Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ovo je onda sramota za sve nas i navijace i klub i grad.

Menoj da te pogadja ovakva izjava. To su standardne uvlakačke izjave kod potpisivanja za novi klub. Vidiš, ko god potpiše za Zvezdu ili Partizan kaže "Došao sam u najveći i najpopularniji klub na ovim prostorima, sa najboljim navijačima".... ne se brigaj :)

Link to comment

Ja u izjavi Miloša ne vidim ništa loše. Radnički mu je dao otkaz ugovora i našao je novi klub. Otišao gde mu je odgovaralo. Kada je otisao, pohvalio je Radnički, uvek pričao dobro o navijačima kluba. Naslov je loš, ali nije on kriv zbog toga.

Link to comment

Ja opet ni tu ne vidim da je loše rekao o nama. U rad je prešao zbog struke, dobrih stručnjaka, zbog njihovih navijača, a ne zbog lošeg rada i struke u radničkom i loših navijača Radničkog. Uostalom, on to u tekstu i objašnjava:

највише сам желео да будем у Раду, јер је одличан београдски клуб, који има сјајну струку, услове и атмосферу у свлачионици, као и верне навијаче.

 

...e sad, što "mi" čitamo samo naslove i na brzinu izvodimo zaključke, ništa strašno. Većina ljudi u Srbiji to radi. Tako kažu istraživanja..

Link to comment

Зоговић је већ био на проби у Радничком, док је носио дрес Тимока из Зајечара, а тада је за нас бранио Кесић. Не сећам се да ли је била летња или зимска пауза...

Tako je....sad si me podsetio. Ovo bi trebalo da je on?

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...