Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

У данашњим ''Народним'' стоји да ''Царићи'' чекају да се Раднички врати из Анталије да би се договорили о играчима који ће наступати на двојној регистрацији.

Стандарно "гребање" Дрвцета. 

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pf... nadam se da znaju sta rade??? Ima da psujem onog Reala jer posle one informacije sve ostale su razocarenje. Ne znam da li je Zogovic nekada konkurisao za najboljeg golmana super lige i po kom kriterijumom su se vodili kada su ga birali. Pretpostavljam jeftin i iskusan za rezervu Bajicu ???

 

Stase sekiras decko, Borjan uvek dolazi par dana pred pocetak prvenstva, Kake pripreme, kaki bakraci ;)

Link to comment

Била ли је нека утакмица данас?

 

Иначе, мени је Ђерић био занимљив играч и ономад кад је био код нас, али је био очигледан недостатак искуства. У међувремену се види и да је набацио мало и мишићну масу.

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ciji je na kraju Stefan Ilic?

 

Nekih nedelju dana pred prelazak se kod nas pricalo da ce on na pozajmicu u Radnicki (tad ste vi bili kategoricki protiv pozajmica) a ona izjava Tonceva mi vise lici da je transfer.

Link to comment

Ciji je na kraju Stefan Ilic?

 

Nekih nedelju dana pred prelazak se kod nas pricalo da ce on na pozajmicu u Radnicki (tad ste vi bili kategoricki protiv pozajmica) a ona izjava Tonceva mi vise lici da je transfer.

Koliko sam ja shvatio on je na pozajmici ali ce Radnicki imati odredjeni udeo u sledecem njegovom transferu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...