Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Dok cekamo kraj prelaznog roka i pocetak prvenstva malo zanimacije. Ispratite razvojni put Milosa Trifunovica ;)

 

 

Trifunovic je po meni bolji i od Ascerica i od Pavkova, naravno ovaj drugi je veci potencijal ali trenutni kvalitet. Kada bi mi ponudili da biram izmedju njega i Kojica mozda bih ovog drugog zbog godina ali Trifunovic koliko sam mogao da primetim mnogo bolji realizator a takodje i igra glavom. Kojic sa 1,83cm visine ne bi doneo drugaciji kvalitet u odnosu na Mrku i Ilica, jedino sto je sazreo. Secam se njegove poslednje godine u Partizanu, cemer, tuga, jad. Trifunovic u Vojvodini odigrao dvanaest utakmica i postigao 2 gola i 1 asistenciju ali je igrao ukupno 280minuta, sto znaci da je postizao gol na svakih 140minuta. Verujem da ce kod nas igrati vise i biti mnogo efikasniji...

Link to comment

Evo za Zlurada iskopao sam ovaj snimak gde Travancic uglavnom igra po desnom krilu. Mislim da ga nesto tako i Rasta vidi jer ako mu igrac pridje da ga blokira on moze da ga pretrci a ako ga pretrci vec je u sesnaest i u prilici za gol. Takodje Rastavac dosta forsira po krilima kontra nogu a Travancic lako moze da udje u sredinu zbog brzine i sutne ili da pas... Sad nesto razmisljam sto kazes da Apostolovic ne moze na levo krilo ni na menadzera pa se razmisljam koliko si ustvari pratio utakmice jer je Apostolovic samo protiv Zvezde kada je pre godinu dana pogresio onaj pas i mi primili gol i mozda jos jednu utakmicu igrao na desno krilo. Uvek je bio zamena Aci na levom krilu od kada je dosao.

 

Od 1:25min kada igra za reprezentaciju... Snimak kada je imao 19godina

http://www.youtube.com/watch?v=WTACeHHEG58#t=618.436041

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

A naša Esmeralda, pozajmica ili ugovor ? Transparentnost, cvetko .....

Niko nista ne prica. Ucutase se i Legenda, Aca... Ja pokusavam da dodjem do informacije da li se bar nesto sredjivalo na stadionu i sta a ono sumale......

Inace pozajmica ali da li stvarno imamo procenat ili to pustena prica da ne bi skakali sebi u stomak da ne uzimamo igrace na pozajmicu, koj ce ga zna???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Po meni Apostolu i Zivkovicu ce biti znacajno suzen prostor za igru,zbog pojacanja.

 

Sa 3 napadaca,ja mislim da ce mozda postojati mogucnost da Mrka nastavi dalje da igra levo krilo,a Trifun ili S.Ilic napad,a Noma ili Travancic na klupu.

Bas je tesno.. Toliko kvalitetnih igraca za 15 utakmica.

Link to comment

Po meni Apostolu i Zivkovicu ce biti znacajno suzen prostor za igru,zbog pojacanja.

 

Sa 3 napadaca,ja mislim da ce mozda postojati mogucnost da Mrka nastavi dalje da igra levo krilo,a Trifun ili S.Ilic napad,a Noma ili Travancic na klupu.

Bas je tesno.. Toliko kvalitetnih igraca za 15 utakmica.

Jeste 15aest utakmica ali se igraju u tri meseca. Mnogo je gust raspored i zbog toga je potrebna veca rotacija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...