Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne znam rezultat ali cini mi se da je 0:0. Neko ce da me ispravi sigurno jer nisam video najbolje nasu odbranu. Cini mi se da je na golu Kojic desnog beka ne mogu da provalim a cini mi se od ostalih da igraju Silo, Milos Zivkovic, Hadzikundic, Aleksa, Mitrovic, Zivkovic, Apostolovic, Lazar Mitrovic, Ilic. Igra se na protivnickoj polovini uz po neku sansu

Link to comment

Баш је генерална проба, ово све резерве играју  :fantom:

 

Али Раста зна шта ради, бар је до сада тако било.

Link to comment

„Na današnji dan račun Borca iz Čačka je u blokadi na iznos od 141.855.522 dinara, račun Jagodine na iznos od 31.667.122 dinara, račun Crvene zvezde na iznos od 21.484.138 dinara (oko 175.000 evra), račun Novog Pazara na iznos 13.384.895 dinara, račun Vojvodine na iznos od 96.477.155 dinara i račun niškog Radničkog na iznos od 11.090.656 dinara“, stoji u saopštenju sindikata Nezavisnost.

 

Davno nismo imali neko crnce, vredi li nesto?

Link to comment

Nasa Kasandra bas smorena, doduse odgledah samo prvo i zapalih. Nema b  onaj decko gradju za centarfora, odraz ima ko Soce. Nisam optimista po njegovo pitanje. Meni Toti najbolji u prvom bio.

Link to comment

Ако изгубимо 4:0 ову утакмицу онда смо близу "Европе".

 

Ne pamtim skoro da nismo imali ono bar pristojnu proveru pred pocetak prolecnog dela ....

Link to comment

Могли смо опет са комшијама из Сурдулице, Крушевца, Јагодине... Можда ће у дугом полувремену да одигра "прва постава".

Link to comment

Kasno sam video poruku Legendo.

Inace slazem se sa Rumpelom, Toti igra zrelo, kapitenski. Zivkovic D. lepo istrcao danas ali ga zavrsnica i zavrsni pas jebavali danas. Pirke ima samopouzdanja i nije los. Ilic kao Mrka prosle godine. Fale mu verovatno utakmice. Lazar verovatno Mitrovic se trudi ali je za nijansu slabiji od pomenutih. Aleksa se okurazio i vidi se vec nakupljeno iskustvo iz jace lige. Sasvim solidno igrao.

E sag...  Hadzikundic po meni otkrovljenje. Igra lepo, probija, moze da veze dva, tri igraca. Igrao na poziciji levog beka i nije se moglo nesto videti def. kvaliteti jer Carici slabo prelazili pola. Mislim da decko ima poveci kvalitet samo da se navikne malo na najacu ligu.

Ako je Ljubisavljevic 15ica, svidja mi se. Lepo daje dugacke lopte. U drugom dva, tri puta izbacio Zivkovica dijagonalom. Stamen, miran, lepo skace... Fino...

Ne znam ko je crnac u nasem timu ali ni jednom nije ubrzao ili duze trcao pa da nesto mogu da komentarisem brzinu. Skok igru nema, nema ni tajming za skok. Prosto kad skace mami osmeh :D Nije se nesto mnogo ni trudio da pokaze sta moze, da preuzme odgovornost. Trazi loptu i dobaci prvom do sebe. Mozda je bio zbunjen :D Po meni nije neki kvalitet ali videcemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...