Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Uz dužno poštovanje ali sajt počinje da liči na Kurir ili neki stranački bilten.

 

Mislim da će Zogović međ' stativke. Na desnu stranu u odbrani, strah me hvata, na levu za nijansu manje. Štoperi stameni, a u sredinu gužva. Ko god igrao biće dobro sami što bih ja Poparu pre Stanojevića. Mrka na žalost u špicu, ako Koja nema pravo da zaigra. Ako sme Rastavac da ga uvrsti u tim bez provere i Kojić ima pravo da nastupi, Mrka na bok.

Prvi komentar ti je nidje veze!!!
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zašto se Volkov obraća u ime igrača. Ekipa ima kapitena. Ne sviđa mi se to, problem u najavi.

Mozda je najelokventniji od svih igraca. Aca, pa i Raul mi ne deluju da im leze te zvanicne govorancije. Apropo sajta, jbg. to je zvanican sajt kluba, mora da prati politiku istog. Sad to sto nam klub vode ljudi koji nam vode, to je drugo pitanje.

Link to comment

Prvi komentar ti je nidje veze!!!

Pa ako tako kažeš. U pravu si, do sada su uvek funkcioneri kluba komentarisali prijateljske utakmice. Svaka vest počinje zahvalnicama novom rukovodstvu na čelu sa drugom Tončevom. Njegova spoznaja u kakvim je teškoćama premijer Vučić je baš za jedan sajt kluba. Dobro da nije doveo Lalatovića, baš bi se slagali u izjavama.

Link to comment

Mozda je najelokventniji od svih igraca. Aca, pa i Raul mi ne deluju da im leze te zvanicne govorancije. Apropo sajta, jbg. to je zvanican sajt kluba, mora da prati politiku istog. Sad to sto nam klub vode ljudi koji nam vode, to je drugo pitanje.

Za Raula si u pravu ali kapiten se nije skidao sa TV cele sezone. Nije se dokazivala u Gradskoj kući teorija relativiteta, sve su to jedne te iste fraze.

Link to comment

Za Raula si u pravu ali kapiten se nije skidao sa TV cele sezone. Nije se dokazivala u Gradskoj kući teorija relativiteta, sve su to jedne te iste fraze.

Nznm. Kolko se secam, kapiten organizovao neke bune igraca, strajkove dok je Bulatovic bio precednik kluba. Moz nije teo iz principa.

Link to comment

Pa ako tako kažeš. U pravu si, do sada su uvek funkcioneri kluba komentarisali prijateljske utakmice. Svaka vest počinje zahvalnicama novom rukovodstvu na čelu sa drugom Tončevom. Njegova spoznaja u kakvim je teškoćama premijer Vučić je baš za jedan sajt kluba. Dobro da nije doveo Lalatovića, baš bi se slagali u izjavama.

Kazem. Verovatno niko nije terao ni Rastavca niti bilo koga da hvali rukovodstvo. Verovatno imaju razloga jer do sada su te pohvale bile uvek stidljive.

Za Kurir vezujem lazi i izmisljotine a verujem da ovde toga nema, a taj hvalospev ljudi iz sporta po meni to potvrdjuje.

Link to comment

Kokeza je saopštio i da FSS nema dovoljno novca da finansira obnavljanje stadiona “Čair” i da bez pomoći Ministarstva omladine i sporta neće moći ništa. Ipak, on se nada da će oni izaći u susret i pomoći u izgradnji i obnovi nekoliko stadiona u Srbiji, među kojima i ovaj u Nišu.

 

Link to comment

Kazem. Verovatno niko nije terao ni Rastavca niti bilo koga da hvali rukovodstvo.

Dobro je. Ako nisi mnogo mlad onda si verovatno mnogo pošten. :)
Link to comment

Mislim da ce najvise da pokaze Noma, a najvece razocarenje da bude Volkov, najvise zbog povrede

Noma i Travančić, a Hadžikadunić ukoliko bude imao strpljenja, veliki je potencijal. Ja mislim da smo se zajebali sa Volkovim i Zogovićem i voleo bih da me u najgorem smislu te reči demantuju ...

Link to comment

Mozda mi malo previse idealizujemo Rastavca. Ipak je on dosta dugo pri FSS, trenirao silne selekcije. Nista preterano lose s tim ali zna kako stoje stvari, i ocigledno dobro pliva u tom svetu. Ako treba da fali Tonceva, ce ga fali. Pogotovo za te pare koje zaradjuje.Nije lud da skace sebi u stomak.

Link to comment

Mozda mi malo previse idealizujemo Rastavca. Ipak je on dosta dugo pri FSS, trenirao silne selekcije. Nista preterano lose s tim ali zna kako stoje stvari, i ocigledno dobro pliva u tom svetu. Ako treba da fali Tonceva, ce ga fali. Pogotovo za te pare koje zaradjuje.Nije lud da skace sebi u stomak.

Ništa više, ništa manje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...