Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne mogu ni da zamislim kakvi su to ljudi koje tužbe ne dotiču. Tačno znaju u Zvezdi da nama taj novac znači egzistenciju. I zna se ko daje te izjave, to je Zvezdan Terzić. On je tamo sve. I generalni direktor i sportski direktor, ma sve. Kao nemaju da plate 200.000 evra, a svakih pet dana dovode nekog igrača - rekao je Propadalo za naš list. 

http://informer.rs/sport/fudbal/118339/ZVEZDA-BAHATI-Nislije-sokirane-ponasanjem-uprave-srpskog-sampiona

Link to comment

Sta je uradio debeli Nesko u prelaznom roku, mozemo li kroz pakao Lucana? ;-)

Zadrzao ceo tim, cini mi se, i doveo Predraga Pavlovica DM i Gavrica. Ne sumnjam da je doveo tacno ono sto im je trebalo i da su jaci nego jesenas. Naravno ako im niko ne ode za ovih 7 dana.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Zadrzao ceo tim, cini mi se, i doveo Predraga Pavlovica DM i Gavrica. Ne sumnjam da je doveo tacno ono sto im je trebalo i da su jaci nego jesenas. Naravno ako im niko ne ode za ovih 7 dana.

Dakle, uvek odrade na vreme prelazni rok i uigraju se kako treba, spremni udju. Ali pitamo se i mi dosta u petak.

Link to comment

Au kakvo nas prolece ocekuje. Sve derbi do derbija...

Idemo u Lucane, pa dolazi Vozdovac koji je cini mi se nikad jaci, ozbiljno se pojacao. Gostujemo posle toga u Krusevac...

Onda tri utakmice gde bi trebali da skupljamo bodove. Prvo Surdulica tamo, N.Pazar kod nas i Backa tamo.

I zavrsnica od tri utakmice kao i pocetak. Dolazi Partizan, gostujemo Vojvodini i dolazi Javor.

 

Mislim da je vest o eventualnom izbacivanju Partizana iz evrope uticala da se gornji dom ozbiljno pojaca. Cini mi se da je jedino Javor ostao iste snage kao i jesenas.

Napredak, Mladost, Vozdovac pa i Spartak su se ozbiljno pojacali. Vozdovac je dosta izmenio ekipu ali ko je sve dosao mozda im uopste i ne bude smetalo u nastavku.

Ne igramo sa Spartakom, Cukarickim i Zvezdom od jacih, Rad, Metalac, Borac od slabijih ako je Rad uopste slab.

 

Obzirom da su ekipe dosta pojacane, od onih sa kojima igramo i borimo se za gornji deo tabele jedino dajem prednost Napredku jer je i bolje igrao i doveo iskusne igrace. Pored Tubica tu su i Vidakovic, Alivodic i Kasalica. Trener Vuk Rasovic. Vodio strane klubove pored Partizana. Ja ga nisam nikada nesto posebno gotivio kao trenera i bez obzira sto ima ime mislim da je Ivanovic radio odlican posao i da je on ostao bili bi jos 30% jaci. Naravno po mom misljenju.

 

Mladost ce biti timski jaka kao i do sada sa individualnim kvalitetima Sase Jovanovica i Bojovica a sada i Gavrica ako uspe da udje u formu. Trener Nesko Milovanovic sa najduzim stazom i sve boljim rezultatima. Uvek u vrhu i kada je menjao ceo tim a sta ce biti tek sada kada mu je tim ostao na okupu?

 

Vozdovac ima odlicno popunjene pozicije u vezi i napadu. Drazic, Jesic, Ognjen Krasic, Djuro Zec, Nenad Marinkovic, Ivan Markovic, Nemanja Nikolic. Vratio im se Ivkovic u odbrani i sa Filipovicem iz Jagodine i iskusnim Mihajlovim ce drzati odbranu. Nisu uigrani i cini mi se da nisu bas ni izbalansirani kako treba. Cini mi se da im je odbrana slabija strana. Trener Ilija Stolica za mene je nepoznanica.

 

Spartak na celu sa Cernisovim se pojacao tamo gde je bilo potrebno i zadrzao kostur tima. Doveli Purovica, Jovovica na pozajmicu, uz Mudrinskog, Torbicu, Savkovica... Mislim da su malo pojacani ali sa trenerskom gromadom koji zna kako da dobije utakmice.

 

Vojvodina dosta izmenjena, mnogo otislo a mnogo i doslo. Imali su oni dvadeset dva igraca jednakog kvaliteta i mislim da nece igrati nista losije nego jesenas. Ostao im je Meleg i Palocevic kao i Trujic, Babic... Otisli Malbasic, Maksimovic a imali su i tu nesrecu da se povredio Jovancic. Takodje otisao Kovacevic iz odbrane i jos po neki. Doveli su Kojica, Maslaca i jos neka pojacanja i cini se da ce posle svega najvise biti oslabljeni na mestu defanzivnog srednjeg i mozda bekovskim pozicijama. Dosao je Ivanovic ciji rad cenim iz Napredka i koji je letos dosao u tu ekipu i uspeo da sredi kockice kao da igraju sto godina. Zbog toga mislim da nije minus sto je Vojvodina promenila trenera jer ocigledno da covek zna da adaptira i sebe i ekipu za kratko vreme.

 

Trenerski kvaliteti ce verovatno na kraju odluciti putnike za evropu jer sve ekipe imaju svoje adute. Cini mi se skoro pa jednake. Minus ce verovatno ici onima koji nisu igrali sa Zvezdom jer bez obzira na pobede Partizana u pripremnom periodu ipak Zvezda ima bolji tim, vecu stabilnost i manje trzavice. Mislim da ce biti lakse pobediti Partizan nego Zvezdu i ove polusezone.

 

Mi smo se pojacali tamo gde je skripalo a to je odbrana i bocne pozicije. Ucvrstili smo odbranu ponajvise dolaskom Perendije jer nam je jedan takav uz Bulatovica falio. Pojacali smo napadacki potencijal u vidu Nome i Travancica i njihov zadatak je da premase broj golova i asistencija u odnosu na igrace iz prvog dela. Pre svega to ne bi trebalo da predstavlja problem na levom boku jer Acko kapiten dugo nije dao gol a ni asistencije mu nisu nesto isle. Uz oporavljenog Poparu bicemo jaci i iskreno se nadam da Arsa nece otici. Dolaskom Trifunovica dobili smo i to trazeno iskustvo u spicu napada i bez obzira na to sto ga mnogi ne vide kao "neko" pojacanje mislim da ce predstavljati pravo osvezenje u napadu a posebno u realizaciji. Steta ali steta sto nismo mogli da privolimo Borjana jer bi to bilo nalicje jednog evropskog Radnickog. Imamo odlican tim, izbalansiran iskustvom i mladoscu. Imamo Cakija! Imamo Rastu! I cini mi se nikada vecu nadu !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...