Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Sto i rezultat pokazuje, dva opako različita poluvremena. Ko sto napisah u pauzi, nismo postojali na terenu, rezvalise nas skroz, panična izbacivanja, dva pasa ne moz spojimo, ma ko s Barcu da igramo. Ne zna se ko je gori, dal Raul, dal Koja dal Tomić, ma svi .....Sa razočarenjem sam dočekao početak drugog videvsi da nema izmena. Carapani su prsli ova prva pet minuta, raspali se tad oni, identicno ko mi u prvom, nisu znali sta ih snašli, sve funkcioniše savršeno, Caki i lopta jedno, Japan prsti od samopouzdanja i kvaliteta, Bajić siguran, centralni bekovi brisu sve pred sobom, Tomić doktorski, defanziva savršena, pas igra ma odličan. Arsa probijao dobro. Stanko najlosija karika danas, Ndae ga lomio samo tako, puno losih i rizinih pasova, Dr Noma mu maestralno pomagao i dobijao većinu defanzivnih duela sa Ibrom. Stanković u zaustavnom napravio odličan zuti. Koja nema dve blage veze, skok igra slabo, eksplozivnost jos manje. Travncic ni los ni dobar, malo i lopti dobijao, doduše. Popara odlično pritiskao prvu liniju Napertka, odlična rola danas. Mrka prestao da skačema lopte, ako je ikada u skakao, dobro istrca i odradi penal, al jebiga, sve ste videli. Da se ne zna ko sutira penal u jednom timu, ono, Rasta, damezajebes ...

Napinjacka carapanska publika od 60minuta, zapad naravno, psovao intenzivno Vuka Rasovića a ceo stadion sve iz Napretka od 75 minuta. Mene me bese sramota. Buljasi.

Drađe u loži, ne znam za kog je navijao

Odlična takmica, dobro je bilo danas biti pod Bagdalom ;)

 

 

Prostite slovne greške, čukam na telefon

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Caki povredjen??? :unsure:

Koleno pretpelo malo veće opterećenje pri doskoku, nasmejan i normalno hodajući napustio teren na kraju tekme, kontam da je sve ok

Link to comment

Bitno da Volkov bude sto pre u stroju, repstativac ne uliva poverenje, previse nesigurnosti danas, probijali samo sa njegove strane, da ne beše DrNoma danas, munuli bi ga sigurno sa te strane ...

Link to comment

Zasto Rasovic nije bio na konferenciji? To je valjda obaveza osim ako nije prvi trener ili dobije crveni. Eventualno da je dobio momentalnu sut kartu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...