Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Red Bull Leipzig ili Salzburg :D, Bogami...to bi bio ozbiljan transfer, opasno su oni platezno mocni, jedino da se ovi nasi ne prodaju za kiki riki onako na prvu jer smo jos uvek dosta neiskusni u tim stvarima...

 

Slazem se sa crvenim pevcem, hvala Cakiju za sve, pamtimo ga po mnogo lepim stvarima, ali dajte nesto mladje, dajte nesto duzi ugovor, dajte da vise trcimo, dajte da vise zaradimo... Taj Valderama ako je iz Bg-a moguce da je iz Bezanije, rece mi drug da ih imamo par komada otuda trenutno na lageru, pa kako se ko verovatno izbori za mesto pod suncem... Za NLP s obzirom da mu nije ponudjen ugovor ocigledno je Mima procenio da mu tu treba nesto drugaciji tip igraca, verovatno neko brzi uz doktUra Radosa..

 

Optimista sam i po ostanku Mime, i po stvaranju ozbiljnog sastava za narednu sezonu!

Verovatno je jedan od njih Nenad Lukic ima 23god. i dao je u prvoj ligi 11 golova, igra sredinu. Do pre cetiri godine bio standardan mladi reprezentativac i verujem da ga Rasta odlicno poznaje. Dao gol na svaku drugu utakmicu 21-11

http://www.transfermarkt.com/nenad-lukic/profil/spieler/94322

 

evo i vidoja, uopste nije los igrac...samo jos ako smo i pogodili :D

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

(1) ?

 

(2) Možda si se navikao na tu gorčinu ;)

(1)   hehehe nije valjda da ne znas sta je pukovacka kobra pa pominjali smo je ovde, nisi se edukovao ??? Samo ja malo zajebo sa pisanje pukovacka - pukovcanska :isuse:

eve da se edukujes   ...     http://vukajlija.com/pukovacka-kobra

(2)  nisam, imam informacije iz prve ruke ;)  I ja sam pomislio u startu :D

Link to comment

(1)   hehehe nije valjda da ne znas sta je pukovacka kobra pa pominjali smo je ovde, nisi se edukovao ??? Samo ja malo zajebo sa pisanje pukovacka - pukovcanska :isuse:

eve da se edukujes   ...     http://vukajlija.com/pukovacka-kobra

 

:rolf: čovek se uči dok je živ. Prvi put čujem, ali deluje ubedljivo. :)

Edited by Komandant Mark
Link to comment

:rolf: čovek se uči dok je živ. Prvi put čujem, ali deluje ubedljivo. :)

Pozdravljam i podrzavam tvoju zelju za ucenjem i usavrsavanjem.  Sve sto je u mojoj moci ja cu da ti pomognem da savladas ;)  kao ciga kad pomagao sinu. Ne znam da li znas, verovatno da ali evo da ga napisem za svaki slucaj, mozda ga neko nije cuo.

Cigance pita caleta sta je to vasiona?

Ovaj razmilja pa kaze "ne bih znao da ti kazem sta je to vajsiona"

Ovaj ga opet pita ali za orbitu ???

Opet ciga razmislja pa ce kaze: "ne znam sine sta ti ta orbita"

Ovaj ga opet zapitkuje i ovaj ponovo ne zna.

Na kraju sin pita caleta: "cale jel ti ja dosadjujem sa pitanjima?"

A ciga ce na to: " neeee sine, pa kako ces da znas, kako ces da naucis, ako ne pitas ! " :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Mozda je i ovaj Zivkovic iz Bezanije tj na pozajmici iz Zvezde u Bezaniju na probi kod nas. Leskovcanin, krilo, 19god. ima ugovor do leta 2017 godine sa blizancem. Cim je mlad a ima ugovor jos godinu dana verovatno moze i da ga raskine ili da dodje na pozajmicu pa da ga na leto potpisemo kao Djuricka??? Ima staz u super ligi, igrao za Spartak...

http://www.transfermarkt.com/dusan-zivkovic/profil/spieler/274356

Link to comment

Znači nakon Apostolovića u Interu......imamo i Mrkića u Red Bull Salzburgu/Leipzigu ( mada mislim da Leipzig nije više Red Bull )....fino. Pitam se kome više treba, jer i jedni i drugi imaju po 4 mlada napadača u timu koji su 10 klasa iznad Mrkića. A i verujem da bi pomogao RBS za LŠ, a i RBL u Bundesligi.

