Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Dobar prelazni rok. Dobro je što su tu Volkov, Prendija, Kojić. Koja i Volkov na šest meseci, što je moja zamerka ali me raduje što su ova dva mlada Bosanca za duže vreme. Pogotovu zbog onoga što sam juče video na Bubnju od Hadžikadunića. Ako se dobro namestimo protiv Lučanaca i osvojimo tri boda, bićemo kao brzi voz kroz ostatak prvenstva. Krene li po lošem neću da nagađam na kome će se slomiti kola.

Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment

Konstruktivan post konstruktivnog, u skoro svemu se slazem....s tim sto smo Kojica i dobili jer je hteo kraci ugovor, zbog toga ga Vosa nije uzela jer su oni hteli na duze, ali mislim da ce nam i na ovoliko biti koristan, pa sto da ne, mozda se i produzi. Taj Hadzi....sa teskim prezimenom je takodje trebalo da potpise sa Vosom, znaci da nije tikva bez korena, i odskakao je u mladjim kategorijama u BiH ligama.. Od dosta vas sam cuo da je bio dobar na Bubnju i na poziciji levog beka, iako mu je primarno da igra krilo. Valjda ce potpisati nasi i njega i Ljubisavljevica na duze.

A i ovo zadnje je tacno, tri boda bi bilo predobro, ni bod katastrofa,a sa porazom bi cini mi se pritisak na Mimu bio preveliki od samog starta...

 

Jos 3 dana !

Link to comment

Младост - Раднички Н.

Петак, 17.02.2017 17:00 - Лучaни -
Делегат - Спортски радник: ЈОВАНОВИЋ Драгиша
Главни судија: ВАСИЋ Александар
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Дејан
Други помоћни судија: ОЛАЈОШ НАЂ Матија
Четврти судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ГАВРИЛОВИЋ Миле

 

Link to comment

Najverovatnije bez Raula i Volkova u petak. Rasta izjavio: "Bicemo na prolece mnogo jaci, i sto je za Radnicki i niski fudbal mnogo vaznije, desetostruko bolje organizovani", tako bar prenosi Zurnal.

Link to comment

Najverovatnije bez Raula i Volkova u petak. Rasta izjavio: "Bicemo na prolece mnogo jaci, i sto je za Radnicki i niski fudbal mnogo vaznije, desetostruko bolje organizovani", tako bar prenosi Zurnal.

Bez Volkova? To znači da smo investirali preko 20 soma u ragu koja neće odigrati više od 5-6 utakmica? Super investicija, a izjavu Rastavca neću ni da komentarišem osim da je postao jako fleksibilan. Šta je sa Raulom, nadam se nešto prolaznog karaktera.

Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment

Bez Volkova? To znači da smo investirali preko 20 soma u ragu koja neće odigrati više od 5-6 utakmica? Super investicija, a izjavu Rastavca neću ni da komentarišem osim da je postao jako fleksibilan. Šta je sa Raulom, nadam se nešto prolaznog karaktera.

Nesto prolazno, otok neki zbog udarca, tako nesto mislim. Za Volkova ne znam, nije puno igrao pripremne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...