Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Niko nista ne prica. Ucutase se i Legenda, Aca... Ja pokusavam da dodjem do informacije da li se bar nesto sredjivalo na stadionu i sta a ono sumale......

Inace pozajmica ali da li stvarno imamo procenat ili to pustena prica da ne bi skakali sebi u stomak da ne uzimamo igrace na pozajmicu, koj ce ga zna???

Aca je pre nekoliko dana promenio zaposlenje, pa nema šta pametno da kaže. Čekaju vas neka iznenađenja vezano za prostorije kluba, koja će vam se baš dopasti. Radnički više neće da bude poznat po svlačionicama sa otvorenim plamenom, bez vode, bez grejanja... Eto toliko, zamoljen sam da ne kačim sličice pa ćete da morate da sačekate priliku da neko drugi okači :) 

Link to comment

Najmator medju nama  :P

Ne znam koji je taj, mogu da pogadjam, ali vidim da ga ima i "večiti pesimista" koji je išao na gostovanja čak u Vlasotince i Prokuplje, i da je žena morala čak da mesi i hleba...e sad ko bi to bio od nas forumu, imate jedaNput da pogadjate....a iza njega Žika(?) Glavonja konobar :D...a na posletku Žika Glavonja Milenković glumac :)

Edited by Legenda
Link to comment

Ne znam koji je taj, mogu da pogadjam, ali vidim da ga ima i "večiti pesimista" koji je išao na gostovanja čak u Vlasotince i Prokouplje, i da je žena morala čad da mesi i hleba...e sad ko bi to bio od nas forumu, imate jedaNput da pogadjate....a iza njega Žika(?) Glavonja konobar :D...a na posletu Žika Glavonja Milenković glumac :)

Reko ja, slika i prilika nas forumasa :D

Link to comment

Znaci 18 februar tj ta subota mi je slobodna, dogovorim se vec sve sa drugarima, ko ce da vozi ko ce da ide, a oni resili bas sad da nas prenose sa gostovanja a nisu nas prenosili ne secam se od kad  :isuse:

 

Nikako ne bih voleo da Arsa ode, ali vrv su on i Mrka najblizi tome...s tim sto cale tesko da bi Mrku pustio na istok jer je jos tamo prelazni rok, on ga ni na zapad ne pusta :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...