Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Isto sam hteo napisati al reko da ne mrcim...

Ne sekiraj, ja sam dežurni darko na temi a i tu je repstativac Stanko cije prisustvo u timu budi optimizam

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nesto prolazno, otok neki zbog udarca, tako nesto mislim. Za Volkova ne znam, nije puno igrao pripremne.

Da, to i kažem. Kupuješ igrača na 6 meseci, dolazi na pripreme povređen, za jednu od najznačajnijih utakmica nije spreman, to je baš onako glupo. Prvih pet kola, nezgodne utakmice, pogotovu ona u Surdulici.

Link to comment

Lele majko, kad uporedimo brzinu naseg desnog beka i njihovog levog krila, kukala nam majka  :isuse:

Aca nije spor igrac a ima i pomoc Travancica. Ne znam ko igra kod njih iza Sase Jovanovica i njegove kvalitete?

Rastavac igra na posed lopte i ako uspemo da nametnemo nasu igru od pocetka nadam se da mozemo da smanjimo njihove sanse i prilike. Imamo brzi tim nego jesenas i sigurno kvalitetniju odbranu, nadam se da smo i sa Zogovicem pogodili jer je ocigledno da su nesto videli u njemu sto bi trebalo da bude dodatni kvalitet.

Rastavac je i sa decom bio optimista i na nase veliko iznenadjenje mnogo puta bio u pravu. I ako nam ne igra Petrovic to je samo jedan igrac i ne verujem da moze toliko da nas izbaci iz ritma kad vec nisu dva, tri deteta koja su igrala u sredini na najosetljivijim pozicijama.

Stankovic je igrama po boku zasluzio poziv selektora i ocekujem da tako i nastavi.

Inace Sasa je uglavnom igrao po desnom krilu i isao na levog beka ali sa dolaskom Gavrica mozda ga prebace na levo krilo. U bilo kom slucaju mene najvise brine Stanojevic. Decko ako trci kao u jesen i ako zatvara rupe kao tada ima da bude veselo. Mislim da od njegove forme i zalaganja mnogo toga zavisi jer se u pojedinim utakmicama toliko ponizio da ga je pojeo Aleksa sa svojih 17aest godina. Nadam se da ce da pruzi igru iz prvog dela jeseni i da je mnogo popravio trcanje i zalaganje...

Retko kada, pa mogu reci gotovo nikada ne uzimam nekog igraca na zub. Svi grese, pogotovu kada su mladi i cesto sam davao podrsku igracima koji su oznaceni kao antitalenti i nista mi ne smeta toliko koliko kada vidim da se igrac vuce po terenu i nece da zasprinta ni jednom na utakmici.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

I koja ce postava da istrci? Bajic ili Zogovic? Aca kapiten i Stankovic verovatno u odbrani. Sredina Stanojevic, Caki, Arsa, Trava i Noma. Napad Mrka...

Bajic (Zogovic) - Aca Rados Prerandija Stankovic - Stanojevic Pirke Arsic Caki (Noma) Travancic - Mrka 

 

Manje verovatna opcija, bar po meni: Bajic (Zogovic) - Aca Rados Prerandija Stankovic - Stanojevic Pirke Arsic Caki (Travancic) Mrka - Ilic

Link to comment

Bajic (Zogovic) - Aca Rados Prerandija Stankovic - Stanojevic Pirke Arsic Caki (Noma) Travancic - Mrka 

 

Manje verovatna opcija, bar po meni: Bajic (Zogovic) - Aca Rados Prerandija Stankovic - Stanojevic Pirke Arsic Caki (Travancic) Mrka - Ilic

Meni se cini da Pirke nece u prvu postavu a ni Ilic. I jedan i drugi igrali protiv Cara i to mi pomalo ukazuje da ovako zakljucim. Mislim da ni Zogovic nije branio protiv Cara ali Bajic jeste.

Mislim da ce ipak ovako nesto da izvede na teren:

Zogovic- Aca, Rados, Perendija, Stankovic - Stanojevic, Caki, Arsa  -  Travancic, Noma, Mrka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...