Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Neka ispravljaju ovo sa kartama dok jos mogu!!!

Oni sto se najeli ne razumeju ove gladne. Kada im bude jasno, bude i kasno a najvise ce opet da trpi klub.

Razumem da se radi postepeno pa da se sagleda realno situacija. Onaj ko ima novca platice i vise, onaj ko nema ne moze ni 50 ni 500dinara. Mislim da je trebalo da se krene sa 300din. i besplatan ulaz pa u zavisnosti kako se bude igralo da se eventualno poveca karta na 350din. a da ostane i  besplatan ulaz. Za 350din. pa mozda i 400 kroz plejof ako budemo igrali fenomenalno ali to stvarno treba da prli da bi kod nas neko odvojio toliko novca.

Razumem da je klub u nezavidnoj poziciji ali ne razumem nerazumne!!!

Link to comment

Predložili smo da karte za meč budu 100 i 200 dinara uz mogućnost kupovine mesečnih karata po seni od 300 i 600 dinara za taj mesec... ali.... 

Edited by ackonish
Link to comment

Predložili smo da karte za meč budu 100 i 200 dinara uz mogućnost kupovine mesečnih karata po seni od 300 i 600 dinara za taj mesec... ali....

Ovo mi nije jasno. Neka taj mesec budu tri utakmice kod kuce. Idem na istok i pre cu da dam 3x200 nego 600 odjednom. Pretpostavljam da nisam shvatio?

Bolje da se napravi porodicni paket. Zena i ja 400 din. Otac (majka) plus dva deteta 400 din. Svako sledece dz. Otac, majka, dete, dva, tri... 500 din.

Ili prvi clan porodice placa punu cenu a svaki sledeci po 50-100 din.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Predložili smo da karte za meč budu 100 i 200 dinara uz mogućnost kupovine mesečnih karata po seni od 300 i 600 dinara za taj mesec... ali....

Zar ne reče onomad da više nisi u klubu ... ?

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/opet-ima-da-se-ori-kude-je-taj-nis/

Ја разумем да је он политичар, како и сам наглашава, али ово више стварно нема смисла. Јесте да ово нису спортске новине, али је доста више самопоромоције и промоције странке (коалиције) на званичном сајту клуба. Откад је ту, више је писано о њему, политици и ЦЗВ него о Радничком. 

И врло је интересантно што каже да о другима не би да прича, али исто тако нема ништа против да се пумпају близанци. Просто треба да нас буде срамота колико нам добро иде и каквог човека имамо на челу клуба.

Nešto slično, u istom tonu, sam i ja skoro napisao pa sam postavljen na stub srama kao mračnjak. Da mi je to isključivo motiv da pišem ovde, da mračim. Zvanični sajt kluba nam je postao stranačka novina i nadam se da mi kolega, koji to uredjuje, neće zameriti, pošto znam da i on ovde učestvuje i da nemam apsolutno ništa lično protiv njega. Verujem da je njegov uticaj na uredjivačku politiku sajta zanemarljiv. Ujedno, pitao bih obaveštene, a ima ih itekako ovde, da li je Raul Petrović zalečio 'povredu' i da li imamo suspendovane igrače za subotu?

Pristojnost nalaže da vam bude dat odgovor. :)

U jednom periodu sam radio sve sam, onda sam dobio pomoć, a unazad nekoliko meseci učestvujem samo u  tehničkom delu. Sredjujem tekst, ali ga ne redigujem. Ako natrčim na neku slovnu grešku ili primetim da nedostaje veliko slovo, zarez, tačka, dešava se i iskusnim novinarima da u brzini nešto ispuste. Trudim se da fotografije isprate tekst....praktično trudim se da ilustrujem tekst. To je moja uloga na sajtu, a tu sam, evo, započeo sam treću godinu. Ne zameram nikom ništa, ne vidim u kritikama ničeg ličnog. Kad primetim ili osetim da je nešto lično....tad će vidimo ;) 

Za sada i dalje "pratim" omladince i mladje kategorije i tu sam "za sada" autonoman.

 

Što se tiče Raula, ko nije čitao tekst i izjavu Rastavca, on je spreman i biće na raspolaganju treneru. Nadam se da će startovati.

Cene karata. Ta je priča uvek nepopularna u smislu toga kad se povećaju cene. Vraćene su cene na staro. Ove cene je korigovao Radan, a bile su aktuelne kod Vidaka. Meni lično nije žao penzionera, ali mislim da bi oni trebali da imaju neki popust.

Ne znam tačno koja kategorija dece, odnosno do koliko godina ipak mogu besplatno da udju, ali ako je potrebno za dete od 3-4 godine treba platiti kartu, ne slažem se. Bar do 7. godine ne bih naplaćivao deci. Školskoj deci bi preko škole napravio neku varijantu sezonske karte uz neku simboličnu sumu i za to bi bila rezervisana severna tribina, osim kad dolaze....znate već ko.

 

http://fkradnickinis.rs/stefan-ilic-pomoci-cu-radnickom-da-ode-u-evropu/

Link to comment

 Ne zameram nikom ništa, ne vidim u kritikama ničeg ličnog. Kad primetim ili osetim da je nešto lično....tad će vidimo ;)

Таман посла да има, као што је и Опозиција рекао. Мада, заправо има личног, али се зна према коме. Моја последња реченица у посту горе је служила да то покаже. Ваљда неће бити неки нови лош уговор с овом фирмом као ономад за време Видака.

Edited by Подсемафорска 20
Link to comment

Daj bre Legendo savetuj malo, prave amaterske greske i nista ne uce iz gresaka drugih!!! ;)

Inace nisam bas za dovodjenje dece na stadion do 7 godina jer mislim da im nije tu mesto. Uglavnom ta deca jure ptice i kucice po stadionu i pojma nemaju zasto moraju da sede i gledaju u daljinu. Takodje obicno ih vise drugi cuvaju nego sami roditelji. Nije ni bezbedno za tako malu decu.

Popust ili besplatan ulaz bi po meni trebao da se daje do 18 god. Ne treba gledati samo trenutnu korist vec ulagati u nove navijace koji nece da idu na ove najskuplje utakmice na sever.

Najbitnije je sto ne mogu da uzmu vise od onoga sto bi uzeli. I sa hiljadu dinara za ulaznicu i sa sto dinara, ista bi suma bila. Mislim i da se zarada smanjuje kako cena karte skace.

Link to comment

Таман посла да има, као што је и Опозиција рекао. Мада, заправо има личног, али се зна према коме. Моја последња реченица у посту горе је служила да то покаже. Ваљда неће бити неки нови лош уговор с овом фирмом као ономад за време Видака.

Cemu uopste ugovor sa njima?

Link to comment

Uvodjenje ticketline-a u igru ima smisla kod onih manifestacija gde se ocekuje masa ljudi ili je potraznja karata veca od kapaciteta dvorane ili cega vec, pa da se ljudi ne bi akali po redovima, lepo odu on-line i rezervisu/kupe kartu. Ok, imaju i bolje pracenje prodatih ulaznica, ali opet, vise se isplati da ti neko smugne na stadion za dz nego da se njima daje procenat.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...