Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mare be brate vidis da ideja moz padne za pola sat-sat caskanja na forumu... i moze se sve realizuje, ne znam samo iz klub da se ne naljute sto mi eto tako na svoju ruku ocemo nesto da organizujemo?

Ne vezano za pricu trazio sam skoro neku tekmu na sajtu jednog od blizanaca i naletim na folder svi dresovi sa sponzorima od '45 na ovamo i izgled sa slikama...ej izgled njihovih dresova svaki, a mi bre nemamo 30 slika(imamo vise) na netu naseg tima kroz godine....

 

pevac, uozbilji se, naravno da ce da smeta klubu. ideja moz da zazivi samo u prvoj ponudjenoj opciji

privatno lice telefonom snima tekmu, strimuje, jebesimater, niko ti nista ne moz kaze

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mare be brate vidis da ideja moz padne za pola sat-sat caskanja na forumu... i moze se sve realizuje, ne znam samo iz klub da se ne naljute sto mi eto tako na svoju ruku ocemo nesto da organizujemo?

Ne vezano za pricu trazio sam skoro neku tekmu na sajtu jednog od blizanaca i naletim na folder svi dresovi sa sponzorima od '45 na ovamo i izgled sa slikama...ej izgled njihovih dresova svaki, a mi bre nemamo 30 slika(imamo vise) na netu naseg tima kroz godine....

Jedino sto bih ispostovao je to da pitam da li i koja utakmica moze da se prenosi. Mozda Rasta neku utakmicu zeli da sakrije od pogleda javnosti. Naravno to se odnosi na pripremni period.

Naravno mozda bih ideju ponudio prvo ljudima iz Radnickog iz mnogo razloga a ako oni trenutno ne zele ili nisu dotle stigli u reorganizaciji kluba, onda ok.

A ovo sto ti je ne vezano za pricu mogu samo da sitno prokomentarisem. Nasa drzava je centralizovana sto znaci da ima centar moci. To se postize na mnogo nacina pa i onih koji se mnogima cine ok. Zato u zemlji imamo dva kluba koji su tu svrsishodno. Mi kao i ostala boranija mozemo da postojimo a i ne moramo, nije bitno. Zato na forumu, ulici, sahti ili nekom drugom mestu mozes da naletis na jednoroga sa zlatnom grivom koji ima zig nekog od omiljenih klubova i kad njace on njace u ritmu poznatih nam pesama...

Link to comment

Što se tiče utakmica u Nišu, mislim da nije problem da se snima i da se posle okači snimak. Možda bi i to sa gostovanja zadovoljilo. Bio je neki tip, vojno lice, koji je iz hobija snimao nekoliko utakmica, ali se negde "zagubio"....

Link to comment

Malo je komplikovano, a pre svega zahtevno. Znam da momci sa Banjice strimuju, ali kako ga strimuju, bolje da batale.

Nešto drugo je RTV Novi Pazar koji  prenosi(o) gostovanja Pazaraca. To je ipak TV.

Da odeš na "divljaka" na tribinu i da vitlaš telefonom dok traje utakmice...hm.

Možda bi bilo najlakše da se nekako neka od naših TV iz Niša "privoli" i sponzoriše da odradi...???

SAmo naglas razmišljam, a nemam pojma inače...

Tako i treba, to je brain storming... Sve velike kompanije koriste ovu metodu :D

Sve sto si naveo pije vodu kada se zatvori finansijska konstrukcija.

Ovo sa nasim strimom i naplatom je najlakse. Naravno ne mislim da neko ode na tribinu i vitla telefonom jer ipak je to u interesu kluba. Ocekivao bih da klub urgira da taj neko dobije neku odgovarajucu poziciju sa koje moze da snima. To ne bi trebalo da bude problem. Tacnije znam ako se u klubu zaloze to uopste nije problem.

Ovde moze da se ide od vrha ka dnu ili od dna ka vrhu. Prirodno je da se ide od vrha i da se razgovara sa nekom televizijom uz pre toga zatvorenu finansijsku konstrukciju sto bi znacilo ukljucivanje i ljudi iz kluba u aktivne pregovore. Po pravilu a i u poslednje vreme to postaje i nekako prirodno, to se odbije i dodje se do dna a to je ovo nase. Opet po nekom pravilu ako ovo nase zazivi i ako neko izracuna da ima i neki kajmak onda se krece sa dna ka vrhu. :D

To je to ;)

Link to comment

Što se tiče utakmica u Nišu, mislim da nije problem da se snima i da se posle okači snimak. Možda bi i to sa gostovanja zadovoljilo. Bio je neki tip, vojno lice, koji je iz hobija snimao nekoliko utakmica, ali se negde "zagubio"....

I da, uopste nisam da se snimaju utakmice u Nisu.

Link to comment

Lepa inicijativa, ali treba ne treba zanemariti pravne okvire...

Možda nije loše pročačkati na koji način možemo pokrenuti npr. FK Radnički Niš TV ?

Mislim da bi elegantnije resenje bilo pokretanje zvanicnog youtube kanala. Manje cimanja oko papirologije, nisi ogranicen striktnom programskom semom, jurnjavom za kablovskim provajderima, a opet mozes da upakujes sta god pozelis i pustis na internet.

Link to comment

Mislim da bi elegantnije resenje bilo pokretanje zvanicnog youtube kanala. Manje cimanja oko papirologije, nisi ogranicen striktnom programskom semom, jurnjavom za kablovskim provajderima, a opet mozes da upakujes sta god pozelis i pustis na internet.

To sam već pokrenuo, ali zbog vakuuma sam zastao.

Ne znam kako stoje stvari sa emitovanjem uživo prenosa preko YT kanala...?

Link to comment

To sam već pokrenuo, ali zbog vakuuma sam zastao.

Ne znam kako stoje stvari sa emitovanjem uživo prenosa preko YT kanala...?

U kom smislu? Sa zakonskom regulativom ili tehnikalijama?

 

YT kanal ne bi morao samo da sluzi za snimke utakmica. Mogu da se prave raznorazne reportaze, intervjui. Ne znam dal je Sanja i dalje PR-ka. Mogla bi ona da preuzme taj posao.

Link to comment

Legendo ako si krenuo vec nesto sa YT mozemo da razvijamo ideju u tom pravcu. Ti si i onako u i oko kluba. Pratis utakmice. Legenda si. Sta cemo vise ;)

Imas kontakt sa upravom... Jedino da se vidi nekako da se zastiti kanal. Ako moze na sifru. Inace tesko da ce se skupe pare :D

Drugo ako hoce klub da sponzorise onda je to ozbiljna prica...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Legendo ako si krenuo vec nesto sa YT mozemo da razvijamo ideju u tom pravcu. Ti si i onako u i oko kluba. Pratis utakmice. Legenda si. Sta cemo vise ;)

Ma sve može....mož se neko i priključi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...