Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Teska sprdnja. Covek se u Vosi vuko sa povredama poslednjih 3-4 meseca, nista nije igrao. Jos ih je tuzio.

Edited by Med Livadski
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Stefan Ilic,Mrkic,Trifunovic --mnogo je kume da za 15 utakmica imamo 3 napadaca,koja sva trojica mogu komitno u prvih 11. Pustite losu epizodu Trifuna u Vosi,sami znate njegove sposobnosti.

 

Na svakoj poziciji smo popunjeni sa po 2 odlicna igraca,koja mogu odmah da uskoce da igraju Travancic=Zivkovic Apostol=Japanac Arsic=Popara Caki=Toti Reprezentativac=Leka Mrkic=Ilic=Trifun

 

Drago mi je sto je Popara dao gol protiv Nemaca :D

Link to comment

Kao da je neko hteo da sa zadnja 2 poteza upropasti ceo prelazni rok...  Ne vidim u Zogovicu i Trifunovicu ni trenutni kvalitet koji je iznad onoga sto imamo, niti potencijal da budu bolji u buducnosti, a upravo tako trebamo da dovodimo igrace.

Link to comment

Nije lose :) Trifunovic je bio Rastina zelja i u prvom mandatu. Najbrze ce se uklopiti, jedino mozda brine forma. Bar da je dosao pre dve, tri nedelje.

Nije on neka fudbalska velicina ali nam treba jedan iskusniji u napadu koji moze da se bije jer Mrka nema jos uvek snagu. Za ono kratko vreme koliko je proveo kod nas, pokazao je da je korisniji od Ascerica i da ume da razmislja, da spusti loptu tj asistira, zadrzi istu, ima solidan skok a nije uopste spor. Njegov problem je sto u svaku ekipu dodje pred kraj prelaznog i juri formu kroz prvenstvo.

Nadam se da je ipak stigao na vreme :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Kao da je neko hteo da sa zadnja 2 poteza upropasti ceo prelazni rok...  Ne vidim u Zogovicu i Trifunovicu ni trenutni kvalitet koji je iznad onoga sto imamo, niti potencijal da budu bolji u buducnosti, a upravo tako trebamo da dovodimo igrace.

 

Jebiga Kec, nekada su bile cika Beki sheme, sad su Propadalo sheme ( svaka koincidencija je slucajna )

Link to comment

Nije lose :) Trifunovic je bio Rastina zelja i u prvom mandatu. Najbrze ce se uklopiti, jedino mozda brine forma. Bar da je dosao pre dve, tri nedelje.

Nije on neka fudbalska velicina ali nam treba jedan iskusniji u napadu koji moze da se bije jer Mrka nema jos uvek snagu. Za ono kratko vreme koliko je proveo kod nas, pokazao je da je korisniji od Ascerica i da ume da razmislja, da spusti loptu tj asistira, zadrzi istu, ima solidan skok a nije uopste spor. Njegov problem je sto u svaku ekipu dodje pred kraj prelaznog i juri formu kroz prvenstvo.

Nadam se da je ipak stigao na vreme :)

Bese i Popara u ovom drugom, pa se ne naigra mnogo.  :)

 

Citajuci ove izvestaje sa priprema i gledajuci skracene snimke sa prijateljskih utakmica, cinimi se da ce nam najvece pojacanje, ili bolje reci najpotrebnije, biti Perendija. U paru sa Bulatom bi trebao da predstavlja dobar bedem ispred gola. Zanimljivo deluju Samuraj i Travancic ali na tim pozicijama imamo bas guzvu. Videcemo kako ce to Rasta da uklopi. Na kraju smo bazicnih priprema, jos 10 dana do pocetka a nasa najveca bonba Volkov ne odigra ni jednu prijateljsku sto moze da bude veliki problem. Takodje mi se cini da se igrac, oko koga smo se namuzili da ga dovedemo, zlatno pile, nece preterano naigrati, odnosno ne deluje mi da je pokazao ekstra kvalitet. Zogovic = Bajic, Trifunovic, ok moz dosta da donese zadnjih 20 minuta, ali je pitanje u kakvom je fizickom stanju.

