Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Чика Беки у Земуну.

http://sport.rs/48436-bekvalac-vodi-zemun/

 

Rastavac nije jedini kandidat, i Petrić i Milinković merkaju klupu Orlića

 

Prema planu, razgovor sa pretendentima na klupu mlade reprezentacije trajaće do kraja juna.

http://www.mozzartsport.com/vesti/rastavac-nije-jedini-kandidat-i-petric-i-milinkovic-merkaju-klupu-orlica/138598

Edited by Матрикс
Link to comment

Sve mi se cini da ce Rastavac do 30og da odradi ugovor i da ce ovo vreme klub iskoristiti za pikiranje igraca i novog trenera. Nesto me ne greje sunce da ce da ostaje u Nisu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Пре ће да буде да Раста не жели Цакија у тиму него што Цаки не би дошао. Ако ћемо искрено, има Цаки знање али матор је већ и никако се не уклапа у оно што Раставац спроводи у дело од када је дошао.Плус Цаки већ дуго не игра озбиљан фудбал, практично од пре годину и по од када је напустио Раднички.

 

Друга опција је да су му тамо једноставно понуђене боље паре.

 

Лакић Пешић је нагазна мина (мада је мој "љубимац"), имао је добре утакмице али и брдо ризичних интервенција, да не причам то како га било који мало бржи играч претрчи као од шале. 

Ako ova dvojica završe u Kruševcu, a pogotovu Caki, kompletan sportski sektor (ma šta to bilo u Radničkom) treba najuriti i to na najbrutalniji način. Žalopojke tipa prodao se Caki i sl. su samo bedan izgovor za nesposobnost. Znajući Cakija, pare nisu problem, problem je u respektu. Kako vreme prolazi, sve me manje greje nada da ćemo napraviti ozbiljan tim, ali će nam izgovora biti na pregršt. Mator, spor ali bolji kreativac nam nije raspolaganju, niti će biti.

Inače Niško pivo, konačno probao, odličnog kvaliteta. Kakvi jeleni, lavovi i slične živuljke. S ponosom donosim uzorke na degustaciju.  :thumbup:

Link to comment

Ponovo se ponavlja ista prica ali fala bogu Mimi je normalan covek i shvata da nismo gerantoloski centar.Danas na treningu nisam bio ali sam video mnogo dece i par njih mi upalo u oci.Imamo "valderamu" na sredini neki begejac po meni nije los vidim ume se zagradi malo tehnika,lepo.Perke pored bacusku odlican s obzirom da ga nisam gledao dugo.Treci golman takodjer fantastican tako da si neamo brige.Imamo i nekog blajhanog krilce brz mali nije los.Bio Mrka sr na tribinu,obrad classica.Kolko cuh mali Mrka "pije red bul"...

Link to comment

Red Bull Leipzig ili Salzburg :D, Bogami...to bi bio ozbiljan transfer, opasno su oni platezno mocni, jedino da se ovi nasi ne prodaju za kiki riki onako na prvu jer smo jos uvek dosta neiskusni u tim stvarima...

 

Slazem se sa crvenim pevcem, hvala Cakiju za sve, pamtimo ga po mnogo lepim stvarima, ali dajte nesto mladje, dajte nesto duzi ugovor, dajte da vise trcimo, dajte da vise zaradimo... Taj Valderama ako je iz Bg-a moguce da je iz Bezanije, rece mi drug da ih imamo par komada otuda trenutno na lageru, pa kako se ko verovatno izbori za mesto pod suncem... Za NLP s obzirom da mu nije ponudjen ugovor ocigledno je Mima procenio da mu tu treba nesto drugaciji tip igraca, verovatno neko brzi uz doktUra Radosa..

 

Optimista sam i po ostanku Mime, i po stvaranju ozbiljnog sastava za narednu sezonu!

Link to comment

Сећате се дечкића који је дошао из Бошњаца пре неких годину и по?

 

Gde je dečko?

Link to comment

Caki nam treba kada nam ne ide i kada treba da se doda gas. Ekipa se uvek sastavlja od mladjih i iskusnijih i nije bez razloga. Nije pa sve ni u trcanju, neki ce da trce a neki da razmisljaju na terenu.

Od iskusnijih, Caki je jedan od najboljih ako ne i najbolji koga mozemo da dovedemo. Malo na pare malo na emocije. Zato ako on sam ne zeli onda ok ali u svakom drugom slucaju bio bi totalni debilizam ne dovesti ga. Ako pa jos ode u nasu ligu i pojaca neku ekipu onda pa dibidus, drugo je ako ode u ino.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Caki nam treba kada nam ne ide i kada treba da se doda gas. Ekipa se uvek sastavlja od mladjih i iskusnijih i nije bez razloga. Nije pa sve ni u trcanju, neki ce da trce a neki da razmisljaju na terenu.

Od iskusnijih, Caki je jedan od najboljih ako ne i najbolji koga mozemo da dovedemo. Malo na pare malo na emocije. Zato ako on sam ne zeli onda ok ali u svakom drugom slucaju bio bi totalni debilizam ne dovesti ga. Ako pa jos ode u nasu ligu i pojaca neku ekipu onda pa dibidus, drugo je ako ode u ino.

Aferim.

Link to comment

Ako ova dvojica završe u Kruševcu, a pogotovu Caki, kompletan sportski sektor (ma šta to bilo u Radničkom) treba najuriti i to na najbrutalniji način. Žalopojke tipa prodao se Caki i sl. su samo bedan izgovor za nesposobnost. Znajući Cakija, pare nisu problem, problem je u respektu. Kako vreme prolazi, sve me manje greje nada da ćemo napraviti ozbiljan tim, ali će nam izgovora biti na pregršt. Mator, spor ali bolji kreativac nam nije raspolaganju, niti će biti.

Inače Niško pivo, konačno probao, odličnog kvaliteta. Kakvi jeleni, lavovi i slične živuljke. S ponosom donosim uzorke na degustaciju.  :thumbup:

A ti be aferime, ne da si me nasmejao sa ovu tvoju recenicu :D

Ce gi tepamo sa pukovacku kobru ;)

 

A pivce je za sve pare !!! Zaboravih da napisem utisak. Prva tura kad je izasla u petak bila je malo vise gorka. Sad su na drugu turu korigovali i stvarno je perverzija...

Ako niste znali pivo je bez aditiva a to moze da se prepozna tako sto ima drugaciju penu tj vise peni i kada se pena povlaci nivo piva se povecava za razliku od ostalih piva koje imaju aditive i gde pena nestaje a nivo piva ostaje isti. Takodje pivo se pravi po starinski sto znaci da mu treba bar dve nedelje ne znam tacno, do izlazka iz fabrike a savremenom tehnologijom mu treba dva, tri dana. Takodje pivo ako je prirodno mora da ima tu gorcinu u suprotnom nije prirodno.

I sve je to lepo ali me plasi ako se poveca proizvodnja pa ga upropastimo kao sto umemo jer je pitanje koliko imamo kapaciteta za ovakvu proizvodnju i koliko ce iz pivare da budu gadljivi na pare pa da ne prosire proizvodnju na ustrb kvaliteta ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

A ti be aferime, ne da si me nasmejao sa ovu tvoju recenicu :D

Ce gi tepamo sa (1) pukovcansku kobru ;)

 

A pivce je za sve pare !!! Zaboravih da napisem utisak.(2) Prva tura kad je izasla u petak bila je malo vise gorka. Sad su na drugu turu korigovali i stvarno je perverzija...

(1) ?

 

(2) Možda si se navikao na tu gorčinu ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...