Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Nemoj pogresno da me shvatis,voleo bih i ja Pirot u super ligi,lep stadion,svaka tekma ne bi bila ispod 5.000 ljudi.....

A sutra bih izbacio Radnik,Javor,Milanovac Lucane....em mala mesta,stadioni nikakvi(osim u Milanovcu),bez ultrasa....da udju i Zemun,i Pirot,Slobodu i Macvu kao i Smederevo,Dinamo Vranje,Kragujevacki Radnicki,Proleter iz Zrenjanina! Bez Cukarickog,Rada i Vozdovca takodje! Pa vi sad vidite!

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

http://fkradnickinis.rs/opet-ima-da-se-ori-kude-je-taj-nis/

Ја разумем да је он политичар, како и сам наглашава, али ово више стварно нема смисла. Јесте да ово нису спортске новине, али је доста више самопоромоције и промоције странке (коалиције) на званичном сајту клуба. Откад је ту, више је писано о њему, политици и ЦЗВ него о Радничком. 

И врло је интересантно што каже да о другима не би да прича, али исто тако нема ништа против да се пумпају близанци. Просто треба да нас буде срамота колико нам добро иде и каквог човека имамо на челу клуба.

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/opet-ima-da-se-ori-kude-je-taj-nis/

Ја разумем да је он политичар, како и сам наглашава, али ово више стварно нема смисла. Јесте да ово нису спортске новине, али је доста више самопоромоције и промоције странке (коалиције) на званичном сајту клуба. Откад је ту, више је писано о њему, политици и ЦЗВ него о Радничком. 

И врло је интересантно што каже да о другима не би да прича, али исто тако нема ништа против да се пумпају близанци. Просто треба да нас буде срамота колико нам добро иде и каквог човека имамо на челу клуба.

Nešto slično, u istom tonu, sam i ja skoro napisao pa sam postavljen na stub srama kao mračnjak. Da mi je to isključivo motiv da pišem ovde, da mračim. Zvanični sajt kluba nam je postao stranačka novina i nadam se da mi kolega, koji to uredjuje, neće zameriti, pošto znam da i on ovde učestvuje i da nemam apsolutno ništa lično protiv njega. Verujem da je njegov uticaj na uredjivačku politiku sajta zanemarljiv. Ujedno, pitao bih obaveštene, a ima ih itekako ovde, da li je Raul Petrović zalečio 'povredu' i da li imamo suspendovane igrače za subotu?
Link to comment

Nešto slično, u istom tonu, sam i ja skoro napisao pa sam postavljen na stub srama kao mračnjak. Da mi je to isključivo motiv da pišem ovde, da mračim. Zvanični sajt kluba nam je postao stranačka novina i nadam se da mi kolega, koji to uredjuje, neće zameriti, pošto znam da i on ovde učestvuje i da nemam apsolutno ništa lično protiv njega. Verujem da je njegov uticaj na uredjivačku politiku sajta zanemarljiv. Ujedno, pitao bih obaveštene, a ima ih itekako ovde, da li je Raul Petrović zalečio 'povredu' i da li imamo suspendovane igrače za subotu?

Sad moram da se slozim i ja. Nisam za neke prozivke kada se provuce neka recenica ali ovo je malo fudbala a mnogo politike. Definitivno nesto sto je nepotrebno. Trebalo je da se isece i postavi samo onaj deo vezan za fudbal. Ali kao sto rece, kolega radi a odlucuje neko treci.

Mozda bi neka sugestija doticnima promenila nesto, posebno ako se napomene da navijaci i simpatizeri sve vise negoduju.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

"Ujedno, pitao bih obaveštene, a ima ih itekako ovde, da li je Raul Petrović zalečio 'povredu' i da li imamo suspendovane igrače za subotu? "

 

 

Cucemo na kzs  :D

Link to comment

Voždovac izuzetno kvalitetna ekipa, pokriveni su na svim pozicijama, izuzev možda napadača. Filipović, Ivković, Mihajlov, Nemanja Nikolić, Marinković Nenad, Đuro Zec, Ognjen Krasić(brat na Miloša), Putinčanin(kolko se sećam, ovi naši sa istoka mu dušu izvadiše dok igrao za Radnik :) ) ...sve proverena i kvalitetna imena. Ne greje me sunce da možemo da pobedimo, ako se nešto drastično ne promeni. Ukoliko ne osvojimo 3 boda u subotu, verovatno kod Čarapana sledi skidanje gaća.