Link to comment

Postoji samo jedan problem sa svim ovim igracima koje si nabrojao. Trifunovic, Travancic, Ilic, Zivkovic, Popara (pa i Volkov i Perendija) nisu zajedno u godinu dana sakupili 90 minuta + zaostavno vreme :)

 

I pozicije su ti malo izmesane, nije bas da je toliko velika konkurencija. Riota igra sredinu a ne krila, Travancic moze da se snadje na krilima ali je i on godinama igrao sredinu, laznu devetku.

 

Javlja mi se da ce Trifunovic da igra onoliko koliko u Vojvodini, da juri balonke kad nas stisne, a da ce kroz centar da igraju Riota, Travancic, Arsic i Caki s tim da ce Riota i Travancic da igraju iza napadaca jer defanzivno nisu nista specijalno i da ce umesto 4-3-3 koji je Rastavac igrao do sada (sa dva krila i napadacem) da se prebaci na malo ofanzivniju varijantu 4-4-1-1, koliko god da ova taktika zvuci defanzivno.

 

Nasa formacija u stvari izgleda ovako (s mala pomeranja AL i AR da se vide prezimena al ce oni da jurcaju oko sredine i nazad):

 

formacija.jpg

 

Nesto bas i nemamo preterano napadaca a nije guzva ni u sredini. Naravno, krila koja su sposobna da centrisu imamo za izvoz...Tako da cenim da ce se i sada u ovih 15 kola koliko je ostalo trazi glava vise u 16 metara il eventualno ako neko dobije svoju zutu minutu pa potrefi sa 20+ metara kao Arsic na pocetku ili Popara danas.

 

Da prostite ako slika nije lepo aploadovana. Potrudio sam se, greota bi bila :)

 

Stefan Ilic,Mrkic,Trifunovic --mnogo je kume da za 15 utakmica imamo 3 napadaca,koja sva trojica mogu komitno u prvih 11. Pustite losu epizodu Trifuna u Vosi,sami znate njegove sposobnosti.

Na svakoj poziciji smo popunjeni sa po 2 odlicna igraca,koja mogu odmah da uskoce da igraju Travancic=Zivkovic Apostol=Japanac Arsic=Popara Caki=Toti Reprezentativac=Leka Mrkic=Ilic=Trifun

Drago mi je sto je Popara dao gol protiv Nemaca :D

 

Link to comment

Nesto mi kaze da si sve pomesao Zlurade. Ja sam takodje pokusavao da prokljuvim Rastu ali nikad nisam uspeo.

I Riota i Travancic verujem da ce na krila jer kada imas brzinu i dribling mnogo je lakse da dodjes do kaznenog sa boka nego kroz sredinu. Mislim da ce Mrka da ima prednost i to u spicu. Moj tip za startnu postavu je jedanaestorka koja je igrala protiv Antalyaspora. Jedna do dve izmene eventualno. Volkov je veliko pojacanje i prosao je ceo pripremni period sa nama tako da ako odigra dobro zadnju kontrolnu moze lako da se nadje u prvih 11 pa cak i da je ne odigra.

Tipujem:

                                Bajic

Petrovic     Bulatovic        Perendija     Volkov

 

                           Stanojevic

 

             Arsic                       Caki

 

Travancic (Zivkovic, Ilic)               Ryiota Noma (Kapiten, Apostol)

 

                              Mrkic (Ilic, Trifunovic)

 

Trifunovic ce vise odgovarati protiv bunkera a Ilic ako Mrka podbaci. Travancicu prednost a u zavisnosti koliko je Zivkovic napredovao bice borba sa Ilicem. Naravno skoro svi na levom boku mogu da igraju desno i obrtno.

Stvarno bih voleo da vidim Poparu u ovoj postavi na mestu Stanojevica. Interesuje me da li moze da ubrzamo igru i da igramo malo u stilu tika-taka...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Bese i Popara u ovom drugom, pa se ne naigra mnogo.  :)

 

Citajuci ove izvestaje sa priprema i gledajuci skracene snimke sa prijateljskih utakmica, cinimi se da ce nam najvece pojacanje, ili bolje reci najpotrebnije, biti Perendija. U paru sa Bulatom bi trebao da predstavlja dobar bedem ispred gola. Zanimljivo deluju Samuraj i Travancic ali na tim pozicijama imamo bas guzvu. Videcemo kako ce to Rasta da uklopi. Na kraju smo bazicnih priprema, jos 10 dana do pocetka a nasa najveca bonba Volkov ne odigra ni jednu prijateljsku sto moze da bude veliki problem. Takodje mi se cini da se igrac, oko koga smo se namuzili da ga dovedemo, zlatno pile, nece preterano naigrati, odnosno ne deluje mi da je pokazao ekstra kvalitet. Zogovic = Bajic, Trifunovic, ok moz dosta da donese zadnjih 20 minuta, ali je pitanje u kakvom je fizickom stanju.

