Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Najverovatnije bez Raula i Volkova u petak. Rasta izjavio: "Bicemo na prolece mnogo jaci, i sto je za Radnicki i niski fudbal mnogo vaznije, desetostruko bolje organizovani", tako bar prenosi Zurnal.

Sta je sa Raulom?

Obicno se za neki mali otok ne najavljuje cetri dana pre utakmice. To moze da prodje i za dan, dva...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Meni se cini da Pirke nece u prvu postavu a ni Ilic. I jedan i drugi igrali protiv Cara i to mi pomalo ukazuje da ovako zakljucim. Mislim da ni Zogovic nije branio protiv Cara ali Bajic jeste.

Mislim da ce ipak ovako nesto da izvede na teren:

Zogovic- Aca, Rados, Perendija, Stankovic - Stanojevic, Caki, Arsa  -  Travancic, Noma, Mrka

Moz da znaci a i ne mora. Videcemo u petak. Nisam gledao utakmicu protiv Cara i ne znam kako su se obojica pokazali.

Link to comment

Moz da znaci a i ne mora. Videcemo u petak. Nisam gledao utakmicu protiv Cara i ne znam kako su se obojica pokazali.

Apostolovic sasvim pristojno a Ilic se usroooo...

Link to comment

ЕВРОПА ЈЕ НАШ ЦИЉ

88501v.jpg

 

http://fkradnickinis.rs/evropa-je-nas-cilj/

Uz dužno poštovanje ali sajt počinje da liči na Kurir ili neki stranački bilten.

 

Mislim da će Zogović međ' stativke. Na desnu stranu u odbrani, strah me hvata, na levu za nijansu manje. Štoperi stameni, a u sredinu gužva. Ko god igrao biće dobro sami što bih ja Poparu pre Stanojevića. Mrka na žalost u špicu, ako Koja nema pravo da zaigra. Ako sme Rastavac da ga uvrsti u tim bez provere i Kojić ima pravo da nastupi, Mrka na bok.

Link to comment

Uz dužno poštovanje ali sajt počinje da liči na Kurir ili neki stranački bilten.

 

Mislim da će Zogović međ' stativke. Na desnu stranu u odbrani, strah me hvata, na levu za nijansu manje. Štoperi stameni, a u sredinu gužva. Ko god igrao biće dobro sami što bih ja Poparu pre Stanojevića. Mrka na žalost u špicu, ako Koja nema pravo da zaigra. Ako sme Rastavac da ga uvrsti u tim bez provere i Kojić ima pravo da nastupi, Mrka na bok.

Slažem se, u sredini gužva i svakako bi Popara bio bolje rešenje pod uslovom da se ne misli na veći broj visokih igrača prilikom prekida. Videćemo preksutra šta je osmislio Mima.

Link to comment

Slažem se, u sredini gužva i svakako bi Popara bio bolje rešenje pod uslovom da se ne misli na veći broj visokih igrača prilikom prekida. Videćemo preksutra šta je osmislio Mima.

Da, razumeli smo se. Gužva u sredini

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...