Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Najveca enigma za mene je Noma a pored njega poseban skener imaju Popara i Stanojevic. Svi su zanimljivi ali ipak Noma nije igrao Super ligu i zanimljivo je kako ce da se uklopi. Popara moze da nam bude i najvece pojacanje a mozda mora da zameni Arsica pa je i sa tog aspekta zanimljiv za rengen. Takodje vazi za Stanojevica kao i kod Popare. Ako ode Arsa a neko od ove dvojice ne ispuni ocekivanja bice opet neplaniranih pomeranja. Stanojevica gledam kako trci i kako popunjava rupe. Njegovo zalaganje je bitno jer kvalitet da poveze igru ima.

Travancic i pridosli drugovi verujem da nece biti losiji od onih koje menjaju. Prvi ima i iskustvo u ligi i ulazi u zrele godine a za ostale necu da trosim reci.

Mrka treba da eksplodira ove polusezone. Da vidimo da li ce od ove utakmice ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Svi smo mi minimaticsi

Nismo daleko od toga zajebano kad si individualac...zacas te nesto skenja i omete nek je zdravlje ce bude. Najmanje sam se mlatio po z.srbiju...
Link to comment

Nismo daleko od toga zajebano kad si individualac...zacas te nesto skenja i omete nek je zdravlje ce bude. Najmanje sam se mlatio po z.srbiju...

 

strpljenja, ocekujemo mlacenje po z.evropu  :fantom:

Link to comment

Ako nije mnogo idite na pink klik ili   kliktv i za dvesta dinara imate sve arene i mnoge druge programe nedelju dana. Taman mogu da se gledaju i druge dve utakmice

 

Slika solidna, ne secka, nema reklame... a pakla cigareta, pa i manje :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...