Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ето није у саставу за данашњи меч, али генерално ово им је први тим са недостатком 2-3 играча.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ово је састав који ће одиграти већи део утакмице, замене по потреби или не дај боже.

Otprilike  uz Volkova najjace sto imamo trenutno, realno...

Jedino mi nije jasno cemu ovaj Zogovic, ako vec nisu bili zadovoljni Bajicem (a po meni bio je korektan), trebali su da dovedu boljeg golmana od njega ili bar perspektivnog, a ne losijeg....

Link to comment

Sta je sa Poparom ? kakav crni Stanoje, aman ...........

Mozda ga Rasta opravi pa zaigra kao sa pocetka prvenstva. Koliko se secam on dosao na kraju prelaznog roka, ako se neko seca kad tacno, ja zaboravio?

Kod njega mi najvise smeta sto malo trci i ne sprinta. Kao jedini def. srednjak on mora da ujeda, nesto kao Everton a ne da kaska :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Matrikse link? Sad se pokazi.... :)

Како кад нико не пушта сигнал?  :cry:

 

Ima li neki link gde moze da se prati rezultat ??? Nema strim, nema tekstualni prenos ali nije mi jasno da nema gde da se isprati rezultat ???

Ни то чак нема.

Link to comment

Повели смо у 39. минуту, па је у 45. домаћин изједначио. Не знам ко је дао гол за нас.

Link to comment

Повели смо у 39. минуту, па је у 45. домаћин изједначио. Не знам ко је дао гол за нас.

Dje pratis ili ti dojavljuju?

Link to comment

Mozda ga Rasta opravi pa zaigra kao sa pocetka prvenstva. Koliko se secam on dosao na kraju prelaznog roka, ako se neko seca kad tacno, ja zaboravio?

Kod njega mi najvise smeta sto malo trci i ne sprinta. Kao jedini def. srednjak on mora da ujeda, nesto kao Everton a ne da kaska :)

Mene više brine Volkov. Pukli smo pare za njega, a ne igra. Popara je čini mi se oprostio ceo dug. Igrao, ne igrao bar nismo na šteti s njim, a uvek će biti dobra i pouzdana podrška s klupe. Brzo će prvenstvo, za desetak dana.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...