Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

"Koji derbi?"

Srpski El Clasico, inače najveći srpski derbi, se igra u subotu od 14,00, a kasnije valjda, pod okriljem mraka igraju blizanci medjusobno ;)

Link to comment

Nemoj da se lazemo, to protiv Napretka samo oni gledaju kao neki derbi i broje utakmice, nama je to kao i svaka druga utakmica. Malo se na silu pravi neki rival sa njima.

Link to comment

Nemoj da se lazemo, to protiv Napretka samo oni gledaju kao neki derbi i broje utakmice, nama je to kao i svaka druga utakmica. Malo se na silu pravi neki rival sa njima.

U neku ruku jeste, ali i nije. Rivalitet postoji još od osamdesetih. S jedne strane su bili Panta, Redža, Dule Mitošević....s druge Simović, Karamarković, Škoro, Pešić. Bilo je utakmica koje su odlučivale o opstanku u ligi, a igralo se i u Evropi...i mi i oni. Pola Kruševca je dolazilo u Niš na Čair kad igra Napredak, a isto tako je bilo u Kruševcu.Istina, jenjavao je taj rivalitet, zaboravljalo se pomalo na to, a najpre zbog toga što smo se nalazili u različitim ligama. Da se ja pitam i da mogu, pomagao bi da se tenzija diže, ali u smislu zdravog rivalstva ako takvo postoji i ako je to pravi termin.

Link to comment

Ja sutra palim makinu, ima jos 4 mesta, ko je rad, izvol'te ...

Svaka cast Rumpel ! Da se nisam snasao malo pre tvog javnog oglasa sutra bi bili saputnici..

 

Je l stizemo autoputem za 1 h 30 min autoputem ? Ti ipak imas najvise iskustva na tockovima ;)

Link to comment

Svaka cast Rumpel ! Da se nisam snasao malo pre tvog javnog oglasa sutra bi bili saputnici..

 

Je l stizemo autoputem za 1 h 30 min autoputem ? Ti ipak imas najvise iskustva na tockovima ;)

 

Do sofera je prolazno vreme ... I do putnici, dal rolaju, dal piju, dal gi slaba besika ... Iskljucite se na aleksinacki rudnici, pa preko Djunis i pravac u Krusevac, 70-75 min ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...