Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A zanimljivo je da kad se neko drugi zrtvuje da snima vi trazite ruku mirnu kao kod vojnika i ostru sliku da se vidi dlaka na jajetu....zanimljivo...

 

ko je trazio mirnu ruku u vojnika ?

Link to comment

Ne mogu se setim samo koja pripremna tekma bese u brus prtiv sutjeske ili paracin protiv rudar bio live prenos, a cimanje veliko...niste bili zadovoljni

 

a, pa nema rekla kazala, samo corpus delicti, link komentara i link sa tubeta

 

http://youtu.be/ZwozSLas8DM?t=1471

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Boki koj ti ovo telefon. Ovo odlicno snima. Ja sam mislio da treba neka kamera da bi to izgledalo pristojno. U principu samo treba malo dobre volje i da imamo snimak pripremnih utakmica pa i redovnih kada ne prenosi Arena. Ne znam kako je sa live strimom i koliki protok treba da bude da bi funkcionisalo ali bi svakako moglo na poluvreme da se zakaci prvo poluvreme a posle i drugo. Doduse mozda nam nije u interesu da se objavljuju pripremne ali sto pa i ne bi? Blizanci sve pripremne live...

Link to comment

Boki koj ti ovo telefon. Ovo odlicno snima. Ja sam mislio da treba neka kamera da bi to izgledalo pristojno. U principu samo treba malo dobre volje i da imamo snimak pripremnih utakmica pa i redovnih kada ne prenosi Arena. Ne znam kako je sa live strimom i koliki protok treba da bude da bi funkcionisalo ali bi svakako moglo na poluvreme da se zakaci prvo poluvreme a posle i drugo. Doduse mozda nam nije u interesu da se objavljuju pripremne ali sto pa i ne bi? Blizanci sve pripremne live...

telefon je LG G3 i mogu ti reci da ima odlicnu kameru ...

Link to comment

Mislim da je protiv Rudara, s tim sto znam i ko je snimao i ko se bunio :D

 

ajde Kec mani me sa svilene rukavice, imena, ocu imenaa

 

O tome ti pricam...

seri seri moj golube beli. pa ako jeste bio usran snimak sto pa da ne zazuljujem. nismo selski tim iz galibabinac nego superligas sa skoro pa stogodisnjom tradicijom. sto nas ne ubije to ce nas ojaca.

Link to comment

ajde Kec mani me sa svilene rukavice, imena, ocu imenaa

 

seri seri moj golube beli. pa ako jeste bio usran snimak sto pa da ne zazuljujem. nismo selski tim iz galibabinac nego superligas sa skoro pa stogodisnjom tradicijom. sto nas ne ubije to ce nas ojaca.

A be jel postoji nesto u klubu sa tolikom tradicijom i neozbiljnoscu sto se zove marketing?...lik koji je zavrsio prenos nije dobio pisljivi honorar,a oprema se nije naplacivala (sreca).Jel treba ljudi entuzijasti poput mene i tebe da se cimaju? il neka pojava prima platu u klubu da bude kancelarijski mouse? A tako malo treba....tako malo
Link to comment

A be jel postoji nesto u klubu sa tolikom tradicijom i neozbiljnoscu sto se zove marketing?...lik koji je zavrsio prenos nije dobio pisljivi honorar,a oprema se nije naplacivala (sreca).Jel treba ljudi entuzijasti poput mene i tebe da se cimaju? il neka pojava prima platu u klubu da bude kancelarijski mouse? A tako malo treba....tako malo

 

ma darkovo li maslo bese to ?

Link to comment

telefon je LG G3 i mogu ti reci da ima odlicnu kameru ...

Dobro bitno da nije neki spejs satl ;)  Da li moze preko telefona da se pusta live? Nikad nisam nista slicno radio pa ne znam...

Link to comment

ma darkovo li maslo bese to ?

Nebitno

Edit: opet ponavljam entuzijazam je zasluzan za takve stvari a ne onih koji bi trebalo...

Edited by Redrooster
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...