​Caki je neophodan Radničkom, ne samo kao igrač na terenu, već neko ko bi pomogao mlađima u razvoju. Značio bi i za ulazak sa klupe, a kakav je trenutno igrački kadar, on bi bio najbolji u njemu. Nije tim samo 11 igrača na terenu i ne ogleda se tim samo u 90' minuta tokom meča. Mnogo je tu sporednih, a nikako nebitnih stvari vazano za tim.


​Poslovanje kluba se isto tako ogleda i u tome da su dozvolili da Lakić-Pešić dođe do kraja ugovora, a da klub ne zaradi ništa. Bitna stvar kod njega je da u Superligi ima 120 utakmica, a mlad je i ima samo 24 g. Malo sposobniji ljudi bi ga uvalili negde sigurno. Rad je prodao golmana Radunovica (20) za 500 000, Javor uvalio Miletića Partizanu za 250 000, Jagodina koja je ubedljivo poslednja na tabeli prodala golmana Nikolića (19) za 300 000, Metalac Sedlara za 115 000 itd.

​Ovo je jako bitno, jer igrač neće dođi u klub, gde rade ljudi koji mu ne mogu pomoći da nađe bolji angažman u budućnosti. I onda nam nije jasno što igrači idu npr. u Vojvodinu. Ta vojvodina je prošle godine prihodovala 3 340 000 evra od transfera, a godinu pre te 3 650 000 evra. Igrači Vojvodine su odlazili Mančester Junajted, Genk, Seltu, Frankfurt, Bate, Sosijedad.

​Poenta ovog pisanja da se ne primam na priče o Miminom konceptu i sl. Radnički je u situaciji daj šta daš, nema biranja. On se bori rukama i nogama da ode iz kluba, za šta ga potpuno razumem. Normalno je da će novinarima preneti prelepu priču o Nišu, jer uvek postoji mogućnost da ne uspe da odradi zaplaniranu kombinaciju do kraja. Ne želi da dupetom zatvara vrata. Ovo ne pišem kao nešto usmereno protiv njega, već kao realnu situaciju. Stekao je ugled, radio odličan posao, vreme mu je za korak napred i on je toga svestan.

Link to comment

Entrenadore, ubivaš svaku nadu u optimizam

​Ako mi veruješ, mnogo bih voleo da se pokaže da nisam u pravu :) Mi ovde mož da razglabamo i pišemo svoja mišljenja, ali činjenice i vreme će pokazati šta je zaista prava i realna slika. Bilo bi mi drago da nisam uopšte u pravu, čak ako se pokaže da nisam bio u pravu, sa zadovoljstvom častim s' Niško :D koje još uvek nisam probao :( 

Link to comment

 sa zadovoljstvom častim s' Niško :D koje još uvek nisam probao :(

Nisam ni ja, ako je za utehu

Ceo svet obidjoh , al niško pivo ne probah.

 

905100_Jovanca%20micicll.jpg

 

 

 

Hiljadu mu dabrova ;)

Link to comment

Gde je dečko?

Прошлу сезону, одакле и јесте видео, је играо за млађе категорије. Тренира, од како је дошао код нас, са првим тимом у периоду између полусезона па је тако и тренутно.

 

СД је на окупљању изјавио да ће већи део тима, и са новим играчима, бити на располагању Раставцу до одласка у Брзеће. Тако да у наредним данима, верујем, биће и тих нових имена. Прелазни рок је до 31. августа, до тада можда улети и неки озбиљан шпиц, не верујем раније, поучен искуством из претходних година, мада никад се не зна. Све у свему, мислим да нема неког претераног разлога за песимизам, само стрпљење, па да видимо како ћемо одрадити прелазни рок. Звучнија имена из наше лиге не очекујем, типа Михајловић (мада њега и да хоћемо не можемо сада да доведемо јер је потписао у Турској 2. лиги) , Саша Јовановић и сл. Али верујем у добро скоцкан тим.

Link to comment

Znači nakon Apostolovića u Interu......imamo i Mrkića u Red Bull Salzburgu/Leipzigu ( mada mislim da Leipzig nije više Red Bull )....fino. Pitam se kome više treba, jer i jedni i drugi imaju po 4 mlada napadača u timu koji su 10 klasa iznad Mrkića. A i verujem da bi pomogao RBS za LŠ, a i RBL u Bundesligi.

