Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Иритантно изгубљена утакмица од и даље најиритантнијег тима у лиги, по обичају наивно. Сами смо криви за пораз. Пенали оправдано досуђени. Неуиграни смо доста и имамо доста простора за напредак. Нома нам је по мени највеће појачање. Све у свему, мислим да нисмо смели себи да дозволимо овај пораз од екипе која се и не бори за нешто специјално. 

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Moje vidjenje utakmice tj igraca :

 

Bajic-ok

Aca©- hvali mu dobra postavka na terenu,ovako dovro je odigrao utakmicu

 

Bulatovic-standardan

 

Perendija- i ako je skrivio penal,on je za mene zajedno sa Poparom ,bio najbolji igrac na terenu. Odlicno pojacanje + njegove precizne lopte,po meni pun pogodak. Sem tog ekcesa u vezi penala,decko je bez greske odigrao

 

Volkov -ok,mora bolje

 

Reprezentativac- decko mi ide na zivce.Davi loptu,ne oslobanja se brzo. Popara u par navrata sam dize mu ruke,covek vrati u nazad loptu. U defanzivi ok.

 

Caki-moze i mora bolje

 

Popara-defanzivno je pokrio sve,ofanzivno dobar. Po meni je bio bolji deo tandema Caki-Popara. . takodje mislim da nije greska,zato sto je dobio prednost u odnosu na Arsica. Uz jos 2-3 utakmice bice onaj pravi. Ipak nije igrao 6 meseci + povreda

 

Travancic- moze i mora bolje

 

Noma- fino,pristojno je odigrao utakmicu. Takticki odlican,ali moze i mora bolje

 

Mrkic- sta reci,mozda i najgora tekma ove sezone. Sve ostalo sam gore rekao.

 

Arsic- sta se trti da sutira penal,kad je Caki ipak doktor za takve situacije. Ok juri bolju statistiku,ali kad je stani pani ne gledas licnu korist.

 

Vitez Koja- nista bolji od Mrkica

 

 

Da li se slazete sa mojom analizom igraca ?

Link to comment

Prvi put kada je Volkov otisao napred Jovanovic iskoristi priliku. Neverovatno!!!

Mnogo smo bili nervozni i ta presija za trece mesto mislim da nam se osvetila. Mladost odigrala bez presije i to se videlo u njihovim nogama.

Perendija odlican do penala a i bilo kog naseg stopera iz super lige da ostavis sa Jovanovicem isto bi bilo.

Po meni tragicar utakmice Arsic. Ne zato sto je promasio penal, nego od ulaska onako hladan prvo uzeo loptu da sutira slobodni a zatim se uhvatio i za penal. Cini mi se, a nadam se da gresim, da hoce sto pre da se proda. Bukvalno mi je na to licilo.

Kojic dobro trci i vise pretrcao od Mrke za krace vreme.

Link to comment

Али кад поченем да читам коментаре типа ''Лучанци нам одржали час фудбала...'' или '' Нула од игре'' конкретно на фб страни клуба  :isuse:  Брате, иди штрикај ради нешто, није тастатура за тебе... 

Link to comment

Po meni tragicar utakmice Arsic. Ne zato sto je promasio penal, nego od ulaska onako hladan prvo uzeo loptu da sutira slobodni a zatim se uhvatio i za penal. Cini mi se, a nadam se da gresim, da hoce sto pre da se proda. Bukvalno mi je na to licilo..

Мени се чини да се много они отимају за лопту када треба се изведе слободњак и у овом случају пенал. Не знам, увек је боље да се пре меча то одреди, а не да се свађају по терену. Слажем се да је Арсић трагичар утакмице, јбг тако је испало...

Link to comment

Али кад поченем да читам коментаре типа ''Лучанци нам одржали час фудбала...'' или '' Нула од игре'' конкретно на фб страни клуба :isuse: Брате, иди штрикај ради нешто, није тастатура за тебе...

Lucanci napravili problem Rasti, isti q

Link to comment

Isuvise naivno izgubljeno ali sam optimista,tim ima potencijala za napredak. Vecina se odlicno zalagala.Jbg lopta je okrugla ode na drugu stranu. Nije isla zavrsnica ali se vidi boljitak.

Link to comment

Грчевита борба за плеј оф се наставља, следеће коло долази Вождовац који има 3 бода мање са утакмицом мање и први је испод црте  :fantom:

Link to comment

Isuvise naivno izgubljeno ali sam optimista,tim ima potencijala za napredak. Vecina se odlicno zalagala.Jbg lopta je okrugla ode na drugu stranu. Nije isla zavrsnica ali se vidi boljitak.

 

Тек ми ово не помињи, то је следеће гостовање  :isuse:

Link to comment

Ako je Caki iz taktickih razloga odigrao na levo krilo jedino mogu da razumem. Mnogo bi bio znacajniji za igru da je igrao u sredini a Noma na krilo. 

Razocarali Mrkic i Travancic. Ipak sem onog jednog poteza nije se video na terenu...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ok, jeste bilo bolje ali jeste bilo i mucno, pre svega jer nemamo zavrsnicu. Bilo bi lepo videti koliko suteva u gol smo imali... Sad moze da se ovo okrene i na ovu i na onu stranu. Pribojavam se naseg mentaliteta da se sad ne sjebemo samo zato sto smo izgubili prvu utakmicu... Letos dodje Arsic i kao novajlija preuzima sve prekide, sad dodje Travancic i opet izvodi on kornere uglavnom. Mislim da bi Rasta morao da bude malo cvrsci, mora da se znaju neke stvari pre utakmice, koje otimanje oko penala, slobodnjaka, to je bedara. O pominjanju treceg mesta da ne trosim reci, jos nam samo to fali... Verujem da moze i mora bolje.

 

Od Lucani... Nesko zavrsi na tribine, igraju tu svoju igru, usli nam u blok, nekako nas isekli, skok, dueli, solidni su i zasluzuju plej of, gledajuci ko sve i kako igra ovu ligu. Zasluzili smo bod definitivno, jbga i ide se dalje, leti vreme i to je to...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...