Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Stanojevic solidan ali nepotreban karton. Nemamo nekih propusta u odbrani, igramo agresivno na loptu. Noma po meni odlicno igra a i Travancic jednom zasijao. Razlikujemo se od prosle godine jer mozemo mnogo lakse da probijemo. I Noma i Travancic mogu da rese 1na1.  Ipak Caki mnogo manje daje po levom boku ali to je izgleda neka taktika da se zaustavi Jovanovic. Popara po meni dobar samo da udje u takmicarski ritam bice odlican jer ima i igru u defanzivi odlicnu.

Po meni sto kaze merosina Mrka samo trcka a nije cak ni agresivan. Ni tam ni vam :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Stanojevic solidan ali nepotreban karton. Nemamo nekih propusta u odbrani, igramo agresivno na loptu. Noma po meni odlicno igra a i Travancic jednom zasijao. Razlikujemo se od prosle godine jer mozemo mnogo lakse da probijemo. I Noma i Travancic mogu da rese 1na1.  Ipak Caki mnogo manje daje po levom boku ali to je izgleda neka taktika da se zaustavi Jovanovic. Popara po meni dobar samo da udje u takmicarski ritam bice odlican jer ima i igru u defanzivi odlicnu.

Po meni sto kaze merosina Mrka samo trcka a nije cak ni agresivan. Ni tam ni vam :D

 

Imam familiju u Balicevac, sa Merosinu slabije  :fantom:

Link to comment

Gledacemo mi Kojica vrlo brzo ako Mrka ne bude pipnuo loptu u prvih petnaestak minuta. Ne vidim od ostalih na klupi sta bi mogli da donesu u igri sem Arsica ali trenutno ne vidim umesto koga. Realno na ovom terenu ne moze neka brza igra da se razvije.

Link to comment

Ја сам храбро наш пенап "пратио" из ходника, испоставило се с разлогом... :isuse:

 

Утакмица мучна и никакава, тренутно немам неки утисак. Само се сећам да смо и ми њих тако из тоталне глупости победило код нас тако да то му дође то.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...