Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

I opozicijo nema potrebe za bilo kakvim vredjanjem. Mozemo da se ne slazemo ali da se vredjamo stvarno nije potrebno !!!

Ne znam šta te je uvredilo? Daj da vidimo da se izvinjavam dok nije kasno.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bez kurtoazije veoma cenim ekipu Radničkog, cele zime najavljuju pohod na evropu i svakako da to nije bez osnova. Arsić i Stojanović su centralno srce tima, a pozadi pored Bulatovića, doveli su i iskusnog Perendiju. U napadu su doveli Trifunovića i Kojića, a mladi Mrkić po meni treba da bude biser našeg fudbala. Takođe, pojačali su ih Travančić i Homa, lucidni i veoma brzi i nezgodni igrači. Zbog svega navedenog mislim da im je jači deo tima, njihov prednji deo.

http://www.fkmladostlucani.com/index.php/component/k2/item/322-spremni-za-nislije.html

Link to comment

Trifunovic nije dosao jer nema pravo da igra prvih nekoliko kola zbog spora sa Vojvodinom, na kraju ce izgleda u Surdulicu... A cini mi se da ni nabedjeni Stefan Ilic nece izdrzati do kraja POZAJMICE , vec znam dosta ljudi koji ne planiraju bas prijateljski da ga docekaju sa tribina Caira..

Link to comment

Glupo je razigravati tudjeg igraca,ako nemamo "sutra" neka prava nad njim.

 

Cisto sumnjam da ce dobiti neku veliku minutazu.

 

Protiv Lucana ne verujem da ce Vitez Koja igrati od pocetka,ipak nije prosao pripreme. Ubedjen sam da cemo prva 2-3 kola gledati Mrku u napadu,a Nomu i Travancica po bokovima.

 

S.Jovanovic izgleda jos u Lucanima,eto im njihovih 400 hiljada € hahaha

Edited by merosina
Link to comment

Pre pojavljivanja Radnickog cuo sam da Trifunovic ima kombinaciju za Aziju al ga Vojvodina ucenjuje i nece da mu da ispisnicu dok ne oprosti dugove. Verovatno se i dalje nastavlja taj "spor"

Link to comment

Pre pojavljivanja Radnickog cuo sam da Trifunovic ima kombinaciju za Aziju al ga Vojvodina ucenjuje i nece da mu da ispisnicu dok ne oprosti dugove. Verovatno se i dalje nastavlja taj "spor"

Nesto mi nije jasno. Igrac valjda ima pravo da zatrazi raskid ugovora na stetu kluba ako nije primio platu, sad jednu, dve, tri da ne ulazim. Ako mu duguju moze da ide i plus da ih tuzi a ne da ga ucenjuju da oprosti dugove pa da mu daju ispisnicu. Mislim da to tako ne ide. Zato mi nista nije jasno :D

Link to comment

Sta mislite da li bi mogao Rasta da nas iznenadi pa da na kraju istrcimo u postavi:

 

                          Bajic (Zogovic)

 

Petrovic     Bulatovic   Perendija    Volkov

 

                            Popara

 

                Arsic                   Caki

 

Travancic                                       Noma

 

                           Mrkic

Link to comment

Nesto mi nije jasno. Igrac valjda ima pravo da zatrazi raskid ugovora na stetu kluba ako nije primio platu, sad jednu, dve, tri da ne ulazim. Ako mu duguju moze da ide i plus da ih tuzi a ne da ga ucenjuju da oprosti dugove pa da mu daju ispisnicu. Mislim da to tako ne ide. Zato mi nista nije jasno :D

Nije ni meni jasno sto ih nije tuzio, al je mozda caka u tome sto arbitraza ipak traje neko vreme a ovima je trebao odmah.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...