Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Loš teren, vrlo spora igra. Mora to brže, ako može. Mrka Johnnie Walker. Baja me sve više plaši s driblinzi. Odbrana OK, sa Raulom biće to još bolje. Stanoje i njegove usporene reakcije  :isuse: . Na onu odbijenu loptu u drugom poluvremenu. :frust: . Generalno, on nije bio loš. Noma i Travančić kvalitetni. Koja se trudio, ali....

Caki, Popara ne znam, neodredjen sam nešto. 

Link to comment

Мени се не свиђа ово што Раста тера Цакија на крило, не може он тамо да игра. Тамо га је држао и пар последњих утакмица у првом делу, сад бар има крила за извоз. Боље да је Апостоловић ту био који је таман почео да добија на самопоуздању пред крај полусезоне.

Link to comment

Moze Caki i da udje kao zamena, Toti zadnji vezni, zeljan je decko da pokaze sta zna, Arsic od pocetka, mozda i sa dva zadnja vezna na strani, Popara jer jos nema brzinu i snagu i Toti, ili dva spica kad igramo kuci, evo protiv Vozdovca da isproba se recimo, sad ih imamo. Ne znam ni ja, ali znajuci Rastu forsirace svega 14-15 igraca... Zajebano je sad i odluciti se ko da igra a ko da ulazi, s obzirom na igrace koje imamo. Evo ga taj Hadzikadunic nije ni putovao, ni Ljubisavljevic... Nesto kao 4-1-3-2 kuci a 4-2-3-1 na strani, ali ajde da ne kenjam...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Мени се не свиђа ово што Раста тера Цакија на крило, не може он тамо да игра. Тамо га је држао и пар последњих утакмица у првом делу, сад бар има крила за извоз. Боље да је Апостоловић ту био који је таман почео да добија на самопоуздању пред крај полусезоне.

Ni meni....zna se gde mu je mesto. Caki je naša "10", pa ako može-može. Ako ne može....ima ko može. Mislim da izgubi dva dobra mesta slanjem Cakija na bok. Em izgubi kvalitet u sredini, em ubuli bok.

 

Preko svega, ja bih opet Mrku na bok..a ovog Koju u špic. Jbm li ga, kako ne zvarši Trifke ti papiri. Jel stvarno u Surdulicu?

Link to comment

Čekamo finalnu, staračku opservaciju lorda od Brzi Brod ...

Mislis Broj 6. Nemo se vredjamo  :mad:

 

Sta reci a ne zaplakati. Glup, nepotreban ali nadasve zasluzen poraz. Najvise su podbacili oni od kojih se najvise ocekivalo, Caki neprepoznatljiv od povrede. Popara prespor, previse nepotrebnih faulova, mogao je ladno crveni da popije. Arsic no comment. Mrka stelt ceo mec. Kojic, kako je usao tako je imao dve sanse glavom. 

 

Novajlije od solidne do vrlo dobar 4+. Japanac pokazao kako se ide na loptu, dobro se kretao, otvarao narocito u prvom poluvremenu. U drugom nesto slabiji ali generalno uz Stanojevica ponajbolji igrac. Odbrana u prvom poluvremenu besprekorna, u drugom dva kiksa od kojih nam je jedan dosao glave. Travancic se fino pokazao s obzirom da mu je ovo prvi mec. Volkov igrao na iskustvo mada mu je Jovanovic 2-3 puta bezao iza ledja.

 

Igra uglavnom preslikana iz prvog dela. Malo veci pritisak na srednju liniju i odma alibi igra, okretanje i vracanje lopte unazad. Jesmo probojniji zahvaljujuci nomi i Travancicu ali jos uvek nedoreceni. Bice zajebana borba za plej of, al ako uvatimo zalet mozemo i do tu Evropu. Malo me plasi selsko i netakticno ponasanje nase uprave u prestojecim danima, da ne sjebe atmosferu u timu jer nasi prvotimci, generalno, slabo igraju pod pritiskom.

Link to comment

Sve u svemu, sami se pobedismo. Jeftin penal Perendije, polu-poklon penal Vasketa koji nismo iskoristili.....i ende.  :dry:

Predugačak nam je niz bez pobede. Neprihvatljiv.

Edited by Legenda
Link to comment

Predugacak, traje od Vojvodine krajem oktobra. Inace, sutevi u gol 3:2 za nas, korneri 7:3 za nas... Izgubljen bod.

Mislim da nemamo kažnjenih igrača za naredno kolo, koliko sam gledao. Još da pristignu papiri za ostale i Raul se oporavi, imaćemo više nego solidan tim. SAmo što debelo kaskamo. U play-off i ako se dele bodovi, biće teško da se ozbiljnije kandidujemo za tu Evropu. Utakmice protiv Zvezde, Partizana, Vojvodine, Mladosti, Napretka, a i Spartak, Javor nisu za potcenjivanje. Još je tu i Voždovac, Rad koji traže svoju šansu za play-off. Očekujem i "uzlet" Čukaričkog. Čupavo će bude.

Link to comment

Meni je Stanojevic danas bio dobar, narocito u defanzivi i prekidanju protivnickih napada, uz par nespretnih intervencija. Noma odlican, ima dobru kretnju, trci i napred i nazad, Popara nedorecen, Caki ne levo, Kojic ispred Mrke napred, nejasno zasto Arsic nije igrao od starta, ok promasen penal igrama i zalaganjem iz jeseni je zasluzio da ga sutira, ali ako ce vec da ide mislim da on nije trebao da uzima loptu. Ne klonjavajmo duhom, prekidamo crni niz protiv Vozdovcana, a uprava da ne napinje s Evropu, utakmicu po utakmicu pa sta bude. :)

Link to comment

a uprava da ne napinje s Evropu, utakmicu po utakmicu pa sta bude. :)

То је то. Кључна реченица. 

 

Лепа вест за Томкета.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...