazar. Tamo su "naši" Krstić i Aca Ignjatović...mislim da su standardni što je opet pokazatelj kvaliteta našeg tima.

Link to comment

Mislim da previse potcenjujete Pazar, stoji da su medju najslabijim ekipama u ligi, ali podsetite me koga smo mi to lako dobili u superligi?

 

Oni su dobili Lucane pre dva kola i to u Lucanima , znam i ja sam pomislio kao i vi da je debeli Nesko krenuo u rasprodaju bodova, a onda sam pogledao detalje sa utakmice i video da su Lucanci pogodili jedno 2 stative i promasili mnogo sansi, a ovi im dva puta presli centar i dali gol i toliko...a u proslom kolu kuci izgubili od Vozdovca 0:1 u 87-om minutu i to iz mnogo sumnjivog gola koji je mozda bio i iz ofsajda, a nekoliko minuta pre toga Pazarcima ponisten isti takav gol...

 

Da me ne shvatite pogresno , ocekujem i ja pobedu, pa ja ocekujem pobedu u svakom kolu:D. ali ne ocekujem nista lako i nista na poklon, i mislim da se neka prevelika rotacija igraca moze obiti o nasu lepu evropsku glavu :)

Link to comment

Mislim da previse potcenjujete Pazar, stoji da su medju najslabijim ekipama u ligi, ali podsetite me koga smo mi to lako dobili u superligi?

 

Rad :) 3:0 na Čairu.

Link to comment

Rad :) 3:0 na Čairu.

Znao sam da ce neko da pomene tu takmicu, ali jel bila laka? Koliko je Rad stativa pogodio :)?

Link to comment

Znao sam da ce neko da pomene tu takmicu, ali jel bila laka? Koliko je Rad stativa pogodio :)?

Dobro, priznajem. Preformulisaću. Jedva smo ih pobedili sa 3:0. :P

Link to comment

Сем Томића (због картона), ко још нема право наступа или је повређен? Има ли нешто од пензионера Волкова и Булатовића?

Link to comment

Сем Томића (због картона), ко још нема право наступа или је повређен? Има ли нешто од пензионера Волкова и Булатовића?

 

Bulatovic je fit, inace ne bi bio na klupi. I u Krusevcu je grejao daske. 

Link to comment

Значи скоро смо комплетни, Уместо Томића Попара, Тоти или Станоје, а ово остало као и до сада... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...