Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

To su politicke i necasne radnje.Na zalost ne razumem se u politiku,niti je vodim.Za to treba imati jeben stomak i nemati obraz. Ja sam susta suprotnost toga. Meni je obraz sve,rec i delo. Daleko od toga da nemam politicki stav,ali nisam drug clan nikad nigde bio...na srecu

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

To su politicke i necasne radnje.Na zalost ne razumem se u politiku,niti je vodim.Za to treba imati jeben stomak i nemati obraz. Ja sam susta suprotnost toga. Meni je obraz sve,rec i delo. Daleko od toga da nemam politicki stav,ali nisam drug clan nikad nigde bio...na srecu

U pravu si i ako je i tvoj takav. :)

Link to comment

Drugari, sprema se jedan zanimljiv i drugačiji intervju sa zamenikom kapitena Raulom, ako ima neko neko pitanje koje bi želeo da mu postavi, navijači mogu to učiniti ovde, pa ćete odgovore moći da čitate na sajtu uskoro.... 

Edited by ackonish
Link to comment

"Da li Aca kapiten i Ti (ako znas za Acu ok) kao dva najveca miljenika navijaca, svu ovu euforiju i mogucnost oko izlaska u evro kupove, dozivljavate kao "drugu igracku mladost" i mozda sansu karijere da udjete u istoriju kluba kao deo evropskog Radnickog? Da li Vam ta mogucnost daje dodatnu snagu i motiv?"

Link to comment

1:Da li smatra kao + to sto je celu svoju karijeru do sad proveo u Radnickom,ili se kaje sto nije prihvatio inostrani aganzman.l?

 

2:Kog od novajlija na treninzima najteze cuva ?

 

3:Da li moze da prokomentarise igracke kvalitete novajlija + Poparu (jer se i on smatra nekim hipotetickim pojacanjem,jer ceo jesenji deo nije proveo na travnatom terenu)

 

4:U kojoj zemlji bi voleo da nastavi karijeru i zasto?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...