 

​Caki je neophodan Radničkom, ne samo kao igrač na terenu, već neko ko bi pomogao mlađima u razvoju. Značio bi i za ulazak sa klupe, a kakav je trenutno igrački kadar, on bi bio najbolji u njemu. Nije tim samo 11 igrača na terenu i ne ogleda se tim samo u 90' minuta tokom meča. Mnogo je tu sporednih, a nikako nebitnih stvari vazano za tim.

 

 

​Poslovanje kluba se isto tako ogleda i u tome da su dozvolili da Lakić-Pešić dođe do kraja ugovora, a da klub ne zaradi ništa. Bitna stvar kod njega je da u Superligi ima 120 utakmica, a mlad je i ima samo 24 g. Malo sposobniji ljudi bi ga uvalili negde sigurno. Rad je prodao golmana Radunovica (20) za 500 000, Javor uvalio Miletića Partizanu za 250 000, Jagodina koja je ubedljivo poslednja na tabeli prodala golmana Nikolića (19) za 300 000, Metalac Sedlara za 115 000 itd.

 

​Ovo je jako bitno, jer igrač neće dođi u klub, gde rade ljudi koji mu ne mogu pomoći da nađe bolji angažman u budućnosti. I onda nam nije jasno što igrači idu npr. u Vojvodinu. Ta vojvodina je prošle godine prihodovala 3 340 000 evra od transfera, a godinu pre te 3 650 000 evra. Igrači Vojvodine su odlazili Mančester Junajted, Genk, Seltu, Frankfurt, Bate, Sosijedad.

 

​Poenta ovog pisanja da se ne primam na priče o Miminom konceptu i sl. Radnički je u situaciji daj šta daš, nema biranja. On se bori rukama i nogama da ode iz kluba, za šta ga potpuno razumem. Normalno je da će novinarima preneti prelepu priču o Nišu, jer uvek postoji mogućnost da ne uspe da odradi zaplaniranu kombinaciju do kraja. Ne želi da dupetom zatvara vrata. Ovo ne pišem kao nešto usmereno protiv njega, već kao realnu situaciju. Stekao je ugled, radio odličan posao, vreme mu je za korak napred i on je toga svestan.

Ti si bre Dr. Mr. Crni. Ti si izmislio tminu. Pored tebe ni pakao tesko ne pada. Da je Marfi ziv dosao bi kod gurua da se pokloni. Kad covek sa tobom prica ako se ne desi to sto si rekao moze da ocekuje samo bolje, jer dje ce crnje...  Kad je neka sarana (ne daj boze, pu pu), ljudi moraju u belo da se obuku ako si tamo jer u suprotnom bi bilo mnogo crno... Kad je jako sunce........... ma skapirao si... ;) :P . ...... ali moram da napisem :D, ljudi te zovu da se natusti vreme......  U slucaju rata salju te u neprijateljske redove, kroz par dana neprijatelj se susi i skroz opada...

I da te zamolim, ajde ne prolazi pored stadiona dok ne odu na pripreme a i tada ako bas moras jer nije bas najsjajnije uradjen, da ne bi izrazito dole pao. :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Тешко ће он скоро да прође поред нашег стадиона, сем ако није у кинеској делегацији која нам ових дана гостује или дође са представницима Хуавеи компаније...

Link to comment

Тешко ће он скоро да прође поред нашег стадиона, сем ако није у кинеској делегацији која нам ових дана гостује или дође са представницима Хуавеи компаније...

Hjuuu, dobro je ;)

Link to comment

Radnicki je avangarda, ko zna kad ce neki drugi nas klub na pripreme u Kinu...   :D

 

Inace rano je za neke zakljucke, nestrpljivi smo svi al dzabe nam... Puno je nedoumica, blokada, trener, igraci... Tek je poceo prelazni rok, bilo bi samo vazno da sto pre legnu te pare i skine se blokada da pocnemo da dovodimo igrace polako. Uostalom sistem takmicenja je takav da takoreci do marta mozes da se uigravas, kljucno je dobro odigrati april i maj gde se sve resava, gde dobijas cele bodove.

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...