Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Тешко ће он скоро да прође поред нашег стадиона, сем ако није у кинеској делегацији која нам ових дана гостује или дође са представницима Хуавеи компаније...

Cekaj nije valjda u vrezinu?ja hteo da mu dostavim bajsom ono pivo nisko,ali ako je tako daleko ko ce tolko sipci ;)
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ti si bre Dr. Mr. Crni. Ti si izmislio tminu. Pored tebe ni pakao tesko ne pada. Da je Marfi ziv dosao bi kod gurua da se pokloni. Kad covek sa tobom prica ako se ne desi to sto si rekao moze da ocekuje samo bolje, jer dje ce crnje...  Kad je neka sarana (ne daj boze, pu pu), ljudi moraju u belo da se obuku ako si tamo jer u suprotnom bi bilo mnogo crno... Kad je jako sunce........... ma skapirao si... ;) :P . ...... ali moram da napisem :D, ljudi te zovu da se natusti vreme......  U slucaju rata salju te u neprijateljske redove, kroz par dana neprijatelj se susi i skroz opada...

I da te zamolim, ajde ne prolazi pored stadiona dok ne odu na pripreme a i tada ako bas moras jer nije bas najsjajnije uradjen, da ne bi izrazito dole pao. :D

​To mi je umetničko ime :D kad ljudima teško, pozovu me da vide kol'ko ustvari mož' crno da bude, pa im lakše :D

Link to comment

Тешко ће он скоро да прође поред нашег стадиона, сем ако није у кинеској делегацији која нам ових дана гостује или дође са представницима Хуавеи компаније...

Nisam stigao sa preCednikom, al' s Huawei dolazim :D

Edited by Entrenador
Link to comment

a be ljudi.....zar ne shvatate, ja sve nacrnim.....i onda kad ne bude sve tako crno, svi srećni :D

Iz ovo svo pisanje se vidi koliko te shvatamo :)

Link to comment

Cekaj nije valjda u vrezinu?ja hteo da mu dostavim bajsom ono pivo nisko,ali ako je tako daleko ko ce tolko sipci ;)

 ma kakva vrežina to daleko :lolol:

Link to comment

Nisam stigao sa preCednikom, al' s Huawei dolazim :D

 

Пази шта си рек'о, има овде све јавно забележено. Чек да видимо сад какве су нам опције за појачања кад додамо и те паре  :kralj:

Link to comment

Sta ce nam Huawei kad imamo Nisku pivaru ??? Ja bih to odmah poceo da gazim za sponzorstvo. Par hiljada ojra mesecno da platimo nekog finog igraca i prodato. Sta je to za njih tipa 4000e mesecno ???

Link to comment

iz Radničkog poručuju da verovatno neće biti zvaničnih pojačanja pre odlaska na drugi deo priprema.

Ето ти сад... не разумем.  :huh:

http://www.juznevesti.com/Sport/Novi-Kirgistanac-na-vratima-Radnickog.sr.html

 

А таман сам се забринуо да неће имамо црнце...  :s_d:

13479356_536923659849913_649113714_n.jpg

 

http://fkradnickinis.rs/motoricka-testiranja/

Edited by Матрикс
Link to comment

Receno je dva do tri dana stizu pojacanja. Drugi dan je na izdisaju. Sve ce biti da zbog vikenda necemo moci da dovedemo nikog pre ponedeljka... U ponedeljak ce da se ispreci registracija igraca koja se nije isprecila sada kada su najavljivali pojacanja.

Evo da vas podsetim sta sam rekao pre tri dana...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...