Jel to kritikujes Rastine vidovnjacke sposobnosti ili na nesto drugo aludiras. Ako si razocaran sto Rasta nije predvideo da ce ovaj da se povredi mislim da si ga precenio a nije bio ni u mogucnosti da potpise duzi ugovor sa Trifunovicem u prvom mandatu.

Link to comment

Vazno je da se oko Trifunovica slazemo, da ce da igra kad se zahteva golema glava i dobar skok :)

 

Obicno se u analizi utamica gledaju igraci koji su su tu a malo trenerova filozofija. Sto je bitnije. Svak si ima svoje. Rastavac vec, eto drugu godinu forsira sidrase, koji skupljaju ispucane lopte i spustaju ili krilma ili sredini ili ako je centarsut pokusavaju da finisiraju. Sad imamo vise igraca koji mogu da skupljaju te lopte po sredini: Nioma, Travancic, Arsic - Caki kao kreativna podrska kad se igra po zemlji i da ih prosledjuju krilima koji ce, da prostite da trtomude i da pokusaju da ispucaju loptu na neciju glavu ili pred kazneni da se sutira. Prosta igra, jer nam je i liga toliko prosta. Zato ne verujem da ce jedine mlade i kasvetne igrace koji mogu da skupljaju lopte a da pri tome nemaju 126 godina kao Caki da baci na krila. Japanac sigurno nece na krilo, Travancic samo ako se svi ostali povrede. Apostol levo ne moz da igra ni na menadzeru i tu ostaje Mrka, kapiten i eventualno Zivkovic. Napad nam je i pored svega i dalje rupa ako Mima nastavi sa ovim sistemom. Ilic malo utakmica (los je na pripremama, vidi se da je malo u ekipi i da mu fale utakmice inace je jedan od najvecih talenata u Srbiji), Trifunovic je igrac koji je odlican za poslednjih 15 minuta...za Vojvodinu je ono sto igrao igrao pametno (ne na iskustvo :) ) al je malo igrao.

Link to comment

Koji cetvoroligas sebi moze da priusti pripreme u Turskoj? Gasi fudbal u Srbiji. Prosecna poseta na stadionu Rot Vajsa ove sezone 7500 hiljada.

Na jucerasnjoj utakmici Darmstad koji je prikovan za dno tabele sa samo 2 pobede u Bundesligi na gostovanju bodri hiljadu navijaca. A grad ima skoro duplo manje stanovnika od Nisa. Ima nesto i u mentalitetu.

Link to comment

Koji cetvoroligas sebi moze da priusti pripreme u Turskoj? Gasi fudbal u Srbiji. Prosecna poseta na stadionu Rot Vajsa ove sezone 7500 hiljada.

Na jucerasnjoj utakmici Darmstad koji je prikovan za dno tabele sa samo 2 pobede u Bundesligi na gostovanju bodri hiljadu navijaca. A grad ima skoro duplo manje stanovnika od Nisa. Ima nesto i u mentalitetu.

Tako ti je to kada celu zemlju (sem zna se kog) vaspitavaju da je sve drugo bolje. Otac uci sina da navija za Bg., ali bukvalno a kad ovaj uvati dzadu i prestane da postuje sve pa i tatka onda nam kriv...
Link to comment

Med Livadski@ procitah da su igraci tog kluba mahom Turci rodjeni u Nemackoj..Pa zato vidim opravdanost odlaska u Tursku na pripreme. Turska migracija u Nemackoj je mng jaka.

 

Imam drugara,prosle god je itisao da brani za Nemackog petoligasa tj drugi golman,zaradjuje 750€ + radi na pakovanju (ono brza posta).

 

 

Mislim da je Aci © odzvonilo u veznom redu.On ce juriti minutazu na poziciji DR

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...