Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Dobro je, zbog njega zamalo da ispadnemo iz omladinsku. Poceli smo ko Partizan da uzimamo igrace koji nam daju golove kad odigraju protiv nas...

Link to comment

Јесте Кјеремех.

Untitled_zps3jlkriik.jpg

Ovo su vec bas lepe vesti.

 

Dobro je, zbog njega zamalo da ispadnemo iz omladinsku. Poceli smo ko Partizan da uzimamo igrace koji nam daju golove kad odigraju protiv nas...

Ajd sto nas za malo da izbaci neg sto omladince Zvezde izbacio is trke za titulu sa 4 komada.

Link to comment

Ne deluje ovo lose, Popara je proceren igrac, kreativac, poznaje Rastavcev rad a i ovaj njegove mogucnosti, tako da bi bilo lepo. Za crnceta jos bolje! Samo se plasim da nam ga ne mazne neko, i trebalo bi bas pozuriti sa nekim recimo trogodisnjim ugovorom za njega, deluje mi kao da nije samo jos i Vosa zainteresovana za njega...

Arsic bio br.10 u Surdulici, to odmah nesto znaci, deluje da zna fudbala, za rotaciju mi se cini da ce biti odlican, a ovo levo bekce sta znam, verovatno neka varijanta za klupu i kup utakmice..  Ima tu jos likova koji treniraju a koji nisu pomenuti, videcemo... Mogao bi komandant Mark da ih otkrije kad mu se vec Merosina gospodski "ispricao" :) 

Link to comment

Ne deluje ovo lose, Popara je proceren igrac, kreativac, poznaje Rastavcev rad a i ovaj njegove mogucnosti, tako da bi bilo lepo. Za crnceta jos bolje! Samo se plasim da nam ga ne mazne neko, i trebalo bi bas pozuriti sa nekim recimo trogodisnjim ugovorom za njega, deluje mi kao da nije samo jos i Vosa zainteresovana za njega...

Arsic bio br.10 u Surdulici, to odmah nesto znaci, deluje da zna fudbala, za rotaciju mi se cini da ce biti odlican, a ovo levo bekce sta znam, verovatno neka varijanta za klupu i kup utakmice..  Ima tu jos likova koji treniraju a koji nisu pomenuti, videcemo... Mogao bi komandant Mark da ih otkrije kad mu se vec Merosina gospodski "ispricao" :)

Podsećanje:

 

 

Од играчког кадра, који сте затекли доласком у Раднички, за ког Вам је играча жао што више није у Радничком ?

 

“Попара. Зато што је таман дошао на ниво како да буде значајан за нас, а има одређене карактеристике које се објективно тешко налазе код играча. Мислим да би нам доста значио у екипи да је остао и искрено жалим што је отишао”

http://fkradnickinis.rs/radnickom-ce-biti-dobro-kad-sve-nislije-meraklije-budu-zivele-radnicki/

 

Rastavcu će biti ispunjena želja, a koliko sam načuo, najmanje dva-tri Stojanovića su tu negde oko Radničkog. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ovako na daljinu. Kada budem sledećeg vikenda došao kući, već će se znati ko od potencijalnih pojačanja kreće na Kop sa ekipom, i već će klupski novinari da objave svoje exlusive, tako da moje "lupetanje" neće imati nikakvog smisla. Meni se čini da je Pavle malo utakmica odigrao za ove bluzere.

Link to comment

Колега (ово због чина  :s_c: ) да Бог да ти све тврдње и "лупетања" буду тачни, за сад те добро кренуло  :thumbsup:

Link to comment

Ako se za Stojanovice povezuje Surdulica, onda Filip - lepo, a Slavisom i nisam bas impresioniran...

Link to comment

Мислим да можемо да будемо задовољни најавама потенцијалних појачања. Помињање два плеја и шпица у почетној фази прелазног рока, и то квалитетних играча, је свакако новина за нас. Само да што пре легну дански новци, да падну и потписи. Фино ово за сада звучи.

Link to comment

Komadan Mark..izvini brate moj rodjeni <3 za ovaj mustuluk imas ladno Nisko..

 

Popara je ogroman kapital.. Bolji je igrac od Djuricka (i ako sam i njega gotivio) .

 

Ne bih se ja otarasio ni Cakia... Uvek moze da udje u nekom 65min i da resi utakmicu.

 

Kakav je ovaj iz Gane sto je igrao u Jagodini ? Sta ga najvise krasi ?

Svidja mi se sto je 97 god + kao osamnestogodisnjak odigrao 70-80% utakmica u SL (sto ce mu dati na iskustvu) .

 

Kad bi nam dosli Uros Nikolic i S.Jovanovic kompletirali bi prvu ekipu

Link to comment

Komadan Mark..izvini brate moj rodjeni <3 za ovaj mustuluk imas ladno Nisko..

 

Popara je ogroman kapital.. Bolji je igrac od Djuricka (i ako sam i njega gotivio) .

 

Ne bih se ja otarasio ni Cakia... Uvek moze da udje u nekom 65min i da resi utakmicu.

 

Kakav je ovaj iz Gane sto je igrao u Jagodini ? Sta ga najvise krasi ?

Svidja mi se sto je 97 god + kao osamnestogodisnjak odigrao 70-80% utakmica u SL (sto ce mu dati na iskustvu) .

 

Kad bi nam dosli Uros Nikolic i S.Jovanovic kompletirali bi prvu ekipu

Link to comment

Ganac odlican. U mladjim kategorijama ne mogu da ga zaustave. Neko rece da je Zvezdinim omladincima dao cetiri komada a i nas je razbio. Kao sto rece igrao je dosta ove godine SL i verujem da ce sledece biti na jos boljem nivou. Pod Rastavcem moze samo da napreduje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...