Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Е ово ми се свиђа...  ^_^

 

ПИЛОТ-ПРОЈЕКАТ ФСС: Креће Лига Б тимова

 

Учешће су већ потврдили: Партизан, Црвена звезда, Чукарички, Рад, Спартак, Раднички Ниш, Младост Лучани, Земун, Бежанија и Колубара

 

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:651153-%D0%9F%D0%98%D0%9B%D0%9E%D0%A2-%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%88%D0%95%D0%9A%D0%90%D0%A2-%D0%A4%D0%A1%D0%A1-%D0%9A%D1%80%D0%B5%D1%9B%D0%B5-%D0%9B%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%91-%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Borac sigurno ostaje!!!! Nemaju pirocanci para za super ligu!

Nema ni 3/4 superligaša. PLS je za nijansu skuplja od SL. Troškove sudjenja snosi Arena preko TV prava i uplaćuje FSS dok to nije slučaj sa PLS. Troškovi sudjenja, kad se sve uzme u obzir nisu ispod 100 000 po utakmici, a imaš dva domaćinstva. Pogledaj tabelu SL i PLS. Piroćanci bi manje putovali tj. putevi na gostovanja bi im bili kraći nego što su sad u PLS. Travnatu podlogu na stadionu imaju bolju od većine Superligaša. Reflektore bi im napravio FSS i još malo da doteraju stadionče i tadaa....izgleda lako ;)  Malo bi kuburili sa igračkim kadrom potrebnim za SL ali ne i nužno. Par pojačanja koje bi činili prekaljeni fudbaleri iz inostranstva, a nemaju recimo, ugovor poslednjih 6 meseci...začas se uklope. :)

Link to comment

I ja bih bas voleo Pirot u Superligi, za razliku od ostalih komsija, Jagodine, Radnika, ka Pirocancima bas imam pozitivne simpatije..

Link to comment

I ja bih bas voleo Pirot u Superligi, za razliku od ostalih komsija, Jagodine, Radnika, ka Pirocancima bas imam pozitivne simpatije..

Ma šta fali...zamisli Pirot, Jagodina, Kruševac, Surdulica...u dogledno vreme Vranje i ponovo Kragujevac. U svakom slučaju bolje nego Bežanija, Zemun,Sindjelić...nemamo gde da parkiramo sve one džipove kad nam dodju u goste ;)

Link to comment

Sta je sa Lazarom Mitrovicem? Jel otisao iz kluba? Bila je prica da je na probi u Ceskoj...

Ne drži me za reč, ali mislim da se vratio i da je na jednoj prijateljskoj (možda protiv Cara) nastupio.

Link to comment

Ma šta fali...zamisli Pirot, Jagodina, Kruševac, Surdulica...u dogledno vreme Vranje i ponovo Kragujevac. U svakom slučaju bolje nego Bežanija, Zemun,Sindjelić...nemamo gde da parkiramo sve one džipove kad nam dodju u goste ;)

Ma naravno to da, pa kad mogu tamo javor, lucani,milanovac,pazar i cacak....

Link to comment

Раднички Н. - Вождовац

Субота, 25.02.2017 14:00 - Ниш
Делегат - Спортски радник: МИЛАНОВИЋ Добрица
Главни судија: ОБРАДОВИЋ Срђан
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Марко
Четврти судија: НИКОЛИЋ Бојан
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ПЕТРОВИЋ Зоран

 

"Čeka nas još jedan težak meč ako se zna da su Nišlije u prethodnom kolu izgubile u Lučanima i da će se dobro spremiti za nas. Ipak, mi imamo svoje ambicije i ne odustajemo od njih tako da ćemo za taj meč i mi biti dobro pripremljeni", poručio je Putinčanin.

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super-liga/a143932-Zmajevi-spremni-za-let-u-Nis.html

 

Миловановић: Без конфиликта са Волковим, прави момак и спортиста

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/45266/milovanovic-bez-konfilikta-sa-volkovim-pravi-momak-i-sportista

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...