Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ništa od toga. Poštujem sagovornike ali daleko od toga da bi pravio nekakvu neprincipijelnu koaliciju. Jedna takva nam državu satre ali da ne balavimo o politici, ovde se zna ko je glavni. Naš Real ;)

Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Prelazni rok...


 


došli:


 


Zogović


Perendija


Volkov


Randjelović


Ljubisavljević


Travančić


Hadžikadunić


Noma


Kojić


Ilić


 


otišli:


 


Konovalov


Isajev


Mordatenko


Perić


Iggnjatović


Radivojević


Kartal


Pavkov


Ivanov


Link to comment

Samo mi je taj Randjelovic nepoznanica. Ne znam da li je igrao protiv Cara? Svi koji su otisli su bili i vise nego prosecni.

Pavkov kao jedan od najboljih je vise bio hvaljen kao potencijal a ne sto je igrao na nekom zavidnom nivou. Skupljao je lopte i to je njegov ogromni plus ali sve ostalo jedva za prelaznu. Kako je odigrao pripremne za Zvezdu a u skoro svaku utakmicu dominirali, nije mi zao sto je otisao. Mada i lepe pare ako ih dobijemo. Kojicu ne bi trebalo da predstavlja problem da bude bolji i korisniji od Pavkova. Takodje ocekujem da ovo bude Mrkino prolece iz mnogo razloga.

Radivojevic odlicno poceo ali je u nastavku dosta slabo igrao. Stankovic po meni bolje resenje za levog beka. Samo da ga Rastavac ne gura ponovo na stopera.

Svi ostali sto su otisli su prosecni igraci ili su prosecno igrali. Mnogo vise sam ocekivao od Ignjatovica ali se ocigledno nije snasao.

 

Ako Perendija udje u dobar ritam uz Bulatovica mozemo da ocekujemo jednu od najcvrscih odbrana u ligi.

Gledao sam neke utakmice N. Pazara i Travancic uopste ne deluje kao igrac koji se zalaze vec vise kao potez igrac. Protiv Partizana je zamenjen u prvom poluvremenu. Ako pocne da trci i da se zalaze uz njegov potencijal moze da bude iznenadjenje sezone. Najvece pojacanje.

Ostaje zal sto nismo doveli Borjana. Ocigledno da vest da ga uprava lomi da dodje kod nas nije tacna. Novine, ako im je verovati, pisu da se nudio Partizanu. Pozajmica na sest meseci, platu placa Ludogorec i mogucnost da ga otkupe na leto.

Uz takve uslove smo i mi mogli da ga dovedemo. Nismo u obavezi da ga kupimo a pomogao bi dosta u osvajanju bodova. Prava steta. Bio bi i magnet za publiku.

Link to comment

Pisalo je da smo potpisali Trifunovica i da je trebalo da se pridruzi timu u Antaliji. Da li smo zbog papirologije raskinuli potpisan ugovor ili se cekala papirologija da se potpise? Ili je igrac Radnickog?

Link to comment

Ovo je bilten za proslu nedelju, verovatno ce da bude u biltenu fss-a za par dana. Ne znam koji im je ritam izbacivanja al kapiram da kako se sastanu tako objave prelaze. Kako su pisale novine Trifunovicu Vojvodina nije dala papire da dodje kod nas. Bio je dogovorio da predje u Jordan, pa ga nisu ispostovali, pa smo ga mi kaparisali i sve dogovorili al je onda Vojvodina blokirala. Skapirali da bi se mnogo pojacali :P

 

Nema ga Kojic

Link to comment

Ovo je bilten za proslu nedelju, verovatno ce da bude u biltenu fss-a za par dana. Ne znam koji im je ritam izbacivanja al kapiram da kako se sastanu tako objave prelaze. Kako su pisale novine Trifunovicu Vojvodina nije dala papire da dodje kod nas. Bio je dogovorio da predje u Jordan, pa ga nisu ispostovali, pa smo ga mi kaparisali i sve dogovorili al je onda Vojvodina blokirala. Skapirali da bi se mnogo pojacali :P

Od tri nasa najaca tima ja sam navijao za Vojvodinu. Uvek sam imao lepu saradnju sa vojvodjanima i jako ih cenim karakterno. Mislim da su bar upola bolji nego mi. Ali toliko me u poslednje vreme iritiraju ovi iz fk Vojvodine da je to strasno. Ajde da ne pominjem utakmice jer i mi imamo u nekim utakmicama sta da zamerimo a imaju i oni. To nije za komentar ali ono uzimanje igraca prvo Rosica pa Ascerica u trenutku kada nismo imali drugog spica, one igrarije i sve to u godinu dana. Ne mogu da mi postanu omrazeni kao sto su blizanci ali stvarno se trude !!!

Znam da se nesto tuzakaju, neki problem je izbio na relaciji klub-Trifunovic i trener je dobio obavestenje da vise ne racuna na njega. Verujem da ce tesko posle toga da zaigra za njih ali eto mora nam ga uvaljaju pa to ti je. Razumem da je Trifunovic na nivou Sase Jovanovica, Alivodica i slicno ali covek ima neki kvalitet medjutim nije nosilac, niti neko od koga strepe svi u ligi...

Link to comment

Nisu nam uzeli oni Rosića i Ašćerića, mi smo ih njima dali. Pod kojim i kakvim uslovima je drugo pitanje ;)

Znas ili pretpostavljas? Ja verujem da teorija zavere postoji na svetskom nivou ali da je svako lopov i da je svaki potez kradja u to ne mogu da poverujem, bar bez dokaza !

Link to comment

Znas ili pretpostavljas? Ja verujem da teorija zavere postoji na svetskom nivou ali da je svako lopov i da je svaki potez kradja u to ne mogu da poverujem, bar bez dokaza !

Počinješ da preteruješ.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...