Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ganac odlican. U mladjim kategorijama ne mogu da ga zaustave. Neko rece da je Zvezdinim omladincima dao cetiri komada a i nas je razbio. Kao sto rece igrao je dosta ove godine SL i verujem da ce sledece biti na jos boljem nivou. Pod Rastavcem moze samo da napreduje.

Nek bude kao njegov zemljak Ovusu,bicu zadovoljan.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Komadan Mark..izvini brate moj rodjeni <3 za ovaj mustuluk imas ladno Nisko..

 

Popara je ogroman kapital.. Bolji je igrac od Djuricka (i ako sam i njega gotivio) .

 

Ne bih se ja otarasio ni Cakia... Uvek moze da udje u nekom 65min i da resi utakmicu.

 

Kakav je ovaj iz Gane sto je igrao u Jagodini ? Sta ga najvise krasi ?

Svidja mi se sto je 97 god + kao osamnestogodisnjak odigrao 70-80% utakmica u SL (sto ce mu dati na iskustvu) .

 

Kad bi nam dosli Uros Nikolic i S.Jovanovic kompletirali bi prvu ekipu

Ganac odlican. U mladjim kategorijama ne mogu da ga zaustave. Neko rece da je Zvezdinim omladincima dao cetiri komada a i nas je razbio. Kao sto rece igrao je dosta ove godine SL i verujem da ce sledece biti na jos boljem nivou. Pod Rastavcem moze samo da napreduje.

Držim te za reč, ali ovde kod nas će teško skoro doći, neće prestonica seljačko pivo.  ^_^  No i Zlatorog nije loš.

Ganca sam ja lično gledao u Jagodini protiv Zvezde i dao im je dva komada. Bio je pravi vetar za odbranu Zvezde. Čitao sam da je u Nišu dao tri Radničkom, omladincima, i verujem, da uz malo strpljenja može biti bolji od Owusua, mada mi se on nije nešto posebno dojmio, koliko se pričalo o njemu.

Arsića se ne sećam nešto posebno, a gledao sam Radnik protiv Partizana i Zvezde, mada ne mora to da bude reper.

 

Opet ja o Cakiju, ali ako može Saša Ilić, što ne bi mogao i Caki.

Link to comment

"Držim te za reč, ali ovde kod nas će teško skoro doći, neće prestonica seljačko pivo."

 

Mozda ga nece prestonica, ali prodavacica mi juce rece da se prodaje vise nego "leba" i da je oduvalo zajecarsko u ovih prvih 15 ak dana koliko ga ima u prodaji:)

Link to comment

Ja bio do juce u Nis ... Mada racunam da ponovo dolazim dole.

 

Ocete da vam kazem koje je najbolje pivo!

Prolom...ko ga je pio zna o cemu pricam..mada nemaju veliku proizvodnju..

Link to comment

Ganca sam ja lično gledao u Jagodini protiv Zvezde i dao im je dva komada. Bio je pravi vetar za odbranu Zvezde. Čitao sam da je u Nišu dao tri Radničkom, omladincima, i verujem, da uz malo strpljenja može biti bolji od Owusua, mada mi se on nije nešto posebno dojmio, koliko se pričalo o njemu.

Arsića se ne sećam nešto posebno, a gledao sam Radnik protiv Partizana i Zvezde, mada ne mora to da bude reper.

 

Арсића се ни ја не сећам. А играли смо четири пута са Радником прошле сезоне. Када су нам долазили, некако сам више запажао Овусуа и Станковића па и шпица Стојановића, али по овом видеу са тубета може добар бити, у пару са Попаром на плеју може бити добитна комбинација. Искуства му не мањка ни играчког ни са нашом лигом. 

Link to comment

Арсића се ни ја не сећам. А играли смо четири пута са Радником прошле сезоне. Када су нам долазили, некако сам више запажао Овусуа и Станковића па и шпица Стојановића, али по овом видеу са тубета може добар бити, у пару са Попаром на плеју може бити добитна комбинација. Искуства му не мањка ни играчког ни са нашом лигом. 

Ja bi u bilo kom drugom slucaju lajao na neke izbore igraca ali ne mogu kada ih selektuje Rastavac jer covek zna posao. Ako je procenio da je Arsic dobar ja se slazem i radujem sto cemo ga imati u timu ako kaze da ne valja kazem i ja :D Samo da Rasta potpise i ja sam miran. Mozemo ove godine i vise ali ne mora, bitno je da stabilizujemo klub na duze i rezultati i to cetvrto mesto ce doci.

Link to comment

Jedva cekam od plejade mladih ko ce ove godine da eksplodira ja tipujem na Krstica, naravno Apostolovic i Mrka su vec na korak da postanu ozbiljni igraci.  Mada i onaj spic nije los ;)

Voleo bih da Baloteli najzad pokaze sta ume i njegov talenat jer se vidi da decko poseduje ali nesto kod njega uvek za malo. Nadam se da ce se ove godine maksimalno uozbiljiti.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Jedva cekam da kazu gde je nestao Gunkut Ozer, Doderovic, zasto i kako je Konovalov imao veci ugovor od Aleksandra Jovanovica? Ko sastavlja ugovore tako da igrac moze da bira koliko ce mu biti povecanje plate, koliko procenta uzimaju za ove strance kada ih dovode???

Link to comment

Produžetak saradnje Radničkog i trenera Milana Rastavca je sve izvesniji.

Lazar Arsić, prošlosezonski vezista Radnika iz Surdulice, i FrensisKjeremeh, brzonogi krilni igrač Jagodine, pristali su da budu deo Radničkog, postavili svoje uslove, videćemo da li ćemo moći da ispunimo zahteve. I Pavle Popara je voljan da se vrati, ali i to zavisi od finansija, kao i produžetak saradnje sa Milanom Rastavcem

 

Predsednik kluba Radan Ilić potvrdio je da je na račun Radničkog legla celokupna suma od 215.000 evra, odnosno oko 26 miliona dinara, od transfera golmana Aleksandra Jovanovića u danski Orhus, ali je taj novac već potrošen.

Za njega su interesovanje pokazala dva kluba - Dačia iz Moldavije i jedan danski superligaš. Visina transfera iznosila bi 120.000 evra, a sada je sve na njegovom ocu Saši Mrkiću koji mu je i menadžer. Realizacijom tog transfera imali bismo sva potrebna sredstva za pojačanja

 

http://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-Novac-diktira-pojacanja.sr.html

Link to comment

Odlaskom Mrke mozemo dobiti 2-3 nova igraca .

Na zalost ,Mrka se nece razviti u nasem klubu.

Ubedjen sam ako bi ostao kod nas,naredne sezone bi kostao 200-250 hiljada €.

 

Svidja mi se sto je ovaj mali iz Gane brz (kako navode) ..da ne dovodimo sporace.

Link to comment

Ako Nepravda postane gradonacelnik onda nece bude vise direktor distribucije, pa se moz nadamo da nam nece vise sece struju...  -_-

 

Istorija je pokazala da uvek dolaze gori. Ne bih se radovao previse  <_<

Link to comment

Сад мали Мрка да се пребаци у петлиће или у Сунђелић ако одбије да се прода и тако спаси будућност клуба, тако се бре то ради  :s_d:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...