Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nego...jel mi jurimo Lučance ili begamo od Čuke ;)

Lucanci ce, izgleda, da se brzo skotrljaju, il ce nekog gurnu u ambis jed do kraja igraju sve utakmice sa konkurentima za play off + Partizan i Vojvodina. Chuka ce upadne u play off a dal ce nas stigne...

Link to comment

После ове две победе борба за 4. место поново делује као нешто сасвим нормално, па и достижно. Следеће 3 утакмице треба да нам послуже да надокнадимо оне просуте бодове у последњих 7 кола првог дела првенства. Да нисмо онако очајни били ми би сад озбиљно претили Војводини, али то сад више није битно...

Link to comment

После ове две победе борба за 4. место поново делује као нешто сасвим нормално, па и достижно. Следеће 3 утакмице треба да нам послуже да надокнадимо оне просуте бодове у последњих 7 кола првог дела првенства. Да нисмо онако очајни били ми би сад озбиљно претили Војводини, али то сад више није битно...

Sad već Bačka i nije za poDcenjivanje...teško će biti savladati Konovalova. Odličan je, a ova njihova pobeda danas u Milanovcu...red bull

Link to comment

Dajem glavu da ce Novica pustiti bratu Ivici pobedu.

 

Radniku nista ne znaci,a mi grizemo svaki bod za to cetvrto mesto

Ne moraš glavu, situacija je prosta, zajmi se pare od lihvara i sve na dvojku u Surdulici

Link to comment

Занимљиво је како је новинар Политике описао ситуацију код гола Крушевљана а како Цакијеве голове...  :s_d:

New%20Doc%202017-03-05_1_zpst1d9oqpt.jpg

Link to comment

Занимљиво је како је новинар Политике описао ситуацију код гола Крушевљана а како Цакијеве голове...  :s_d:

New%20Doc%202017-03-05_1_zpst1d9oqpt.jpg

Još da nema video zapisa :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...