Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

image.jpg

 

Imamo momentum u odnosu na konkurenti. A oni, ko i mi, u opakoj seriji  :lolol:

 

Evropa drhti od kvalifikanata iz Srbistan

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

More prosle sezone smo imali 12-9-9 posle 30.kola, a bili smo sesti pred plej of. Tesko ce ponovimo to. Mladost svaku drugu pobedila do sad, auu... Najebali su ga Junajted, Inter, Keln, Bilbao, Marsej i ostali moguci konkurenti u plej of za Ligu Evrope...

Link to comment

Sledeće kolo "otvaraju" Borac-Vojvodina u petak od 17,00 (TV Arena 1).

U subotu, naravno, sledi smaranje od prepodnevnih časova o "večitom derbiju" ..od 11,00 do 18,00 kad počinje utakmica izmedju dve FK Prejebotine.

Mi ćemo, najverovatnije igrati u dnevnom terminu ili možda nas prebace za nedelju zbog TV prenosa. Možda nekom bude interesantno da prenosi srpski el klasiko ;)

Link to comment

Sledeće kolo "otvaraju" Borac-Vojvodina u petak od 17,00 (TV Arena 1).

U subotu, naravno, sledi smaranje od prepodnevnih časova o "večitom derbiju" ..od 11,00 do 18,00 kad počinje utakmica izmedju dve FK Prejebotine.

Mi ćemo, najverovatnije igrati u dnevnom terminu ili možda nas prebace za nedelju zbog TV prenosa. Možda nekom bude interesantno da prenosi srpski el klasiko ;)

Ne bi bilo lose da nas prebace za nedelju, bilo prenosa ili ne.Tada ce mozda negde i da objave rezultat.

Link to comment

image.jpg

Kljuc neuspeha lezi u odbrani, 27 golova smo primili a efikasniji smo od Napredka sto je iznenadjenje za mene. Ove godine igramo napadacki a prosle smo vise bili orjentisani na defanzivu tj. cinilo se da je vise. Nije se promenila filozofija igre samo je ekipa bila tako sastavljena. Nismo imali izrazite trkace pa kada nas protivnik pritisne nije imao ko da iznese loptu. Zato se cinilo da smo bili vise def. Nismo imali brzu tranziciju iz odbrane u napad. Igrali smo na posed kao i sada.

Bilo je teze dati nam gol ali smo i teze davali. Po meni, kljuc lose odbrane ne lezi u cinjenici da igraci idu vise napred vec u cinjenici da smo izgubili par dobrih defanzivaca. L-P je bio spor ali takticki jedan od najboljih fudbalera. Takodje disciplinovan fudbaler kao i Bulatovic i Tomic. Imali smo Acu golmana ali mislim da za njegove dobre partije je u mnogome "kriva" nasa organizovana odbrana.

Sada smo popunili rupe. Perendija po meni jeste pojacanje. Mozda ne VELIKOOO ali je dosta dobro. Volkov nam treba kao leba. Molim Boga da nije nista strasno i da sto pre uhvati formu. Stankovic bio solidan na prosloj utakmici ali ne bih se vise igrao sa njim na mestu stopera. Zile pokazao da je i vise nego dobra zamena. Ova igra ga preporucuje da bude rame uz rame sa Perendijom i Bulatovicem. Stankovic dobra zamena za Volkova i mislim da ove sezone ako Volkov odigra par vezanih tesko da moze da mu parira. Ipak je igrao prvu ligu i vide se oscilacije unutar utakmice.

I najbitniji potez za zatezanje nase odbrane je povratak Tomica. Nisam verovao da ce odmah da dobije mesto u startnoj ali decko ne samo da dobio mesto, vec je i bio najbolji pojedinac.

Noma svojom agresivnoscu i pozrtvovanoscu definitivno prava zamena za kapitena. Kada zatreba Acu na drugu stranu i sa Arsom u sredini imacemo prave fajtere i zacementiran bedem ispred gola. Nije nemoguce da vec u drugom protiv Napretka vidimo takav scenario ako se desi da vodimo.

Sve u svemu i ako imamo tezak raspored, sa ovakvom ekipom mozemo da ocekujemo mnogo manje golova u nasoj a mnogo vise u protivnickoj mrezi.

Steta samo sto nismo doveli Borjana :D

Link to comment

Čukarički može vrlo lako u play off...i tek tu može d pomrsi mnoge planove...svima.

Ako Cukaricki dobije u Subotici sledece kolo, gotovo sigurno ulaze u play off. Imace momentum na svojoj strani. U suprotnom moz bude cupavo za njih.

Link to comment

Ako Cukaricki dobije u Subotici sledece kolo, gotovo sigurno ulaze u play off. Imace momentum na svojoj strani. U suprotnom moz bude cupavo za njih.

I ja verujem da će Čukarički i plejof.

A verujem i da nam je ovo ključna utakmica u subotu. Dobijemo li, privodimo ostatak prvenstva, rutinski, sa nadom u bolju startnu poziciju od Lučanaca. Vodeća trojka nam je odmakla poprilično i mislim da ni najveći optimisti ne pomišljaju da tu nešto može da se uradi. U plejofu su sve utakmice jake pa ako smo kadri bićemo evropljani, ako nismo bićemo ko i do sada. To je bolji scenario.

 

Najgori scenario: gubimo u Kruševcu i u tradicionalno nezgodnoj Surdulici, ostajemo bez Rastavca i pukom srećom u plejautu ostajemo superligaši. Brrrrr.

 

Ukoliko iz Ljutice Bogdana ne daju ni dinara, voleo bih da im utakmica sa nama bude odlučujuća u borbi za titulu. I to u Nišu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...