Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Dobro bitno da nije neki spejs satl ;)  Da li moze preko telefona da se pusta live? Nikad nisam nista slicno radio pa ne znam...

pa ne znam bas da te ne lazem,nikad nisam to radio....verovatno moze.....ma da imam jednu malu kamericu gde bas ima opcija za livstrim...tako daaa...treba sam o net ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nebitno

Edit: opet ponavljam entuzijazam je zasluzan za takve stvari a ne onih koji bi trebalo...

 

Dobro, slazem se. I sta sad, jel cemo ko Jehovini svedoci da se klimamo i nosimo one 2 broja manje pantalone i ubave kravate zato sto svi navijamo za isti klub ? Zato sto se "neko" iscimao da pokusa da prenese pripremnu tekmu ne sme se komentarisati niukakvom negativnom kontekstu nista od tog dana ? Nase govno ne smrdi ? Svaka cast ljudima na entuzijazmu, stvarno, al dajte kolega, malo realnosti, manimo se sektasenja.

Link to comment

Boki, svaka cast! 

Lele, kakav je teren na Bubanj... Ne verujem ni u petak da ce bude bolji, samo ne daj Boze da se poplavi do tad... :isuse:

Kazu 13-14 stepeni, suncano....

Link to comment

Dobro, slazem se. I sta sad, jel cemo ko Jehovini svedoci da se klimamo i nosimo one 2 broja manje pantalone i ubave kravate zato sto svi navijamo za isti klub ? Zato sto se "neko" iscimao da pokusa da prenese pripremnu tekmu ne sme se komentarisati niukakvom negativnom kontekstu nista od tog dana ? Nase govno ne smrdi ? Svaka cast ljudima na entuzijazmu, stvarno, al dajte kolega, malo realnosti, manimo se sektasenja.

samo malo realnosti i zahvalnosti sto je neko preneo sliku naseg Radnickog u etar...ili je bolje gledati u imena dva kluba i cekati promenu rez.
Link to comment

Rumpele kada sam isao u vojsku i kada nam se obratio komandant kasarne verujem da nam je covek objasnio ono sto i ti pokusavas :)

Otprilike nesto ovako je pricao... To sto ste se prijavili za vojsku a ne kao u poslednje vreme kao neki, da ih ne imenujem, sto idu da nose guske je za svako postovanje i respekt. Mogu da vam kazem svaka cast. Ali samo toliko. Nemojte da ocekujete bilo kakve povlastice jer ih nema. Znaci svaka cast ali necemo se zahvaljivati.  To je to.... :D

Link to comment

Ja da sam u mogucnosti i da sam otisao i ja bih prenosio. Isao sam i moja dobra volja. I da mi ne kazete hvala ali da vidim da su ljudi zadovoljni opet pih to uradio. Meni pricinjava zadovoljstvo kada mogu nekome da pomognem. To se zove cinjenje bez koristi. Ne treba praviti pompu oko bilo cega jer dok se nesto radi iz ljubavi onda je iz ljubavi a kada se pokusa da se naplati ili na drugi nacin okoristi onda je to nesto drugo. Ne kazem da je to ovaj slucaj ali ako su ljudi vec isli i imali opremu onda zasto pa i da ne ucine.

Drugo je to da ima dobre volje a nema para. Moglo bi i to da se resi, evo ja cu odmah da dam predlog. Ko hoce to da radi a nema novca mozemo da preko foruma za nase clanove ili preko zvanicnog sajta ako moze, da se organizuje racun i da se kaze koja suma je potrebna za troskove. Uplatimo i ako bude dovoljno ako ne nek taj novac ceka za sledeci put.

Nekako da se zastiti link sifrom i samo ko uplati moze da gleda i to je to. Verujem da ce tako da privucemo jos vise ljudi na forumu a imamo i live stream :D

 

20 ljudi po 100din. = 2000   Pozovem dva, tri prijatelja, skupim jos koju stotku i eto...

Ne znam koliko bi bio trosak po utakmici ali cesto se put ne placa jer se organizuju autobusi. Svaki forumas da skupi dva, tri druga po 100dinara, 50din. kako ko ima. Moze da se skupi solidna kinta.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Dobar predlog ali sto ne bi razvijali nas forum kad bude bio a ne neki levi...

Nas forum je nas forum a zvanican sajt je isto nas s'tim sto preko zvanicnog sajta moze verovatno vise love da se skupi a i da se ozvanici tj. uozbilji prica. Mi uvek mozemo da razvijamo nasu pricu i siguran sam da bi kada se prosiri prica mogli da izfinansiramo i neku platu za trud. Mozda je problem sto svi hoce odmah da zaradjuju, nestrpljivi...

Dovoljno je 200 ljudi da privucemo po 100din. ili 50din. pa se dobije sasvim solidna cifra po utakmici.

I naravno akcenat bi trebalo da se stavi na povecanje broja gledalaca a smanjenje cene, da ne ispadne da se prica pretvori u licno bogacenje.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nas forum je nas forum a zvanican sajt je isto nas s'tim sto preko zvanicnog sajta moze verovatno vise love da se skupi a i da se ozvanici tj. uozbilji prica. Mi uvek mozemo da razvijamo nasu pricu i siguran sam da bi kada se prosiri prica mogli da izfinansiramo i neku platu za trud. Mozda je problem sto svi hoce odmah da zaradjuju, nestrpljivi...

Dovoljno je 200 ljudi da privucemo po 100din. ili 50din. pa se dobije sasvim solidna cifra po utakmici.

Mare be brate vidis da ideja moz padne za pola sat-sat caskanja na forumu... i moze se sve realizuje, ne znam samo iz klub da se ne naljute sto mi eto tako na svoju ruku ocemo nesto da organizujemo?

Ne vezano za pricu trazio sam skoro neku tekmu na sajtu jednog od blizanaca i naletim na folder svi dresovi sa sponzorima od '45 na ovamo i izgled sa slikama...ej izgled njihovih dresova svaki, a mi bre nemamo 30 slika(imamo vise) na netu naseg tima kroz godine....

Link to comment

Lepa inicijativa, ali treba ne treba zanemariti pravne okvire...

Možda nije loše pročačkati na koji način možemo pokrenuti npr. FK Radnički Niš TV ?

Kad se pusta na privatni link sa sifrom mislim da nema potrebe za pravnim okvirima a ako se pokrece FK Radnicki Nis TV na ovu foru preko linka sa pretplatom korisnika, mozda moze da prodje. Ne znam samo kolike su dazbine i koliko bi izasli troskovi na kraju. Drugo da li bi TV bila javna ili zasticena. Trece da li bi imali pomoc kluba, grada i sl. Sponzor po neki moze da se ubode sa hiljadu, dve... Nema ga ni Radnicki a kamo li televizija. Moze da se ubaci u marketinsku ponudu kluba pa da se sponzorima nudi i prostor na televiziji ali bi klub onda bio u obavezi da prosledi manji deo novca... itd...

Link to comment

Malo je komplikovano, a pre svega zahtevno. Znam da momci sa Banjice strimuju, ali kako ga strimuju, bolje da batale.

Nešto drugo je RTV Novi Pazar koji  prenosi(o) gostovanja Pazaraca. To je ipak TV.

Da odeš na "divljaka" na tribinu i da vitlaš telefonom dok traje utakmice...hm.

Možda bi bilo najlakše da se nekako neka od naših TV iz Niša "privoli" i sponzoriše da odradi...???

SAmo naglas razmišljam, a nemam pojma inače...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...