Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Kako si izveo zakljucak?

 

Pa bem li ga, rekose da je na probi a ako pripremna utakmica nije nesto gde bi ga  probali, ne znam onda sta je ... Mozda i gresim

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pa bem li ga, rekose da je na probi a ako pripremna utakmica nije nesto gde bi ga probali, ne znam onda sta je ... Mozda i gresim

Nije na probi nego ili ce Kojic da dodje ili on.
Link to comment

 

kad vidim naseg bivseg repstativca Stankovica kako se bacaka, meni mi tesko .....

 

 

Edit: iskopao si ga Neo, nisam ni sumljao

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Edit: iskopao si ga Neo, nisam ni sumljao

:cool:

Трећепласирани тим друге лиге Русије. Камера, квалитет слике, праћење клуба на завидном нивоу за наше прилике. 

 

Ovaj snimak mi bas nesto ne ide uz izvestaj sa naseg zvanicnog sajta.

Приметно, зар не? А можда су избацили неку нашу шансу, а?  :lol:

 

Капитен нам игра другу утакмицу за редом на позицији десног бека, ако могу да приметим.

Link to comment

Ovaj snimak mi bas nesto ne ide uz izvestaj sa naseg zvanicnog sajta.

E pa sad ti oces " nosorozi i zirafe" dobili rezultate i tim ostalo masti na volju...u antalije nema novinara kolko znamo...????
Link to comment

Ovaj snimak mi bas nesto ne ide uz izvestaj sa naseg zvanicnog sajta.

Treneri su tako videli utakmicu :) od krupnijih stvari samo "prećutana" prečka protivnika. Ostalo....???

 

Ne zaboravite da je video spremnjen u "njihovoj" varijanti.

Edited by Legenda
Link to comment

Капитен нам игра другу утакмицу за редом на позицији десног бека, ако могу да приметим.

Imamo previse transfer potencijala na krilu da bi Aca mogao i dalje da igra na toj poziciji.

Link to comment

Imamo previse transfer potencijala na krilu da bi Aca mogao i dalje da igra na toj poziciji.

Ок, али јасно је онда да на десном беку не могу у истом тренутку да играју Раул и он... 

Link to comment

Ја мислим да ћемо Ацу све више да гледамо на клупи. На крилу имамо млађе и пробојније играче, а за позицију бека је превише спор па се ствара рупа..

Link to comment

Ок, али јасно је онда да на десном беку не могу у истом тренутку да играју Раул и он... 

Igrace na levom, sta je problem. ;)

 

Moje neko misljenje je da su za svoje pozicije u startnih 11 sigurni Rados i Prerendija kao stoperi, Raul na beku i Mrka u spicu. Ako povrate koliko toliko formu, Volkov ce definitivno imati prednost nad Acom kao i Popara nad Stanojevicem. Za ostale pozicije bice pravi krkljanac. Arsic, ako ne ode, verovatan za jedno mesto u sredini, Caki ako misli da sacuva status prvotimca morace da ponovi partije sa pocetka prvenstva. Japanac i Travancic ne deluju ni malo naivno. Zlatni omladinac ce, po svemu sudeci, biti Mrkina zlatna rezerva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...