Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Složio bih se sa Markom u potpunosti. Apsolutno u svemu.

@Gradina 

 Radnički kao najveći klub u regionu mora imati i najbolje trenere. To stvarno nije slučaj. Ne želim da mračim, trudim se da budem objektivan i realan. Više puta sam gledao trening Radničkog gde se 50 deteta nalaze na jednom terenu. To nikako nije pohvalno.

 ​Gmitrović je ok trener, međutim, ne volim kada se nešto predstavlja kako nije. Tu generaciju dižu u nebesa, a to nije realno. Tako je bilo i sa 2001. pa ih je Vojvodina spustila na zemlju.

 

Vojvodina ili trener ili neko treci ko diriguje treneru kako da radi
Link to comment

S obzirom da su igraci Reala u velikom krugu zaobilazili Radnicki i "begali" u CZ,PFC i Cuku.

Bas cemo videti da li ce levi bek Ilic ostati u Nisu ili izabrati Zvezdu.

Eh da su u Radnicki ostali Fica Stankovic,Rangeliv,braca Ilici (ok,jedan je u Realu). Radnicki bi pevao,apro po oni su veci talenti od ovih nasih trenutno u klubu.

Jel ima neko u Partizanu 97-98-99-00 godiste,ili samo Zvezdin skauting radi ovde.

I takooo...Koliko Goci dovede kadeta u omladince iz Reala...7-8. E sad ne hvatajte se za decu koju je vec unovcio vec razmisljajte o deci koju ce da uzme da bi pojacao svoj kadetski tim. REALno i treba jer igra kvalitetnu ligu dok na Cairu mesetare profa&company.

Ne znam samo kako sve to Marko trpi ...ili ne zna

Link to comment

Значи нема ни мојега од "Хуавеи арене", биће то "ВУЧИЋ АРЕНА"! 'Ајде да видим ко ће сме да нас победи...

Link to comment
Vučko će ni spasi estadio

 

[/q

More samo kafane vise da nema pod tribinama...Mozda bi se tad manje muvalo

 

Kad kafane vise ne bude pod tribinama, znaci da smo napravili vekovni iskorak u buducnost - poceli smo izgradnju zapadne tribine. Tesko da ce mi omladinci dospemo za istu.

Link to comment

Ajde me ispravite ako gresim, visinske pripreme pocinju sad 27og a pojacanja treba da stignu do polaska sto znaci ovih dana do nedelje ??? Zna li se kada definitivno treba da stigne novac od prodaje Acka i da li su tu precizirani rokovi ili ovi mogu da plate kad im se ćune ?

Link to comment

Slaviša Stojanović iz Surdulice je slobodan igrač, Popara na vidiku.

Ovo za Poparu lupetanje ili si nacuo nesto ?

 

On bi bio kapitalno pojacanje.

Uz brata Nisliju Urosa Nikolica (Jagodina) to bi bilo to :)

Link to comment

Sta ce nam Huawei kad imamo Nisku pivaru ??? Ja bih to odmah poceo da gazim za sponzorstvo. Par hiljada ojra mesecno da platimo nekog finog igraca i prodato. Sta je to za njih tipa 4000e mesecno ???

Oce,oce Bugarin sigurno.. Bas ga svrbi novcanik.....

 

To treba da se odradi moja genijalna (xaxaxa) ideja da se pokupe 10 Niskih biznismena (Dragan copavi-Biftek, ovaj sto drzi Tv Kopernikus,onaj isto sto drzi Vela mi,vlasnik My plejsa,vlasnik Hotela Cvet,vlasnik pekara Nesic itd) i da svako da po hiljadu ili dve hiljade € X 12 meseci = 120 hiljada€ ili 240 hiljada€.

 

Jos kad bi se udruzili barem dobar deo biznismena sa juga Srbije(tipa Lazar Blace,Djukic itd)

 

Ali sta bi bilo kad bi bilo..manimo se tih zaludjivanja

Link to comment

Evo ja cu da pikiram jos jednog igraca koji je slobodan pa neka ga Tralalajka uzme.

Ako ode Bulatovic D. odlican i mnogo brzi igrac je Subic koji bi ga idealno nadomestio. Trazi ga Zeljeznicar ali mislim da tu mozemo da pariramo... Bio bi odlicno pojacanje i odlican za dalju prodaju jer ima dvadeset dve godine...

Hahahahaha..... ovo je neverovatno !!!  Evo mog zadnjeg posta u vezi mojih licnih zelja oko prelaznog roka i naravno sta se desava dalje....  Tralalajko ga vrbuje !

Da podsetim da prvi igrac koga sam pikirao bio je Filipovic, naravno Kyeremeh, Komnen Andric iz OFKe i mnogi drugi koje je Tralalajko kroz par sati do dva dana vrbovao. Necu vise da pisem jer postajem ozbiljno zabrinut.

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodina-zavrsava-prelazni-rok-sa-kjeramehom-i-filipovicem/

Link to comment

Ovo za Poparu lupetanje ili si nacuo nesto ?

 

On bi bio kapitalno pojacanje.

Uz brata Nisliju Urosa Nikolica (Jagodina) to bi bilo to :)

Misliš ja lupetam ili kako ?

Link to comment

Hahahahaha..... ovo je neverovatno !!!  Evo mog zadnjeg posta u vezi mojih licnih zelja oko prelaznog roka i naravno sta se desava dalje....  Tralalajko ga vrbuje !

Da podsetim da prvi igrac koga sam pikirao bio je Filipovic, naravno Kyeremeh, Komnen Andric iz OFKe i mnogi drugi koje je Tralalajko kroz par sati do dva dana vrbovao. Necu vise da pisem jer postajem ozbiljno zabrinut.

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodina-zavrsava-prelazni-rok-sa-kjeramehom-i-filipovicem/

Da nije to ovaj ?

 

 

13512053_1062252710523677_12900044656785

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...