 

1.80   3.48   4.75

Link to comment

Ja bas mislim da ce ovi kod nas da skinu gace u subotu, tj. da ce ih icepimo ko alkoholicar rakiju. Zatim standardno remi u Krusevcu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Informisanost na nivou... Da li je moguce da su toliki selci da ih ispunjava ovakvo dzibersko podjebavanje... Mesanje RKG i FKRN, i ostale ovakve prizemne malogradjansko selske fore...  :piggy:

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=23&nav_id=1233100

 

 

 

ZVEZDA NIJE PREVARILA RADNIČKI 

Da Fudbalski savez Srbije nije dovoljno zaštitio manje klubove videlo se nedavno u transferu radovana Pankova iz niškog Radničkog u Crvenu zvezdu. Sezona je otvorena tužbom jer crveno-beli nisu uplatili 200.000 evra, koliko je u januaru trebalo da legne na račun Nišlija. Ovaj transfer je u najavi bio dobar jer je ostvaren između domaćih klubova, a novac je ostao u zemlji. Ali, šta se dešava kada se taj novac ne isplati kao u ovom slučaju? 

U Zvezdi rade "snalažljiviji" fudbalski ljudi nego u Radničkom, koji znaju da će čak i ako ne isplate rate, do leta biti bezbedni. Dugovi za evropsku licencu se računaju zaključno sa 31. 12. 2016. godine, a ovaj transfer je ostvaren kasnije. Zvezda radi nešto što nije korektno, ali ne i nešto što je nezakonito. Ipak, na ovaj način stvara se nepoverenje među klubovima, jer će se Radnički sada zaduživati, a na kraju kad dobije novac od Zvezde samo će ga proslediti poveriocima. 

FSS je morao da zaštiti klubove od ovakvih caka, da pooštri kaznenu politiku, pa ako ne isplatiš rate iz ugovora ostaješ bez bodova i onda nema nadmudrivanja. 
Edited by W.F.C.
Link to comment

Ne mogu da verujem da su ukinuli besplatan ulaz za penzionere, zene i decu ?!?!?!?! 

Novac od njih tesko da mogu da uzmu a posetu ce sigurno smanjiti. Smesno je kakve se odluke donose od uprave do uprave. Uredu sto su podigli na 300din. (bese 200) ali kao sto smo mnogo puta konstantovali otac i dva deteta = 900din. plus sok, semenke... Ako nema novca nije to ni 600 ni 300din. vec nula jer kao roditelj tesko da bih pustio jedno dete a drugo ne. Takodje ni ja ne bih isao ako nemam za decu. Mislim glupo i da pisem o tome... Ne znam samo koja je .................. smislila to i sa kojim rezonom, jer nikako nece uzeti vise para nego sto su uzimali do sada.

Opet se radi bez mozga. Umesto da sada kada su dosla zvucna imena, navuku ljude i dobrim igrama poboljsaju posetu, oni ce da obezbede 1000 ljudi na stadionu. Plus ako se zna da najavljuju 6 stepeni i kisovito sa vetrom odluka deluje jos smesnije.

Nesto drugacije a opet slicno je Vidak uradio kada je podigao cenu karte pa su svi bojkotovali. Samo on nesto mnogo zacepio. Kad se zajebu onda trecu utakmicu bude slobodan ulaz ali tada je kasno...

Nista lepse od lepe igre i lepih zena na tribinama. Ako ce uprava da pravi ....bal, dobro je sto su izostavili decu i penzionere ali da ce seksa biti, bice :D

Jako sam razocaran ovom odlukom !!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...