Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Napredak je protiv ove ekipe SKA igrao pre neki dan. Dobio jedan nula i imao mnogo neiskoriscenih prilika. Igrao bez Vukanovica i trojice reprezentativaca Alivodica, Gobeljica i Simonovica. Cisto da poredimo malo sa komsijama :D Da vidimo sta cemo mi da kazemo :)

Link to comment

Znaci za sad za ulazak u najboljih 18 - 20 najozbiljnije konkurisu:

 

Bajic, Kojic, golman koji se ocekuje da potpise

 

Raul, Volkov, Rados, Perendija, Stankovic, N.Stevanovic

 

Toti, Krstic, Stanojevic, Leka Jovanovic, Popara

 

Caki, Arsa, Aca kapiten, Zivkovic, Pirke, Mrka, Noma, Travancic

 

 

To je 21 igrac, sa novim golmanom te gi 22. Trenutno stanje, u slucaju da ne bude vise promena.

Brza igra po zemlji i presing sada deluju moguce, uz dobru motivaciju, redovne plate. Nek se sad dobro spreme za start, veci je fond igraca a krace je, 16 utakmica i svega tri meseca.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Znaci za sad za ulazak u najboljih 18 - 20 najozbiljnije konkurisu:

 

Bajic, Kojic, golman koji se ocekuje da potpise

 

Raul, Volkov, Rados, Perendija, Stankovic, N.Stevanovic

 

Toti, Krstic, Stanojevic, Leka Jovanovic, Popara

 

Caki, Arsa, Aca kapiten, Zivkovic, Pirke, Mrka, Noma, Travancic

 

 

To je 21 igrac, sa novim golmanom te gi 22. Trenutno stanje, u slucaju da ne bude vise promena.

Brza igra po zemlji i presing sada deluju moguce, uz dobru motivaciju, redovne plate. Nek se sad dobro spreme za start, veci je fond igraca a krace je, 16 utakmica i svega tri meseca.

Gde je Ilic?

Krstic nije u konkurenciji do leta...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja imam nešto da izjavim. Danas sam probao vegansku kuhinju i ne svidja mi se uopšte :D 

Meč valjda počeo, nemam informaciju da je odložen... trebalo bi na sajtu da bude izveštaj nakon kraja... 

Link to comment

Ja imam nešto da izjavim. Danas sam probao vegansku kuhinju i ne svidja mi se uopšte :D 

 

Meč valjda počeo, nemam informaciju da je odložen... trebalo bi na sajtu da bude izveštaj nakon kraja... 

Sto vise budes cistio telo od toksina sve je lepsa. Navikao si na mrsno :)

 

Na sajtu xscores.com najavljena lepo utakmica, tu je i Zvezda, Partizan, Cuka... Krenuo 6" min. i napisali otkazano.

Link to comment

Tikvice pržene dobre, nego pečurke... ko podriguša ostavljaju ukus u usta. :) 

Ej, nemam informaciju nikakvu o otkazivanju meča,  možda se onaj što izveštava za taj sajt, tamo ubio od pijenje pa on otkazao :D 

Link to comment

Mislim da Dr. fudbala zasluzuje jedan opsirniji intervju u stilu Raula sa ukljucenim pitanjima koje smo postavili za njega a mogu da se proberu i za Radosa !?!?!

On je vec dugo nas igrac, takoreci dozivljavamo ga kao naseg. Ovaj skok naseg kluba u ciljevima moze da mu bude i vrhunac u karijeri ako se ostvare.

Verovatno je motivisan vise nego inace i lepo bi ga bilo cuti. Koliko jos planira da igra, u kakvoj je formi, koliko misli da moze da pruza dobre partije shodno godinama, itd... ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...