Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Čeljavo...

Ako ne možeš da stigneš idi na Banovo brdo, možda ti i merošina napravi društvo, tu je u komšiluku. Čuka-Napredak od 17,00. Ne bi valjda na JNA Partizan-Borac ;)

Link to comment

Pricam da moramo da damo 200% da bi pobedili...edit:pendrek daso ne mora ofires nase karte ;)

Bijemo ih sa 80% kakvih 200%. edit:jedini si ti ovde koji ofira karte. Doduše više voliš tudje nego svoje  :thumbdown:

Link to comment

Сада се прича да је Трифуновић стварно отишо у Сурдулицу, Гума је напокон остварио трансфер у иностранство, у Молдавију, а Бугарин Смирнов који је играо ону утакмицу триангла на вештачкој је завршио у Милановцу.

Link to comment

Milanovac i Borac mi deluju kao kandidati za ispadanje uz NP. Gotovo sigurno ulaze Macva i Sloboda, a FSS voli da ima ujednacen broj klubova iz sva 4 podsaveza u Superligi... Videcemo. Ako ovo za Gumu, toliko je pokusavao da se umuva negde, zasluzio. Jos par zapazanja, Mrka mali nam igra od sjaja do ocaja, verovatno mladost je u pitanju, neiskustvo. Nekad gol, dva sa lakocom majstorski, nekad ga nema, samo istrci u prazno... Volkov i Kojic mi deluju u fazonu grobari smo i sad ce budemo 6 meseci carevi ovde u Nisu...aj nek bude vajdda neka bar od njih, samo ne ono ''U tudjega tatka...'' I naravno Tomic sto pre u onu staru formu, Popara i Caki takodje, ako hocemo to sto kazemo da hocemo...

Link to comment

Milanovac i Borac mi deluju kao kandidati za ispadanje uz NP. Gotovo sigurno ulaze Macva i Sloboda, a FSS voli da ima ujednacen broj klubova iz sva 4 podsaveza u Superligi... 

Zašto olako otpisuješ Piroćance :) Razlika je 3 boda, a u ovom drugom delu Sloboda im dolazi... ;)

Link to comment

Vece sanse ima Zemun nego pirocanci!

Realno je da udju Macva i Sloboda!

A ispadaju Radnik i Backa!

Da, nikog ne treba unapred otpisivati od prve šestorke na tabeli u PLS. Piroćanci su, vidim, zeznuli stvar u poslednjem kolu jesenjeg dela na svom terenu. Izgubili su od Budućnosti inače vi sad bili egal sa Slobodom. Što se tiče SL, verujem da će pre N.Pazar ili Borac da napipa PLS nego Radnik. Ukoliko se Borac ne rasformira pre kraja takmičenja.

Link to comment

Verovatno ce Zemun + jos neko gore, voleo bih da to budu Pirocanci (i njihova uprava bi volela) ali tesko... A za dole su mi Pazarci glavni favoriti , a saputnik..tesko je reci za sada, Borac je malo igracki bolji od Radnika i Backe ali ima druge muke, videcemo..

Link to comment

Vece sanse ima Zemun nego pirocanci!

Realno je da udju Macva i Sloboda!

A ispadaju Radnik i Backa!

Drago mi je za Slobodu,posto su uvek imali dobru cifru navijaca na svakoj utakmici.

 

Takodje Macvina premijera ima sig da navuce sto vise navijaca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...