Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

У односу на претходну утакмицу коју смо играли код куће, данас смо имали, ако сам добро избројао, 6 нових играча, и када се све сабере мислим да смо добили права појачања. По крилима смо дефинитивно пробојнији и покретљивији. Траванчић и Нома су томе највише допринели. Жиле је показао данас да није заборавио да игра фудбал. Докторски га је одиграо данас. Мене је позитивно изненадио Станковић. По мени, његова најбоља партија од како је код нас. Надам се да Волков није теже повређен. Оно што је сигурно је да сада имамо играче и за први тим и дугу клупу. Штета што смо испали из купа. Фале нам утакмице и мислим да ћемо из утакмице у утакцмицу играти све боље, види се да има простора за тако нешто и то радује. Много тога позитивног данас. Ваљало би да се непоражени вратимо у среду из Крушевца.

Link to comment

Mislim da ipak treba izdvojiti najbolje pojedince. Pre svega tu je Tomic velicanstveni. Decko je sve lopte pokupio i bio je neprelazan. Vrhunska igra.

Zivkovic odigrao takodje fenomenalno. Imao dve greskice ali ostalo :pera:

Arsic malo vise nervozan bar tako delovao. Pomalo i sebican ali odlicna utakmica cak i da nije postigao gol.

Caki trazi formu, igrao toplo-hladno ali zasluzio debelu prelaznu ocenu.

Travancic odigrao dobro i pokazuje sve vise da ce biti mozda i nas kljucni igrac u buducnosti. Kod njega se desi da ne pipne loptu po deset minuta i bas sam se u jednom trenutku zapitao da nije izasao :D Inace opasan igrac ali opasan.

Noma trci na obe strane. Pre svega borac. Odlicna defanziva, pregled igre. Nije imao driblinge kao protiv Mladosti ali igrao je na levu stranu i mislim da mu ona malo manje odgovara. Inace do izmene je po meni bio prava zamena za Acu kapitena samo sto je Noma ipak bolji u duel i skok igri.

Kojic je odlicno odigrao. Nije on golgeter kao Trifunovic ali mnogo radi. Sa svojom visinom od 1,83cm skace, gradi se, razbija. Privlacio je i po dva protivnicka igraca na sebe. Igra pametno, imao jedan lep pas unapred i zasluzan je dosta kod drugog gola jer je pustio loptu koja je isla prema njemu a on je bio u ofsajd. Korisniji i od Mrkica i od Pavkova. E sad ko vidi vidi, ko ne, sta da mu radim :D Mozda Mrka bude korisniji protiv ekipa gde moze brzina da dodje do izrazaja?

Perendija dobar.

Petrovic dobar ali imao i par izgubljenih lopti. Kad on kiksne to je pola gola. Zato pored nekih odlicnih segmenata ide i deo kritike na njegov racun.

Stankovic borben i uplasen po malo. Cuva igraca na dva metra i dozvoljava mu da razmislja. U drugo krenuo par puta ka golu i malo se popravio u ofanzivi ali defanziva ostala ista.

Bajic jeb... li ti....  :D   Jedan dan ima da riknem zbog tebe :D  Naravno mislim da je on dobar golman i sem igre jedan na jedan gde mi srce preskakalo, odlicno obavio svoj posao.

Stanojevic deluje nezainteresovano a ne Kojic kako neko konstantova.

Popara kad udje u formu bice pravi. Jos uvek se trazi.

Link to comment

У односу на претходну утакмицу коју смо играли код куће, данас смо имали, ако сам добро избројао, 6 нових играча, и када се све сабере мислим да смо добили права појачања. По крилима смо дефинитивно пробојнији и покретљивији. Траванчић и Нома су томе највише допринели. Жиле је показао данас да није заборавио да игра фудбал. Докторски га је одиграо данас. Мене је позитивно изненадио Станковић. По мени, његова најбоља партија од како је код нас. Надам се да Волков није теже повређен. Оно што је сигурно је да сада имамо играче и за први тим и дугу клупу. Штета што смо испали из купа. Фале нам утакмице и мислим да ћемо из утакмице у утакцмицу играти све боље, види се да има простора за тако нешто и то радује. Много тога позитивног данас. Ваљало би да се непоражени вратимо у среду из Крушевца.

:thumbsup:  odlično Matrixa, novinari da ti pozavide. Inače 5 izmena...

 

Legenda@ vrlo sazeto hahaha

 

Kako je Popara odigrao ?

Bolji nego u Lučanima i direktni "krivac" za drugi gol...

 

radnicki - vozdovac 3.jpg

http://fkradnickinis.rs/radnicki-prekinuo-post/

Link to comment

Od ukupno 8, 7 nasih suteva islo je u gol, oni nula. Tako kaze statistika. 

Kojic je omasio gol u situaciji 1 na 1 i jos jednom u drugom, nakon centarsuta, cini mi se, Nome. Ostalo je islo u gol mada sem golova nisu bili neki opasni sutevi. Oni su 3-4 puta sutnuli pored gola, cini mi se.

Link to comment

...

Mali off...

Konovalov spasao Bačku katastrofe od Zvezde. Ja na osnosu ovog kratkog izveštaja vidim da je bio više nego dobar. Još više mi žao što je otišao.

Link to comment

:thumbsup:  odlično Matrixa, novinari da ti pozavide. Inače 5 izmena...

Хвала!  ^_^

 

Ладно сам заборавио Томића да поменем.  :lol: Фантастичан је био. Не разумем тим који га тек тако пусти, јер у било којем нашем тиму би био велики плус, али добро, боље за нас. Јесте ли приметили да су обојица стрелаца при прослави гола пољубили грб Радничког? Нови моменти. За похвалу.  :s_d:

Link to comment

Mali off...

Konovalov spasao Bačku katastrofe od Zvezde. Ja na osnosu ovog kratkog izveštaja vidim da je bio više nego dobar. Još više mi žao što je otišao.

Ostace vecna misterija zasto nije dobio pravu sansu u Radnickom.

Link to comment

Хвала!  ^_^

 

Ладно сам заборавио Томића да поменем.  :lol: Фантастичан је био. Не разумем тим који га тек тако пусти, јер у било којем нашем тиму би био велики плус, али добро, боље за нас. Јесте ли приметили да су обојица стрелаца при прослави гола пољубили грб Радничког? Нови моменти. За похвалу.  :s_d:

Meni je na tom polju ubedljivo najjaci potez Brzog kad je slavio jedan od 5 golova protiv Radnika proslog aprila. Na ovacije publike trceci ka jugu pokazao je odrecno na sebe i uperio prst ka grbu na dresu, u fazonu nisam ja bitan nego Radnicki...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...