Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

То је то. Кључна реченица. 

 

Лепа вест за Томкета.

Upravo mi je potvrdio rečima "Vraćam se tamo gde pripadam, vraćam se u Niš".... :thumbup:

Edited by Legenda
Link to comment

Замислите да ли бисмо другачије причали да смо ми, којим случајем, дали пенал, а они промашили? Остаје горак укус после пораза, али, објективно, били смо бољи у већем делу меча. Незнатно, додуше, и свакако недовољно за победу, али јесмо. Далеко је то од нивоа за Европу, стварно се треба фокусирати на сваку следећу утакмицу. Поготово у лиги где се знају три сигурна путника, овакве утакмице за "шест бодова" се морају добијати. Но, прва је утакмица, надамо се сви да ћемо прекинути црну серију на Чаиру. Делује ми да ће овај тим бити бољи за пробијање бункера, имамо доста продорнија крила и мислим да поново можемо вратити епитет домаћинске екипе после доста олако просутих бодова у последњим утакмицама. Што се тиче играча, мислим да је Станоје био добар осим глупог картона и после једног неопрезног старта који је могао да проузрокује црвени. Нома и Анид солидни, ако ништа друго, боље изгледају од Апостола и Живкета. Цаки, свакако, да се врати у средину, а за Попару не знам. Није био лош, али бих пре дао место Тотију (наравно Арсићу пре свих) ако је у оваквој форми. И да, Која добро искористио минуте. Сјајна вест је повратак Томића.  :thumbsup:

Edited by Подсемафорска 20
Link to comment

Bas juce, prekjuce mi prolazi kroz glavu kako Tomic skoro uopste nije igrao kod Lalatovica na pripremama i kako bi bilo lepo da se vrati kuci !

 

Utakmica...hm pa kad se sve uzme jesmo ih za malo nadigrali,a to tamo uspeva samo blizancima i eventualno Vosi..bas su nezgodni ove sezone, bila je klackalica i otisla na onu drugu stranu. Da smo se ovako borili u drugom delu jeseni tabela bi mnogo lepse izgledala.

 

Od igraca svi manje vise bas onako kako sam ocekivao, Stanojevic malo iznad ocekivanja, Perendija ispod, i to ne samo zbog penala, vec sto mi se uopste nije dopao...

  

Pred utakmicu ne znam da li ste videli, Rasta daje izjavu na areni i opet hvali gospodina Tonceva, iskreno kenja mi se vise od toga, izgleda im u ugovoru ubacena stavka da svi moraju da ga reklamiraju, od cistaca do trenera, sto samo stvara kontraefekat.

 

Presiju o evropi smo previse nabili, zelimo je, lepo je, ali dobro, polako...

 

Sledeca je Vozdovac, mnogo , mnogo bitna, koliko smo blizu Evropi, toliko smo i plej autu..

Link to comment

Nismo imali konferenciju za stampu pred utakmicu jer je Toncev izjavio da bi to bilo gubljenje vremena jer niko iz beogradskih medija ne bi preneo. Tezak selac nam precednik.

Link to comment

Bez ljutnje ,ne vidim logiku da vam je Stanojevic medju najboljima,a Perendija medju najgorima.

Dokurca, i ti nesto ozbiljno da napišeš, pogotovo od Stanoja

Link to comment

Nismo imali konferenciju za stampu pred utakmicu jer je Toncev izjavio da bi to bilo gubljenje vremena jer niko iz beogradskih medija ne bi preneo. Tezak selac nam precednik.

260sl8j.jpg

Link to comment

Bez ljutnje ,ne vidim logiku da vam je Stanojevic medju najboljima,a Perendija medju najgorima.

Da se razumemo ono sinoc sto smo gledali je daleko bolje od igre guske u magli od jesenas. Svi su napredovali cak i strasilo stanoje. Kolko god ne voleo poparin stil igre (primi loptu ii ceka 2h,dribla...) umesto kao veznjak da brzo prebaci loptu,on bi sinoc dao penal dajem ruku. Jednostavno znam tehnicar je i bio bi gol. Aca se borio ali preteruje sa svadjanje sa sudije...Bulat stameno i cvrsto kao do sad...Bajic pada u formi mnogo mi deluje staticno za golmana. Meni su novajlije legle na oko uneli su tu neku prekopotrebnu svezinu i dinamiku, od volkova ( cini mi se da zeli biti alfa muzjak u timu), perendija dobar, dobro i kinesce.Travancic po meni pravi cvrst fudbaler sa tehnikom. Tacno se vidi konstitucija igraca,postavka sve. Koja malo igrao ali ce biti od njega nesto. Caki u mnogome slicno kao popara malo usporeno, mislim da njih dvojica tesko mogu pored ovih brzih ostalih. Videcemo i onog malog Hadzi(nesto) kad zaigra. Optimista sam zaista i ako smo se malo okliznuli gazicemo,polako videcete.
Link to comment

Nismo imali konferenciju za stampu pred utakmicu jer je Toncev izjavio da bi to bilo gubljenjevremena jer niko iz beogradskih medija ne bi preneo. Tezak selac nam precednik.

Nije ovo prvi put oko konferencije da se ne dođe. Na taj način ukazuju poštovanje prema klubu, novinarima i prema gradu uopšte. To je valjda ta višestruko bolja organizacija o kojoj trener Rastavac priča. Očekujem od njega da u sledećem intervjuu i on pomene Vučića.

Nemoj da mi neko spočitava kako samo mračim ali Tončev spomenu maksimalni igrački kadar od 25 fudbalera, a koliko ih ima? Pljuvao je po bivšem rukovodstvu kako nisu uspeli da obezbede plate, a on od svog dolaska nije isplatio ni jednu platu.

Što se igre sinoć tiče. Moj je utisak da je bolje nego jesenas i verujem da će to biti još bolje. Posebno me raduje povratak Tomića.

Zna li se zašto nema na spisku mladog Bosanca, Randjelovića, a koliko vidim Ljubisavljević je tek juče potpisao?

Link to comment

Nije ovo prvi put oko konferencije da se ne dođe. Na taj način ukazuju poštovanje prema klubu, novinarima i prema gradu uopšte. To je valjda ta višestruko bolja organizacija o kojoj trener Rastavac priča. Očekujem od njega da u sledećem intervjuu i on pomene Vučića.

Nemoj da mi neko spočitava kako samo mračim ali Tončev spomenu maksimalni igrački kadar od 25 fudbalera, a koliko ih ima? Pljuvao je po bivšem rukovodstvu kako nisu uspeli da obezbede plate, a on od svog dolaska nije isplatio ni jednu platu.

Što se igre sinoć tiče. Moj je utisak da je bolje nego jesenas i verujem da će to biti još bolje. Posebno me raduje povratak Tomića.

Zna li se zašto nema na spisku mladog Bosanca, Randjelovića, a koliko vidim Ljubisavljević je tek juče potpisao?

A upravo je to razlog zasto Raul juce nije igrao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...