Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

A kapiten i štoper popustili?

116oyzn.jpg

to vec ne znam :)

Dovodis onaj grobarski trio, koji nije napipao godinu dana teren, a ne isplacujes plate igracima koji su tu duze vreme.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zna li se zašto nema na spisku mladog Bosanca, Randjelovića, a koliko vidim Ljubisavljević je tek juče potpisao?

Za Hadžikadunića se čeka sertifikat i biće u normalnoj proceduri registrovan. Broj njegovog dresa je 17. Randjelović (77) i Ljubisavljević (15) registrovani su na dvojnu registraciju i biće uz ekipu Car Konstantin. 

Link to comment

Одгледах сад детаље са меча Напредак - Вождовац 0:0. 90 посто снимка чине акције Напретка, који се прописно испромашивао. Вождовац је изгледа био и више него у подређеној улози у овом мечу. Мени се чини и да је Напредак оштећен за пенал. Гости су зарадили и једно искључење и то високог играча, тако да бисмо ту требали да будемо у предности следеће коло. Мислим да не бисмо смели себи да дозволимо више просипање бодова. Стварно је превише.

 

Е сад мало о нама. Мени се допала игра нових играча. Нома ми је оставио најбољи утисак. Траванчић је мени био сасвим коректан. Обојица имају добру 1 на 1 игру, што ми не знам када смо имали. Којић је чини ми се више показао од Мрке, тако да га ја очекујем од старта на следећем мечу, а Мрку евентуално на крилу, пошто капирам да ''мора'' да игра. Назад ми је исто било ок. Перендија је направио глупост са оним, потпуно непотребним пеналом, али изузев тога, мени се чини да смо чвршћи позади. Дефинитивно нам фали уиграност и сложио бих се да ћемо да играмо све боље како утакмице буду одмицале, само да не буде повреда, проблема са финансијама, лоше атмосфере и да не буде касно за резултате везано за плеј оф. А мислим да стварно не би требало.

Link to comment

Za Hadžikadunića se čeka sertifikat i biće u normalnoj proceduri registrovan. Broj njegovog dresa je 17. Randjelović (77) i Ljubisavljević (15) registrovani su na dvojnu registraciju i biće uz ekipu Car Konstantin.

 

Hvala lepo. Znači Drvce se opet očešao za još par igrača. :) Na kraju, bolje je da ta deca negde nastupaju nego da sede na klupi. Mada i za klupu je konkurecija žestoka.
Link to comment

Sindikat Profesionalnih Fudbalera Nezavisnost

 

FSS je naterao FK Rad, FK Vojvodinu i FK Radnički iz Niša da plate sve dugove igračima a FK Borac i FK Novi Pazar pustili da registruju igrače bez plaćanja.

Ovo je velika nepravda prema ovim klubovima koji su izmirili svoje obaveze i saosećamo se sa njima. Ako su pravi, sada oni treba da se oglase i da osude ovu sramotu kojoj su nas izložili pojedinci iz FSS.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...