Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Поздрав свима. Пратим оно што пишете овде већ више од сезоне, па реших да се прикључим. 0:0 је био резултат. Љубисављевић је, по мом мишљењу, стварно добар играч. Није да је противник нешто нападао, али се види стаменост у његовој игри, сигуран је на лопти, стварно сјајно одиграно. Илић некако погубљен, баш се види да није у добром ритму и да се није уклопио. Апостол имао најбољу шансу у другом полувремену, али је голман добро одбранио. Овај тамнопути, што би рекао наш спортски директор, нема појма. Човек као да није везни играч, као што је већ речено, додаје првом до себе и уопште се не отвара да прими пас. Тоти и Алекса су исто били више него солидни. Све у свему, ништа посебно.

Pozdrav druze :D

Link to comment

Vodite glavnu rec u kuci! Ne dozvolite zeni da vam prebaci i kanal na mini tv, ako vam vec nije dala da odete na gostovanje... ????

 

Edited by Redrooster
Link to comment

Ја се таман укључи кад су рекли довиђења... :isuse:

Биће касније на тубету вероватно. :)

 

Имам утисак да управа притиска Раставца за што бољи резултат, и тако му мало ствара притисак, који је по мени потпуно непотребан. Потпредседник је рекао у емисији да очекује 3. место, што ми је баш запарало уши, јер то неће бити ни мало једноставно, штавише. Напредак, Вождовац, Чукарички су се опасно појачали. Од тимова који претендују на врх имам утисак да је Војводина урадила најлошији посао у овом прелазном року, али опет, сачували су главне играче. Мислим да плеј оф не би требао да дође у питање, али да за нешто више требамо да имамо и среће и уигран тим и још све и свашта да би нам се коцкице сложиле. Спустио бих ја лопту када су толико висока очекивања у питању.

Link to comment

Биће касније на тубету вероватно. :)

 

Имам утисак да управа притиска Раставца за што бољи резултат, и тако му мало ствара притисак, који је по мени потпуно непотребан. Потпредседник је рекао у емисији да очекује 3. место, што ми је баш запарало уши, јер то неће бити ни мало једноставно, штавише. Напредак, Вождовац, Чукарички су се опасно појачали. Од тимова који претендују на врх имам утисак да је Војводина урадила најлошији посао у овом прелазном року, али опет, сачували су главне играче. Мислим да плеј оф не би требао да дође у питање, али да за нешто више требамо да имамо и среће и уигран тим и још све и свашта да би нам се коцкице сложиле. Спустио бих ја лопту када су толико висока очекивања у питању.

 

nece mu skodi malko pritisak, najplaceniji trener posle blizanaca ... ako, ako

Link to comment

Bili smo vec dva puta u zadnje tri sezone na bod, dva od Evrope, tako da potajno se svi tome nekako nadaju, ali slazem se da je bezveze da se opet stvara neki pritisak u vezi toga, koji obicno krece u februaru, setimo se Bekija, odjednom je poceo da prica o izlasku u Evropu pred prolecnu polusezonu. Samim tim sledi i razocaranje ako se ne uspe, opet se pojavi nemali broj ljudi u fazonu da nikad Radnicki nece nista da uradi i ta sranja. Nek ga odigraju koliko budu mogli pa ce da vidimo. Ove zime nismo takoreci nijednu ozbiljnu pripremnu imali prilike da odgledamo, pa i ne moze puno da se komentarise o dometima u maju. Dobro je sto igramo u Lucanima, bice pravi test za start sezone.

Link to comment

Биће касније на тубету вероватно. :)

 

Имам утисак да управа притиска Раставца за што бољи резултат, и тако му мало ствара притисак, који је по мени потпуно непотребан. Потпредседник је рекао у емисији да очекује 3. место, што ми је баш запарало уши, јер то неће бити ни мало једноставно, штавише. Напредак, Вождовац, Чукарички су се опасно појачали. Од тимова који претендују на врх имам утисак да је Војводина урадила најлошији посао у овом прелазном року, али опет, сачували су главне играче. Мислим да плеј оф не би требао да дође у питање, али да за нешто више требамо да имамо и среће и уигран тим и још све и свашта да би нам се коцкице сложиле. Спустио бих ја лопту када су толико висока очекивања у питању.

Neki spid uzimao taj Propadalo? Kvalitet nemamo. Hvale se pojacanjima, sta smo doveli? Da ne dodajem prideve nekima, jedino ocekujem od Nome da bude pojacanje.

Edited by Med Livadski
Link to comment

Rastavac je prv izjavio ushicenje radom nove uprave i pojacanjima, i najavio Evropu, tako da sad nema beganje. Naravno, prvi preduslov je da uprava redovno isplacije igrace. Posle moz trazi sta oce.

Link to comment

Pa pise da je covek "pod" semafor, na zapad i istok ih nema :P

A sto sam se ja gore udario u glavu :D Post 6166

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...